Poprzedni: - |
Snow Sweet Snow | Następny: Snow Sweet Snow 2 |
Snow Sweet Snow 1 był turniejem, który odbył się w dniach od 18 stycznia do 10 lutego 2021 roku.
Broadcast[]
- Komentatorzy:
- Playoffy:
- Jamie "TheEternalJay" Martin
- Joshua "Dweg" Nathan
- Teo "Oversiard" Siard
- Tyler "Feelin" Gough
- Etap grupowy:
- Playoffy:
- Obserwator: Marko "shev" Krajčeski
Drużyny[]
Wyniki[]
Etap grupowy[]
Pierwsza grupa WNP[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Esports Club Kyiv | 2 | 0 |
2. | S-Gaming | 2 | 1 |
3. | Team Unique | 1 | 2 |
4. | VP.Prodigy | 0 | 2 |
Mecze grupy[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
S-Gaming | 0 | 2 | Esports Club Kyiv |
Team Unique | 2 | 1 | VP.Prodigy |
Esports Club Kyiv | 2 | 0 | Team Unique |
S-Gaming | 2 | 1 | VP.Prodigy |
Team Unique | 1 | 2 | S-Gaming |
Druga grupa WNP[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Trident Clan | 2 | 0 |
2. | Winstrike Team | 2 | 1 |
3. | Project X | 1 | 2 |
4. | HellRaisers | 0 | 2 |
Mecze grupy[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
HellRaisers | 0 | 2 | Trident Clan |
Winstrike Team | 1 | 2 | Project X |
Trident Clan | 2 | 1 | Project X |
HellRaisers | 1 | 2 | Winstrike Team |
Project X | 1 | 2 | Winstrike Team |
Grupa szwedzko-fińska[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Lilmix | 2 | 0 |
2. | Young Ninjas | 2 | 1 |
3. | SJ Gaming | 1 | 2 |
4. | KOVA Esports | 0 | 2 |
Mecze grupy[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Lilmix | 2 | 0 | KOVA Esports |
SJ Gaming | 2 | 1 | Young Ninjas |
Lilmix | 2 | 0 | SJ Gaming |
KOVA Esports | 1 | 2 | Young Ninjas |
SJ Gaming | 1 | 2 | Young Ninjas |
Grupa polska[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Izako Boars | 2 | 0 |
2. | HONORIS | 2 | 1 |
3. | Pompa Team | 1 | 2 |
4. | x-kom AGO | 0 | 2 |
Mecze grupy[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Izako Boars | 2 | 1 | x-kom AGO |
Pompa Team | 1 | 2 | HONORIS |
Izako Boars | 2 | 1 | HONORIS |
x-kom AGO | 0 | 2 | Pompa Team |
HONORIS | 2 | 1 | Pompa Team |
Grupa zachodnioeuropejska[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Team GamerLegion | 2 | 0 |
2. | SINNERS Esports | 2 | 1 |
3. | The Dice | 1 | 2 |
4. | Vexed Gaming | 0 | 2 |
Mecze grupy[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
SINNERS Esports | 2 | 1 | Vexed Gaming |
Team GamerLegion | 2 | 1 | The Dice |
SINNERS Esports | 0 | 2 | Team GamerLegion |
Vexed Gaming | 0 | 2 | The Dice |
SINNERS Esports | 2 | 0 | The Dice |
Grupa iberyjska[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | eXploit Esports | 2 | 0 |
2. | OFFSET Esports | 2 | 1 |
3. | VELOX | 1 | 2 |
4. | For The Win Esports | 0 | 2 |
Mecze grupy[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
OFFSET Esports | 2 | 0 | For The Win Esports |
eXploit Esports | 2 | 1 | VELOX |
OFFSET Esports | 0 | 2 | eXploit Esports |
For The Win Esports | 0 | 2 | VELOX |
OFFSET Esports | 2 | 0 | VELOX |
Grupa bałkańska[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Sangal Esports | 2 | 0 |
2. | 4glory Esports | 2 | 1 |
3. | SKADE | 1 | 2 |
4. | FATE eSports | 0 | 2 |
Mecze grupy[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
SKADE | 2 | 1 | 4glory Esports |
FATE eSports | 0 | 2 | Sangal Esports |
SKADE | 0 | 2 | Sangal Esports |
4glory Esports | 2 | 1 | FATE eSports |
SKADE | 1 | 2 | 4glory Esports |
Grupa duńsko-norweska[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Tricked Esport | 2 | 0 |
2. | Lyngby Vikings | 2 | 1 |
3. | Astralis Talent | 1 | 2 |
4. | AGF Esport | 0 | 2 |
Mecze grupy[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
AGF Esport | 0 | 2 | Lyngby Vikings |
Astralis Talent | 0 | 2 | Tricked Esport |
Lyngby Vikings | 1 | 2 | Tricked Esport |
AGF Esport | 0 | 2 | Astralis Talent |
Lyngby Vikings | 2 | 0 | Astralis Talent |
Regionalny etap szwajcarski[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Lyngby Vikings | 3 | 0 |
2. | Izako Boars | 3 | 0 |
3. | Winstrike Team | 3 | 1 |
4. | Sangal Esports | 3 | 1 |
5. | Team GamerLegion | 3 | 1 |
6. | SINNERS Esports | 3 | 2 |
7. | HONORIS | 3 | 2 |
8. | Esports Club Kyiv | 3 | 2 |
9. | Trident Clan | 2 | 3 |
10. | Tricked Esport | 2 | 3 |
11. | Lilmix | 2 | 3 |
12. | OFFSET Esports | 1 | 3 |
13. | Young Ninjas | 1 | 3 |
14. | S-Gaming | 1 | 3 |
15. | eXploit Esports | 0 | 3 |
16. | 4glory Esports | 0 | 3 |
Mecze grupy[]
Runda 1[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
S-Gaming | 0 | 2 | HONORIS |
SINNERS Esports | 2 | 1 | Esports Club Kyiv |
Tricked Esport | 2 | 1 | 4glory Esports |
Lilmix | 2 | 0 | eXploit Esports |
Izako Boars | 2 | 0 | Trident Clan |
Lyngby Vikings | 2 | 0 | Team GamerLegion |
Winstrike Team | 2 | 0 | OFFSET Esports |
Sangal Esports | 1 | 2 | Young Ninjas |
Runda 2[]
Mecze wygranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Izako Boars | 2 | 1 | SINNERS Esports |
Tricked Esport | 1 | 2 | Lyngby Vikings |
Winstrike Team | 2 | 0 | Young Ninjas |
HONORIS | 2 | 0 | Lilmix |
Mecze przegranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Esports Club Kyiv | 2 | 1 | 4glory Esports |
Team GamerLegion | 2 | 0 | Trident Clan |
Sangal Esports | 2 | 0 | OFFSET Esports |
eXploit Esports | 0 | 2 | S-Gaming |
Runda 3[]
Mecze wygranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
HONORIS | 0 | 2 | Lyngby Vikings |
Winstrike Team | 1 | 2 | Izako Boars |
Mecze 1-1[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Sangal Esports | 2 | 1 | SINNERS Esports |
Esports Club Kyiv | 2 | 1 | S-Gaming |
Team GamerLegion | 2 | 0 | Lilmix |
Tricked Esport | 2 | 1 | Young Ninjas |
Mecze przegranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
OFFSET Esports | 2 | 1 | 4glory Esports |
eXploit Esports | 0 | 2 | Trident Clan |
Runda 4[]
Mecze wygranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Winstrike Team | 2 | 1 | Tricked Esport |
Sangal Esports | 2 | 0 | HONORIS |
Esports Club Kyiv | 0 | 2 | Team GamerLegion |
Mecze przegranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
SINNERS Esports | 2 | 0 | S-Gaming |
Trident Clan | 2 | 0 | Young Ninjas |
OFFSET Esports | 1 | 2 | Lilmix |
Runda 5[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
SINNERS Esports | 2 | 0 | Lilmix |
HONORIS | 2 | 1 | Tricked Esport |
Esports Club Kyiv | 2 | 0 | Trident Clan |
Główny etap szwajcarski[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | ENCE | 3 | 0 |
2. | Winstrike Team | 3 | 0 |
3. | GODSENT | 3 | 1 |
4. | Endpoint | 3 | 1 |
5. | Sangal Esports | 3 | 1 |
6. | forZe | 3 | 2 |
7. | Izako Boars | 3 | 2 |
8. | Sprout | 3 | 2 |
9. | Team Dignitas | 2 | 3 |
10. | EXTREMUM | 2 | 3 |
11. | PACT | 2 | 3 |
12. | Lyngby Vikings | 1 | 3 |
13. | Esports Club Kyiv | 1 | 3 |
14. | SINNERS Esports | 1 | 3 |
15. | Team GamerLegion | 0 | 3 |
16. | HONORIS | 0 | 3 |
Mecze grupy[]
Runda 1[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
GODSENT | 0 | 2 | Lyngby Vikings |
PACT | 1 | 2 | Winstrike Team |
forZe | 2 | 1 | SINNERS Esports |
Endpoint | 2 | 1 | Sangal Esports |
EXTREMUM | 2 | 1 | HONORIS |
Team Dignitas | 2 | 1 | Team GamerLegion |
Sprout | 1 | 2 | Esports Club Kyiv |
ENCE | 2 | 0 | Izako Boars |
Runda 2[]
Mecze wygranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
EXTREMUM | 1 | 2 | Winstrike Team |
forZe | 2 | 0 | Esports Club Kyiv |
ENCE | 2 | 1 | Lyngby Vikings |
Team Dignitas | 0 | 2 | Endpoint |
Mecze przegranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
PACT | 2 | 0 | HONORIS |
Sangal Esports | 2 | 1 | Team GamerLegion |
GODSENT | 2 | 0 | SINNERS Esports |
Sprout | 0 | 2 | Izako Boars |
Runda 3[]
Mecze wygranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
ENCE | 2 | 0 | Endpoint |
forZe | 0 | 2 | Winstrike Team |
Mecze 1-1[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Team Dignitas | 2 | 1 | Esports Club Kyiv |
EXTREMUM | 2 | 1 | Izako Boars |
PACT | 0 | 2 | GODSENT |
Sangal Esports | 2 | 1 | Lyngby Vikings |
Mecze przegranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Sprout | 2 | 1 | Team GamerLegion |
SINNERS Esports | 2 | 1 | HONORIS |
Runda 4[]
Mecze wygranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
EXTREMUM | 0 | 2 | GODSENT |
Team Dignitas | 1 | 2 | Sangal Esports |
Endpoint | 2 | 0 | forZe |
Mecze przegranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Izako Boars | 2 | 1 | Esports Club Kyiv |
SINNERS Esports | 1 | 2 | PACT |
Sprout | 2 | 1 | Lyngby Vikings |
Runda 5[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Izako Boars | 2 | 0 | PACT |
forZe | 2 | 1 | EXTREMUM |
Sprout | 2 | 1 | Team Dignitas |
Faza pucharowa[]
Runda 1[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
ENCE | 2 | 0 | Sprout |
forZe | 2 | 1 | Winstrike Team |
GODSENT | 2 | 1 | Izako Boars |
Sangal Esports | 0 | 2 | Endpoint |
Ćwierćfinały[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
SAW | 2 | 0 | ENCE |
FunPlus Phoenix | 2 | 1 | forZe |
Gambit Esports | 2 | 0 | GODSENT |
Virtus.pro | 2 | 0 | Endpoint |
Półfinały[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
SAW | 0 | 2 | FunPlus Phoenix |
Gambit Esports | 2 | 1 | Virtus.pro |
Finał[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
FunPlus Phoenix | 2 | 1 | Gambit Esports |
Pula nagród[]
- FunPlus Phoenix - $40,000 + awans na turniej LAN Sweet LAN
- Gambit Esports
- 3/4 miejsce SAW
- 3/4 miejsce Virtus.pro
- 5/8 miejsce ENCE - $4,000
- 5/8 miejsce forZe - $4,000
- 5/8 miejsce GODSENT - $4,000
- 5/8 miejsce Endpoint - $4,000
- 9/12 miejsce Sprout - $3,000
- 9/12 miejsce Winstrike Team - $6,000
- 9/12 miejsce Izako Boars - $6,000
- 9/12 miejsce Sangal Esports - $6,000
- 13/15 miejsce PACT
- 13/15 miejsce EXTREMUM
- 13/15 miejsce Team Dignitas
- 16/18 miejsce SINNERS Esports - $3,000
- 16/18 miejsce Esports Club Kyiv - $3,000
- 16/18 miejsce Lyngby Vikings - $3,000
- 19/20 miejsce Team GamerLegion - $3,000
- 19/20 miejsce HONORIS - $3,000
- 21/23 miejsce Lilmix - $1,000
- 21/23 miejsce Tricked Esport - $1,000
- 21/23 miejsce Trident Clan - $1,000
- 24/26 miejsce S-Gaming - $1,000
- 24/26 miejsce Young Ninjas - $1,000
- 24/26 miejsce OFFSET Esports - $1,000
- 27/28 miejsce 4glory Esports - $1,000
- 27/28 miejsce eXploit Esports - $1,000
|