Sazka eLEAGUE Spring 2022 był turniejem, który odbył się w dniach od 18 kwietnia do 26 czerwca 2022 roku.
Broadcast[]
- Gospodarz: Bára Dvorská
- Analitycy:
- Komentatorzy:
- Jiří "Bananides" Johanides
- Ondřej "Lelek" Kvarda
- Tomás "sTORM" Svoboda
- Matěj "Straty" Cihlář
- Jozef "Joshua" Dekan
- Jakub "Koty" Kotajny
- Obserwator: David "HnR" Hendrich
Drużyny[]
|
Uwaga:
- Drużyna Team Sampi wypadła z turnieju.
Wyniki[]
Etap grupowy[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | SINNERS Esports | 12 | 2 |
2. | Dynamo Eclot | 10 | 4 |
3. | ENTERPRISE esports | 9 | 5 |
4. | eSuba | 8 | 6 |
5. | Entropiq Prague | 7 | 7 |
6. | Cryptova | 6 | 8 |
7. | Dark Tigers | 4 | 10 |
8. | Inside Games | 0 | 14 |
Mecze grupy[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Dynamo Eclot | 2 | 0 | Inside Games |
eSuba | 2 | 0 | ENTERPRISE esports |
SINNERS Esports | 2 | 0 | Entropiq Prague |
Cryptova | 1 | 1 | Dark Tigers |
eSuba | 2 | 0 | Cryptova |
Dark Tigers | 0 | 2 | SINNERS Esports |
ENTERPRISE esports | 2 | 0 | Inside Games |
Entropiq Prague | 0 | 2 | Dynamo Eclot |
Inside Games | 0 | 2 | Entropiq Prague |
Dark Tigers | 0 | 2 | ENTERPRISE esports |
SINNERS Esports | 1 | 1 | Cryptova |
Dynamo Eclot | 2 | 0 | eSuba |
Inside Games | 0 | 2 | Cryptova |
Dark Tigers | 0 | 2 | eSuba |
ENTERPRISE esports | 2 | 0 | Entropiq Prague |
Dynamo Eclot | 1 | 1 | SINNERS Esports |
Dynamo Eclot | 0 | 2 | ENTERPRISE esports |
Inside Games | 0 | 2 | Dark Tigers |
eSuba | 0 | 2 | SINNERS Esports |
Cryptova | 1 | 1 | Entropiq Prague |
Cryptova | 0 | 2 | Dynamo Eclot |
Entropiq Prague | 2 | 0 | Dark Tigers |
ENTERPRISE esports | 0 | 2 | SINNERS Esports |
eSuba | 2 | 0 | Inside Games |
Entropiq Prague | 2 | 0 | eSuba |
SINNERS Esports | 2 | 0 | Inside Games |
ENTERPRISE esports | 1 | 1 | Cryptova |
Dark Tigers | 1 | 1 | Dynamo Eclot |
Faza pucharowa[]
Runda 1[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
eSuba | 1 | 2 | Entropiq Prague |
ENTERPRISE esports | 2 | 1 | Cryptova |
Półfinały[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
SINNERS Esports | 2 | 1 | Entropiq Prague |
Dynamo Eclot | 1 | 2 | ENTERPRISE esports |
Finał[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
SINNERS Esports | 2 | 0 | ENTERPRISE esports |
Trzecie miejsce[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Entropiq Prague | 2 | 1 | Dynamo Eclot |
Pula nagród[]
- SINNERS Esports - 100,000 Kč
- ENTERPRISE esports - 50,000 Kč
- Entropiq Prague - 25,000 Kč
- Dynamo Eclot - 10,000 Kč
- 5/6 miejsce eSuba - 5,000 Kč
- 5/6 miejsce Cryptova - 5,000 Kč