Counter Strike: Global Offensive Wiki
Advertisement
Counter Strike: Global Offensive Wiki

Shadow League Season 1 był turniejem, który odbył się w dniach od 15 stycznia do 7 lutego 2021 roku.

Broadcast

  • Komentatorzy:
    • Bułgaria Teodor "Tedd" Borisov
    • Wielka Brytania Peter "Kremer3" Kremer
    • Wielka Brytania Ryan "ReTr00" Bernard
    • Irlandia Jack "Zerpherr" Kelly
    • Wielka Brytania Joshua "Emenjay" Martin

Drużyny





Wyniki

Etap szwajcarski

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Ukraina Project X 3 0
2. Dania Lyngby Vikings 3 0
3. Czechy SINNERS Esports 3 1
4. Ukraina CULT Esports 3 1
5. UE HellRaisers 3 1
6. Wielka Brytania Vexed Gaming 3 2
7. Turcja Sangal Esports 3 2
8. Rosja Invictus Gaming International 3 2
9. Węgry Budapest Five 2 3
10. Brazylia Case Esports 2 3
11. UE Team GamerLegion 2 3
12. Rosja Team Unique 1 3
13. Szwecja Young Ninjas 1 3
14. Rumunia Nexus Gaming 1 3
15. Rosja VP.Prodigy 0 3
16. Ukraina Natus Vincere Junior 0 3

Mecze grupy

Runda 1
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Sangal Esports Turcja 2 1 Rosja Team Unique
HellRaisers WNP 1 2 UE Team GamerLegion
Nexus Gaming Rumunia 2 0 Węgry Budapest Five
Project X Ukraina 2 1 Szwecja Young Ninjas
Lyngby Vikings Dania 2 0 Ukraina CULT Esports
Invictus Gaming International Rosja 2 0 Rosja VP.Prodigy
Case Esports Brazylia 1 2 Wielka Brytania Vexed Gaming
Natus Vincere Junior Ukraina 0 2 Czechy SINNERS Esports
Runda 2
Mecze wygranych
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Sangal Esports Turcja 0 2 UE Team GamerLegion
Nexus Gaming Rumunia 1 2 Dania Lyngby Vikings
Project X Ukraina 2 0 Wielka Brytania Vexed Gaming
SINNERS Esports Czechy 1 2 Rosja Invictus Gaming International
Mecze przegranych
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Natus Vincere Junior Ukraina (walkower) 0 2 Szwecja Young Ninjas
VP.Prodigy Rosja 1 2 Ukraina CULT Esports
HellRaisers UE 2 1 Rosja Team Unique
Case Esports Brazylia 0 2 Węgry Budapest Five
Runda 3
Mecze wygranych
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team GamerLegion UE 1 2 Ukraina Project X
Lyngby Vikings Dania 2 0 Rosja Invictus Gaming International
Mecze 1-1
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Budapest Five Węgry 0 2 Ukraina CULT Esports
HellRaisers UE 2 0 Rumunia Nexus Gaming
Sangal Esports Turcja 2 1 Szwecja Young Ninjas
SINNERS Esports Czechy 2 0 Wielka Brytania Vexed Gaming
Mecze przegranych
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team Unique Rosja 2 0 Ukraina Natus Vincere Junior (walkower)
VP.Prodigy Rosja 1 2 Brazylia Case Esports
Runda 4
Mecze wygranych
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Sangal Esports Turcja 0 2 Czechy SINNERS Esports
Team GamerLegion UE 0 2 Ukraina CULT Esports
Invictus Gaming International Rosja 0 2 UE HellRaisers
Mecze przegranych
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Nexus Gaming Rumunia 1 2 Brazylia Case Esports
Budapest Five Węgry 2 1 Szwecja Young Ninjas
Vexed Gaming Wielka Brytania 2 1 Rosja Team Unique
Runda 5
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team GamerLegion UE 0 2 Wielka Brytania Vexed Gaming
Sangal Esports Turcja 2 1 Brazylia Case Esports
Invictus Gaming International Rosja 2 0 Węgry Budapest Five

Faza pucharowa

Ćwierćfinały

Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
CULT Esports Ukraina 0 2 Czechy SINNERS Esports
Project X Ukraina 0 2 Turcja Sangal Esports
HellRaisers UE 2 1 Wielka Brytania Vexed Gaming
Lyngby Vikings Dania 2 1 Rosja Invictus Gaming International

Półfinały

Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
SINNERS Esports Czechy 2 1 Turcja Sangal Esports
HellRaisers UE 1 2 Dania Lyngby Vikings

Finał

Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
SINNERS Esports Czechy 2 0 Dania Lyngby Vikings

Pula nagród

Advertisement