Counter Strike: Global Offensive Wiki
Advertisement
Counter Strike: Global Offensive Wiki
Do Chiny chińskiego gracza - Sideny

Patryk "Sidney" Korab (ur. 9 czerwca 1998) jest polskim profesjonalnym graczem CS:GO, który obecnie gra w drużynie Ungentium.

Drużyny

Historia

  • W 2016 roku Sidney dołączył do swojej pierwszej profesjonalnej drużyny w CS:GO, która nosiła nazwę AVONGERS.
  • 17 grudnia 2016 - Skład drużyny AVONGERS został przejęty przez organizację ALSEN Team.

  • 18 lutego 2017 - Skład drużyny ALSEN Team został przejęty przez organizację Pompa Team.
  • 8 sierpnia 2017 - Organizacja Pompa Team zakończyła dywizję "Yellow".
  • 27 sierpnia 2017 - Sidney dołączył do drużyny NiNja ParTy.
  • We wrześniu 2017 roku Sidney opuścił drużynę NiNja ParTy.
  • 6 listopada 2017 - Sidney dołączył do drużyny tomorrow.gg.

  • 15 lutego 2018 - Sidney opuścił drużynę tomorrow.gg i następnego dnia dołączył do Illuminar Gaming.
  • 6 września 2018 - Skład drużyny Illuminar Gaming rozpadł się!
  • 25 września 2018 - Sidney dołączył do miksowej drużyny o nazwie MIKSTURA.

  • 24 stycznia 2019 - Sidney opuścił drużynę MIKSTURA i dołączył do Actina PACT.
  • 11 sierpnia 2019 - Sidney został przesunięty na ławkę rezerwową drużyny Actina PACT.
  • 19 sierpnia 2019 - Sidney dołączył na okres próbny do drużyny x-kom AGO.
  • 16 września 2019 - Sidney oficjalnie dołączył do drużyny x-kom AGO.

  • 31 marca 2020 - oskarish oraz F1KU dołączyli do wyjściowej piątki składu x-kom AGO zastępując sidneya i lemana.
  • 24 kwietnia 2020 - Sidney oraz leman dołączyli do drugiego składu organizacji x-kom AGO o nazwie AGO NEST.

  • 9 stycznia 2021 - Sidney opuścił drużynę AGO NEST.
  • 11 lutego 2021 - Sidney dołączył do drużyny Illuminar Gaming.
  • 1 maja 2021 - Skład drużyny Illuminar Gaming rozpadł się!
  • 13 lipca 2021 - Sidney dołączył do drużyny Ungentium.

  • Osiągnięcia

    Polska Team REPLAY

    • Drugie miejsce Nyska Arena Gier 2016 CS:GO (2016)
    • Drugie miejsce 3er Esport League (2016)

    Polska ALSEN Team

    • Czwarte miejsce Puchar Polski Cybersport - Pierwsze kwalifikacje (2017)

    Polska Pompa Team Yellow

    • Drugie miejsce Puchar Polski Cybersport (2017)
    • Pierwsze miejsce Let's Play Częstochowa 2017 (2017)
    • 3/4 miejsce ESEA Season 24: Otwarta dywizja - Europa (2017)
    • 3/4 miejsce GOOD GAME PACTit CHALLENGE (2017)
    • Drugie miejsce Kinguin Gamer Lan Millenium Hall (2017)
    • 3/4 miejsce GameON 2017 Kielce (2017)
    • Pierwsze miejsce GOOD GAME LEAGUE (2017)
    • 5 miejsce Polska Liga Esportowa Sezon 1 (2017)
    • Pierwsze miejsce Playing Ducks HomeMasters 3 - Drugie kwalifikacje (2017)
    • Czwarte miejsce Puchar Polski Cybersport Season 2 - Pierwsze otwarte kwalifikacje (2017)
    • Trzecie miejsce Puchar Polski Cybersport Season 2 - Drugie otwarte kwalifikacje (2017)

    Polska POMPACT

    • Drugie miejsce Puchar Polski Cybersport Season 2 - Trzecie otwarte kwalifikacje (2017)

    Polska NiNja ParTy

    • 1/2 miejsce Polska Liga Esportowa Sezon 2: Pierwsze otwarte kwalifikacje (2017)

    Polska tomorrow.gg

    Polska Orzeszek123

    • 1/16 miejsce Puchar Polski Cybersport Season 3 - Drugie otwarte kwalifikacje (2018)
    • 1/4 miejsce ESL Polish Championship Spring 2018 - Pierwsze otwarte kwalifikacje (2018)

    Polska Illuminar Gaming

    • 5/6 miejsce Road to GG League 2018 Stage 1 Warszawa - Kwalifikacje (2018)
    • 3/4 miejsce Road to GG League 2018 Stage 1 Warszawa (2018)
    • 5/6 miejsce Road to GG League 2018 Stage 2 Opole - Kwalifikacje (2018)
    • Pierwsze miejsce Road to GG League 2018 Stage 2 Opole (2018)
    • Drugie miejsce Cross Border Esport 2018 - Drugie europejskie otwarte kwalifikacje (2018)
    • 5/8 miejsce GG League 2018 (2018)
    • Trzecie miejsce Polish Pro League - Kwalifikacje FPL: Lipiec 2018 (2018)

    Polska UNREAL

    • 3/4 miejsce Polska Liga Esportowa S4 Grupa Mistrzowska - Pierwsze otwarte kwalifikacje (2018)

    Polska MIKSTURA

    • 3/4 miejsce Polska Liga Esportowa S4 Grupa Mistrzowska - Zamknięte kwalifikacje (2018)

    Polska Klauny

    • Pierwsze miejsce Polbit Arena Tournament 2018 - Czwarte otwarte kwalifikacje (2018)
    • 1/2 miejsce Polbit Arena Tournament 2018 - Zamknięte kwalifikacje (2018)

    Polska MIKSTURA

    Polska Actina PACT

    • Drugie miejsce LANTREK CS:GO BY LENOVO LEGION - Trzecie kwalifikacje online (2019)
    • Drugie miejsce Alienware Game Arena 2019 Split 1 (2019)
    • Pierwsze miejsce Lantrek 2019 (2019)
    • Pierwsze miejsce Road to GG League 2019 Stage 1 Warszawa - Dzika karta (2019)
    • Pierwsze miejsce LOOT.BET Season 2 - Otwarte kwalifikacje (2019)
    • Drugie miejsce Good Game League 2019 - Etap drugi: Swarzędz (2019)
    • Pierwsze miejsce Road to GG League 2019 - Etap trzeci: Olsztyn - Czwarte otwarte kwalifikacje (2019)
    • 3/4 miejsce Alienware Game Arena Season 1 - Split 2 (2019)
    • Czwarte miejsce ESL Polish Championship - Spring 2019: Etap grupowy (2019)
    • 3/4 miejsce ESL Polish Championship - Spring 2019 (2019)
    • Pierwsze miejsce Good Game League 2019 - Etap czwarty: Kielce - Dzika karta (2019)
    • 3/4 miejsce Good Game League 2019 - Etap czwarty: Kielce (2019)
    • Trzecie miejsce Polish Pro League: 10-23 czerwca 2019 (2019)
    • 3/4 miejsce ESEA Season 31: Najważniejsza dywizja - Europa: Climber Cup (2019)
    • Pierwsze miejsce ESEA Season 31: Zaawansowana dywizja - Europa (2019)

    Polska x-kom AGO

    Polska Poland

    Polska x-kom AGO

    • Pierwsze miejsce Polish Esport Cup Fall 2020: Season 3 (2020)

    Polska superpunch

    • Trzecie miejsce OMEN & Intel Kuźnia Talentów 1 (2020)

    Polska Poland

    • Drugie miejsce ESEA Cash Cup - Europe: Winter 2020 #1 (2020)

    Polska Illuminar Gaming

    Polska Ungentium

    Najlepsze akcje

    Ungentium Skład drużyny Ungentium Ungentium
    Główna piątka Polska Sidney, Polska m4tthi, Polska Prism, Polska GruBy, Polska byali
    Trener Polska Luz
    Advertisement