Counter Strike: Global Offensive Wiki
Advertisement
Counter Strike: Global Offensive Wiki

Patryk "Sidney" Korab (ur. 9 czerwca 1998) jest polskim profesjonalnym graczem CS:GO, który obecnie gra w drużynie Ungentium.

Drużyny

Historia

2016

  • W 2016 roku Sidney dołączył do swojej pierwszej profesjonalnej drużyny w CS:GO, która nosiła nazwę AVONGERS.
  • 17 grudnia 2016 - Skład drużyny AVONGERS został przejęty przez organizację ALSEN Team.

2017

  • 18 lutego 2017 - Skład drużyny ALSEN Team został przejęty przez organizację Pompa Team.
  • 8 sierpnia 2017 - Organizacja Pompa Team zakończyła dywizję "Yellow".
  • 27 sierpnia 2017 - Sidney dołączył do drużyny NiNja ParTy.
  • We wrześniu 2017 roku Sidney opuścił drużynę NiNja ParTy.
  • 6 listopada 2017 - Sidney dołączył do drużyny tomorrow.gg.

2018

2019

  • 24 stycznia 2019 - Sidney opuścił drużynę MIKSTURA i dołączył do Actina PACT.
  • 11 sierpnia 2019 - Sidney został przesunięty na ławkę rezerwową drużyny Actina PACT.
  • 19 sierpnia 2019 - Sidney dołączył na okres próbny do drużyny x-kom AGO.
  • 16 września 2019 - Sidney oficjalnie dołączył do drużyny x-kom AGO.

2020

2021

Osiągnięcia

Polska Team REPLAY

  • Drugie miejsce Nyska Arena Gier 2016 CS:GO (2016)
  • Drugie miejsce 3er Esport League (2016)

Polska ALSEN Team

  • Czwarte miejsce Puchar Polski Cybersport - Pierwsze kwalifikacje (2017)

Polska Pompa Team Yellow

  • Drugie miejsce Puchar Polski Cybersport (2017)
  • Pierwsze miejsce Let's Play Częstochowa 2017 (2017)
  • 3/4 miejsce ESEA Season 24: Otwarta dywizja - Europa (2017)
  • 3/4 miejsce GOOD GAME PACTit CHALLENGE (2017)
  • Drugie miejsce Kinguin Gamer Lan Millenium Hall (2017)
  • 3/4 miejsce GameON 2017 Kielce (2017)
  • Pierwsze miejsce GOOD GAME LEAGUE (2017)
  • 5 miejsce Polska Liga Esportowa Sezon 1 (2017)
  • Pierwsze miejsce Playing Ducks HomeMasters 3 - Drugie kwalifikacje (2017)
  • Czwarte miejsce Puchar Polski Cybersport Season 2 - Pierwsze otwarte kwalifikacje (2017)
  • Trzecie miejsce Puchar Polski Cybersport Season 2 - Drugie otwarte kwalifikacje (2017)

Polska POMPACT

  • Drugie miejsce Puchar Polski Cybersport Season 2 - Trzecie otwarte kwalifikacje (2017)

Polska NiNja ParTy

  • 1/2 miejsce Polska Liga Esportowa Sezon 2: Pierwsze otwarte kwalifikacje (2017)

Polska tomorrow.gg

Polska Orzeszek123

  • 1/16 miejsce Puchar Polski Cybersport Season 3 - Drugie otwarte kwalifikacje (2018)
  • 1/4 miejsce ESL Polish Championship Spring 2018 - Pierwsze otwarte kwalifikacje (2018)

Polska Illuminar Gaming

  • 5/6 miejsce Road to GG League 2018 Stage 1 Warszawa - Kwalifikacje (2018)
  • 3/4 miejsce Road to GG League 2018 Stage 1 Warszawa (2018)
  • 5/6 miejsce Road to GG League 2018 Stage 2 Opole - Kwalifikacje (2018)
  • Pierwsze miejsce Road to GG League 2018 Stage 2 Opole (2018)
  • Drugie miejsce Cross Border Esport 2018 - Drugie europejskie otwarte kwalifikacje (2018)
  • 5/8 miejsce GG League 2018 (2018)
  • Trzecie miejsce Polish Pro League - Kwalifikacje FPL: Lipiec 2018 (2018)

Polska UNREAL

  • 3/4 miejsce Polska Liga Esportowa S4 Grupa Mistrzowska - Pierwsze otwarte kwalifikacje (2018)

Polska MIKSTURA

  • 3/4 miejsce Polska Liga Esportowa S4 Grupa Mistrzowska - Zamknięte kwalifikacje (2018)

Polska Klauny

  • Pierwsze miejsce Polbit Arena Tournament 2018 - Czwarte otwarte kwalifikacje (2018)
  • 1/2 miejsce Polbit Arena Tournament 2018 - Zamknięte kwalifikacje (2018)

Polska MIKSTURA

Polska Actina PACT

  • Drugie miejsce LANTREK CS:GO BY LENOVO LEGION - Trzecie kwalifikacje online (2019)
  • Drugie miejsce Alienware Game Arena 2019 Split 1 (2019)
  • Pierwsze miejsce Lantrek 2019 (2019)
  • Pierwsze miejsce Road to GG League 2019 Stage 1 Warszawa - Dzika karta (2019)
  • Pierwsze miejsce LOOT.BET Season 2 - Otwarte kwalifikacje (2019)
  • Drugie miejsce Good Game League 2019 - Etap drugi: Swarzędz (2019)
  • Pierwsze miejsce Road to GG League 2019 - Etap trzeci: Olsztyn - Czwarte otwarte kwalifikacje (2019)
  • 3/4 miejsce Alienware Game Arena Season 1 - Split 2 (2019)
  • Czwarte miejsce ESL Polish Championship - Spring 2019: Etap grupowy (2019)
  • 3/4 miejsce ESL Polish Championship - Spring 2019 (2019)
  • Pierwsze miejsce Good Game League 2019 - Etap czwarty: Kielce - Dzika karta (2019)
  • 3/4 miejsce Good Game League 2019 - Etap czwarty: Kielce (2019)
  • Trzecie miejsce Polish Pro League: 10-23 czerwca 2019 (2019)
  • 3/4 miejsce ESEA Season 31: Najważniejsza dywizja - Europa: Climber Cup (2019)
  • Pierwsze miejsce ESEA Season 31: Zaawansowana dywizja - Europa (2019)

Polska x-kom AGO

Polska Poland

Polska x-kom AGO

  • Pierwsze miejsce Polish Esport Cup Fall 2020: Season 3 (2020)

Polska superpunch

  • Trzecie miejsce OMEN & Intel Kuźnia Talentów 1 (2020)

Polska Poland

  • Drugie miejsce ESEA Cash Cup - Europe: Winter 2020 #1 (2020)

Polska Illuminar Gaming

Polska Ungentium

  • 1/2 miejsce ESL Mistrzostwa Polski: Autumn 2021 - Pierwsze otwarte kwalifikacje (2021)
  • Drugie miejsce V4 Future Sports Festival - Budapest 2021: Pierwsze polskie otwarte kwalifikacje (2021)
  • 1/4 miejsce ESL Mistrzostwa Polski: Autumn 2021 - Zamknięte kwalifikacje (2021)
  • 1/2 miejsce Pierwiastek X - Kooperacja: Pierwsze otwarte kwalifikacje (2021)
  • 5/6 miejsce ESEA Season 38: Główna dywizja - Europa (2021)
  • 1/2 miejsce Polska Liga Esportowa Autumn 2021: Dywizja Profesjonalna - Etap online (2021)
  • Pierwsze miejsce Gdańsk Games 2021: Pierwsze otwarte kwalifikacje (2021)
  • Pierwsze miejsce Polska Liga Esportowa Autumn 2021: Dywizja Profesjonalna (2021)
  • Drugie miejsce Pierwiastek X - Kooperacja (2021)
  • Drugie miejsce Gdańsk Games 2021 (2021)
  • 1/8 miejsce UltimoGG Series: Drugie otwarte kwalifikacje (2022)
Ungentium Skład drużyny Ungentium Ungentium
Główna piątka Polska Sidney, Polska m4tthi, Polska EXUS, Polska Prism, Polska GruBy
Trener Polska Luz
Advertisement