Poprzedni: Snow Sweet Snow 2 |
Snow Sweet Snow | Następny: Spring Sweet Spring 1 |
Snow Sweet Snow 3 był turniejem, który odbył się w dniach od 15 marca do 7 kwietnia 2021 roku.
Broadcast[]
- Komentatorzy:
- Playoffy:
- Jamie "TheEternalJay" Martin
- Joshua "Dweg" Nathan
- Joshua "Emenjay" Martin
- Peter "Kremer3" Kremer
- Etap grupowy:
- Playoffy:
- Obserwator: Marko "shev" Krajčeski
Drużyny[]
Wyniki[]
Etap grupowy[]
Grupa WNP[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | K23 | 2 | 0 |
2. | Trident Clan | 2 | 1 |
3. | 100PingGods | 1 | 2 |
4. | GROND | 0 | 2 |
Mecze grupy[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Trident Clan | 0 | 2 | K23 |
100PingGods | 2 | 1 | GROND |
K23 | 2 | 0 | 100PingGods |
Trident Clan | 2 | 0 | GROND |
100PingGods | 0 | 2 | Trident Clan |
Międzynarodowa grupa[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Nordavind | 2 | 0 |
2. | Team BLINK | 2 | 1 |
3. | VOYVODA | 1 | 2 |
4. | Club Brugge eSports | 0 | 2 |
Mecze grupy[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
VOYVODA | 0 | 2 | Team BLINK |
Nordavind | 2 | 0 | Club Brugge eSports |
Team BLINK | 0 | 2 | Nordavind |
VOYVODA | 2 | 1 | Club Brugge eSports |
Team BLINK | 2 | 1 | VOYVODA |
Grupa szwedzko-fińska[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Galaxy Racer | 2 | 0 |
2. | Young Ninjas | 2 | 1 |
3. | KOVA Esports | 1 | 2 |
4. | Lilmix | 0 | 2 |
Mecze grupy[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Lilmix | 0 | 2 | Galaxy Racer |
Young Ninjas | 2 | 1 | KOVA Esports |
Galaxy Racer | 2 | 1 | Young Ninjas |
Lilmix | 1 | 2 | KOVA Esports |
Young Ninjas | 2 | 1 | KOVA Esports |
Grupa polska[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | HONORIS | 2 | 0 |
2. | Wisła Kraków | 2 | 1 |
3. | Illuminar Gaming | 1 | 2 |
4. | Izako Boars | 0 | 2 |
Mecze grupy[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Izako Boars | 0 | 2 | Illuminar Gaming |
Wisła Kraków | 1 | 2 | HONORIS |
Illuminar Gaming | 1 | 2 | HONORIS |
Izako Boars | 1 | 2 | Wisła Kraków |
Illuminar Gaming | 1 | 2 | Wisła Kraków |
Grupa zachodnioeuropejska[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Team LDLC | 2 | 0 |
2. | UMX Gaming | 2 | 1 |
3. | ALTERNATE aTTaX | 1 | 2 |
4. | Ambush Esport | 0 | 2 |
Mecze grupy[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
ALTERNATE aTTaX | 1 | 2 | UMX Gaming |
Team LDLC | 2 | 0 | Ambush Esport |
UMX Gaming | 0 | 2 | Team LDLC |
ALTERNATE aTTaX | 2 | 0 | Ambush Esport |
UMX Gaming | 2 | 1 | ALTERNATE aTTaX |
Grupa iberyjska[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | GTZ Bulls Esports | 2 | 0 |
2. | OFFSET Esports | 2 | 1 |
3. | eXploit Esports | 1 | 2 |
4. | Case Esports | 0 | 2 |
Mecze grupy[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
eXploit Esports | 0 | 2 | GTZ Bulls Esports |
Case Esports | 1 | 2 | OFFSET Esports |
GTZ Bulls Esports | 2 | 1 | OFFSET Esports |
eXploit Esports | 2 | 1 | Case Esports |
OFFSET Esports | 2 | 1 | eXploit Esports |
Grupa bałkańska[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | SKADE | 2 | 0 |
2. | Nexus Gaming | 2 | 1 |
3. | ONYX | 1 | 2 |
4. | FATE Esports | 0 | 2 |
Mecze grupy[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
SKADE | 2 | 0 | FATE Esports |
ONYX | 2 | 1 | Nexus Gaming |
SKADE | 2 | 0 | ONYX |
FATE Esports | 1 | 2 | Nexus Gaming |
ONYX | 0 | 2 | Nexus Gaming |
Grupa duńsko-norweska[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Tricked Esport | 2 | 0 |
2. | Copenhagen Flames | 2 | 1 |
3. | Lyngby Vikings | 1 | 2 |
4. | Astralis Talent | 0 | 2 |
Mecze grupy[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Lyngby Vikings | 2 | 0 | Astralis Talent |
Copenhagen Flames | 0 | 2 | Tricked Esport |
Lyngby Vikings | 0 | 2 | Tricked Esport |
Astralis Talent | 0 | 2 | Copenhagen Flames |
Lyngby Vikings | 0 | 2 | Copenhagen Flames |
Regionalny etap szwajcarski[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Tricked Esport | 3 | 0 |
2. | SKADE | 3 | 0 |
3. | Trident Clan | 3 | 1 |
4. | Nordavind | 3 | 1 |
5. | Wisła Kraków | 3 | 1 |
6. | Galaxy Racer | 3 | 2 |
7. | OFFSET Esports | 3 | 2 |
8. | Young Ninjas | 3 | 2 |
9. | Team BLINK | 2 | 3 |
10. | Nexus Gaming | 2 | 3 |
11. | K23 | 2 | 3 |
12. | Copenhagen Flames | 1 | 3 |
13. | Team LDLC | 1 | 3 |
14. | HONORIS | 1 | 3 |
15. | UMX Gaming | 0 | 3 |
16. | GTZ Bulls Esports | 0 | 3 |
Mecze grupy[]
Runda 1[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Trident Clan | 2 | 1 | Nordavind |
Tricked Esport | 2 | 0 | GTZ Bulls Esports |
Team LDLC | 2 | 1 | OFFSET Esports |
SKADE | 2 | 0 | Team BLINK |
HONORIS | 1 | 2 | Nexus Gaming |
Wisła Kraków | 2 | 0 | Galaxy Racer |
Copenhagen Flames | 1 | 2 | K23 |
UMX Gaming | 1 | 2 | Young Ninjas |
Runda 2[]
Mecze wygranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Wisła Kraków | 2 | 0 | Nexus Gaming |
SKADE | 2 | 0 | Team LDLC |
Young Ninjas | 2 | 1 | K23 |
Tricked Esport | 2 | 0 | Trident Clan |
Mecze przegranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
HONORIS | 0 | 2 | Galaxy Racer |
OFFSET Esports | 0 | 2 | Team BLINK |
Copenhagen Flames | 2 | 0 | UMX Gaming |
Nordavind | 2 | 0 | GTZ Bulls Esports |
Runda 3[]
Mecze wygranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
SKADE | 2 | 0 | Young Ninjas |
Tricked Esport | 2 | 1 | Wisła Kraków |
Mecze 1-1[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Team LDLC | 0 | 2 | Nordavind |
Galaxy Racer | 0 | 2 | Trident Clan |
Copenhagen Flames | 1 | 2 | Nexus Gaming |
K23 | 1 | 2 | Team BLINK |
Mecze przegranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
OFFSET Esports | 2 | 0 | GTZ Bulls Esports |
HONORIS | 2 | 0 | UMX Gaming |
Runda 4[]
Mecze wygranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Nexus Gaming | 0 | 2 | Trident Clan |
Nordavind | 2 | 0 | Young Ninjas |
Wisła Kraków | 2 | 1 | Team BLINK |
Mecze przegranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Galaxy Racer | 2 | 0 | Team LDLC |
K23 | 2 | 0 | HONORIS |
OFFSET Esports | 2 | 1 | Copenhagen Flames |
Runda 5[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Galaxy Racer | 2 | 0 | K23 |
OFFSET Esports | 2 | 1 | Nexus Gaming |
Young Ninjas | 2 | 1 | Team BLINK |
Główny etap szwajcarski[]
- 31 marca 2021 - Skład drużyny Winstrike Team rozstał się z organizacją!
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | SKADE | 3 | 0 |
2. | Nordavind | 3 | 0 |
3. | Dignitas | 3 | 1 |
4. | Tricked Esport | 3 | 1 |
5. | ex-Winstrike Team | 3 | 1 |
6. | SINNERS Esports | 3 | 2 |
7. | Wisła Kraków | 2 | 2 |
8. | EXTREMUM | 2 | 2 |
9. | Anonymo Esports | 2 | 2 |
10. | Trident Clan | 2 | 2 |
11. | Sprout | 2 | 3 |
12. | Sangal Esports | 1 | 3 |
13. | forZe | 1 | 3 |
14. | OFFSET Esports | 1 | 3 |
15. | Young Ninjas | 0 | 3 |
16. | Galaxy Racer | 0 | 3 |
Mecze grupy[]
Runda 1[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Sangal Esports | 1 | 2 | Tricked Esport |
Anonymo Esports | 1 | 2 | SKADE |
SINNERS Esports | 2 | 0 | Galaxy Racer |
Dignitas | 2 | 1 | Wisła Kraków |
Winstrike Team | 2 | 0 | Young Ninjas |
Sprout | 2 | 1 | OFFSET Esports |
forZe | 2 | 0 | Trident Clan |
EXTREMUM | 1 | 2 | Nordavind |
Runda 2[]
Mecze wygranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
forZe | 0 | 2 | Dignitas |
SINNERS Esports | 0 | 2 | Tricked Esport |
Nordavind | 2 | 1 | Sprout |
Winstrike Team | 1 | 2 | SKADE |
Mecze przegranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Sangal Esports | 2 | 0 | Galaxy Racer |
Wisła Kraków | 2 | 0 | Trident Clan |
OFFSET Esports | 1 | 2 | EXTREMUM |
Anonymo Esports | 2 | 1 | Young Ninjas |
Runda 3[]
Mecze wygranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Dignitas | 1 | 2 | Nordavind |
Tricked Esport | 1 | 2 | SKADE |
Mecze 1-1[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
SINNERS Esports | 2 | 0 | Anonymo Esports |
forZe | 0 | 2 | Winstrike Team |
Wisła Kraków | 2 | 0 | Sprout |
Sangal Esports | 0 | 2 | EXTREMUM |
Mecze przegranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
OFFSET Esports | 2 | 1 | Galaxy Racer |
Young Ninjas | 1 | 2 | Trident Clan |
Runda 4[]
Mecze wygranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
SINNERS Esports | 1 | 2 | Dignitas |
ex-Winstrike Team | 2 | 0 | EXTREMUM |
Wisła Kraków | 0 | 2 | Tricked Esport |
Mecze przegranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Sangal Esports | 1 | 2 | Anonymo Esports |
OFFSET Esports | 1 | 2 | Trident Clan |
forZe | 0 | 2 | Sprout |
Runda 5[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
SINNERS Esports | 2 | 0 | Sprout |
EXTREMUM | 0 | 2 | Wisła Kraków |
Trident Clan | 1 | 2 | Anonymo Esports |
Faza pucharowa[]
Runda 1[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
SKADE | 2 | 0 | Anonymo Esports |
Nordavind | 1 | 2 | Wisła Kraków |
ex-Winstrike Team | 2 | 0 | SINNERS Esports |
Dignitas | 2 | 0 | Tricked Esport |
Ćwierćfinały[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
mousesports | 2 | 0 | SKADE |
Fnatic | 2 | 0 | Wisła Kraków |
HAVU Gaming | 0 | 2 | ex-Winstrike Team |
Evil Geniuses | 2 | 1 | Dignitas |
Półfinały[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
mousesports | 2 | 1 | Fnatic |
ex-Winstrike Team | 2 | 0 | Evil Geniuses |
Finał[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
mousesports | 2 | 0 | ex-Winstrike Team |
Pula nagród[]
- mousesports - $40,000 + awans na turniej LAN Sweet LAN
- ex-Winstrike Team - $4,000
- 3/4 miejsce Fnatic
- 3/4 miejsce Evil Geniuses
- 5/8 miejsce SKADE - $7,000
- 5/8 miejsce Wisła Kraków - $7,000
- 5/8 miejsce HAVU Gaming
- 5/8 miejsce Dignitas - $4,000
- 9/12 miejsce Anonymo Esports - $3,000
- 9/12 miejsce Nordavind - $6,000
- 9/12 miejsce SINNERS Esports - $3,000
- 9/12 miejsce Tricked Esport - $6,000
- 13/15 miejsce Sprout
- 13/15 miejsce EXTREMUM
- 13/15 miejsce Trident Clan - $3,000
- 16/18 miejsce Sangal Esports
- 16/18 miejsce OFFSET Esports - $3,000
- 16/18 miejsce forZe
- 19/20 miejsce Galaxy Racer - $3,000
- 19/20 miejsce Young Ninjas - $3,000
- 21/23 miejsce K23 - $1,000
- 21/23 miejsce Nexus Gaming - $1,000
- 21/23 miejsce Team BLINK - $1,000
- 24/26 miejsce Team LDLC - $1,000
- 24/26 miejsce HONORIS - $1,000
- 24/26 miejsce Copenhagen Flames - $1,000
- 27/28 miejsce GTZ Bulls Esports - $1,000
- 27/28 miejsce UMX Gaming - $1,000
|