Poprzedni: Snow Sweet Snow 3 |
Spring Sweet Spring | Następny: Spring Sweet Spring 2 |
Spring Sweet Spring 1 był turniejem, który odbył się w dniach od 12 kwietnia do 5 maja 2021 roku.
Broadcast[]
- Komentatorzy:
- Etap grupowy:
- Playoffy:
- Michael "YouM3" Cassidy
- Mamoon "TeaTime" Sabri
- Jamie "TheEternalJay" Martin
- Joshua "Dweg" Nathan
- Obserwator: Marko "shev" Krajčeski
Drużyny[]
|
Uwaga:
- Drużyna HYENAS została zastąpiona przez Team Singularity.
- Drużyna MAD DOG'S PACT została zastąpiona przez M1 EDEN.
Wyniki[]
Etap grupowy[]
Grupa WNP[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | K23 | 2 | 0 |
2. | Esports Club Kyiv | 2 | 1 |
3. | 100PingGods | 1 | 2 |
4. | CrowCrowd | 0 | 2 |
Mecze grupy[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
K23 | 2 | 0 | CrowCrowd |
100PingGods | 0 | 2 | Esports Club Kyiv |
K23 | 2 | 1 | Esports Club Kyiv |
CrowCrowd | 1 | 2 | 100PingGods |
Esports Club Kyiv | 2 | 1 | 100PingGods |
Międzynarodowa grupa[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Club Brugge eSports | 2 | 0 |
2. | Nordavind | 2 | 1 |
3. | Lemondogs | 1 | 2 |
4. | XSET | 0 | 2 |
Mecze grupy[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Nordavind | 2 | 0 | XSET |
Club Brugge eSports | 2 | 0 | Lemondogs |
Nordavind | 0 | 2 | Club Brugge eSports |
XSET | 1 | 2 | Lemondogs |
Nordavind | 2 | 0 | Lemondogs |
Grupa szwedzko-fińska[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Young Ninjas | 2 | 0 |
2. | Galaxy Racer | 2 | 1 |
3. | KOVA Esports | 1 | 2 |
4. | SJ Gaming | 0 | 2 |
Mecze grupy[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Galaxy Racer | 2 | 0 | SJ Gaming |
Young Ninjas | 2 | 1 | KOVA Esports |
Galaxy Racer | 1 | 2 | Young Ninjas |
SJ Gaming | 1 | 2 | KOVA Esports |
Galaxy Racer | 2 | 0 | KOVA Esports |
Grupa zachodnioeuropejska[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Team LDLC | 2 | 0 |
2. | DBL PONEY | 2 | 1 |
3. | ALTERNATE aTTaX | 1 | 2 |
4. | Ambush Esport | 0 | 2 |
Mecze grupy[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
DBL PONEY | 2 | 0 | Ambush Esport |
Team LDLC | 2 | 1 | ALTERNATE aTTaX |
DBL PONEY | 1 | 2 | Team LDLC |
Ambush Esport | 1 | 2 | ALTERNATE aTTaX |
DBL PONEY | 2 | 1 | ALTERNATE aTTaX |
Grupa polska[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Izako Boars | 2 | 0 |
2. | M1 EDEN | 2 | 1 |
3. | HONORIS | 1 | 2 |
4. | Illuminar Gaming | 0 | 2 |
Mecze grupy[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Illuminar Gaming | 1 | 2 | HONORIS |
Izako Boars | 2 | 1 | M1 EDEN |
HONORIS | 1 | 2 | Izako Boars |
Illuminar Gaming | 0 | 2 | M1 EDEN |
HONORIS | 0 | 2 | M1 EDEN |
Grupa iberyjska[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | MAD Lions | 2 | 0 |
2. | Case Esports | 2 | 1 |
3. | eXploit Esports | 1 | 2 |
4. | OFFSET Esports | 0 | 2 |
Mecze grupy[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
OFFSET Esports | 0 | 2 | Case Esports |
MAD Lions | 2 | 0 | eXploit Esports |
Case Esports | 0 | 2 | MAD Lions |
OFFSET Esports | 0 | 2 | eXploit Esports |
Case Esports | 2 | 1 | eXploit Esports |
Grupa bałkańska[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | SKADE | 2 | 0 |
2. | Team Fiend | 2 | 1 |
3. | Team BLINK | 1 | 2 |
4. | ONYX | 0 | 2 |
Mecze grupy[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
SKADE | 2 | 1 | ONYX |
Team Fiend | 2 | 0 | Team BLINK |
SKADE | 2 | 0 | Team Fiend |
ONYX | 0 | 2 | Team BLINK |
Team Fiend | 2 | 0 | Team BLINK |
Grupa duńsko-norweska[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | AGF Esport | 2 | 0 |
2. | Lyngby Vikings | 2 | 1 |
3. | Astralis Talent | 1 | 2 |
4. | Team Singularity | 0 | 2 |
Mecze grupy[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Lyngby Vikings | 2 | 0 | Astralis Talent |
AGF Esport | 2 | 0 | Team Singularity |
Lyngby Vikings | 1 | 2 | AGF Esport |
Astralis Talent | 2 | 1 | Team Singularity |
Lyngby Vikings | 2 | 0 | Astralis Talent |
Regionalny etap szwajcarski[]
- Drużyna DBL PONEY została zastąpiona przez Ambush Esport.
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | SKADE | 3 | 0 |
2. | K23 | 3 | 0 |
3. | Case Esports | 3 | 1 |
4. | Team Fiend | 3 | 1 |
5. | Young Ninjas | 3 | 1 |
6. | MAD Lions | 3 | 2 |
7. | Lyngby Vikings | 3 | 2 |
8. | Izako Boars | 3 | 2 |
9. | Galaxy Racer | 2 | 3 |
10. | Team LDLC | 2 | 3 |
11. | AGF Esport | 2 | 3 |
12. | M1 EDEN | 1 | 3 |
13. | Club Brugge eSports | 1 | 3 |
14. | Nordavind | 1 | 3 |
15. | Esports Club Kyiv | 0 | 3 |
16. | Ambush Esport | 0 | 3 |
Mecze grupy[]
Runda 1[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Team Fiend | 2 | 0 | Esports Club Kyiv |
K23 | 2 | 0 | Izako Boars |
Nordavind | 1 | 2 | AGF Esport |
SKADE | 2 | 0 | M1 EDEN |
Team LDLC | 2 | 1 | Club Brugge eSports |
Galaxy Racer | 1 | 2 | MAD Lions |
Young Ninjas | 2 | 0 | Lyngby Vikings |
Ambush Esport | 1 | 2 | Case Esports |
Runda 2[]
Mecze wygranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Young Ninjas | 2 | 0 | MAD Lions |
SKADE | 2 | 0 | Case Esports |
K23 | 2 | 0 | Team LDLC |
AGF Esport | 2 | 1 | Team Fiend |
Mecze przegranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Club Brugge eSports | 2 | 1 | Izako Boars |
Esports Club Kyiv | 1 | 2 | Nordavind |
Ambush Esport | 0 | 2 | M1 EDEN |
Galaxy Racer | 2 | 1 | Lyngby Vikings |
Runda 3[]
Mecze wygranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
K23 | 2 | 0 | Young Ninjas |
SKADE | 2 | 0 | AGF Esport |
Mecze 1-1[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
M1 EDEN | 0 | 2 | Case Esports |
Team LDLC | 1 | 2 | Galaxy Racer |
Team Fiend | 2 | 0 | Nordavind |
MAD Lions | 2 | 0 | Club Brugge eSports |
Mecze przegranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Ambush Esport | 0 | 2 | Lyngby Vikings |
Izako Boars | 2 | 1 | Esports Club Kyiv |
Runda 4[]
Mecze wygranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
MAD Lions | 1 | 2 | Case Esports |
Team Fiend | 2 | 0 | Galaxy Racer |
Young Ninjas | 2 | 1 | AGF Esport |
Mecze przegranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Izako Boars | 2 | 0 | Nordavind |
Lyngby Vikings | 2 | 1 | Club Brugge eSports |
Team LDLC | 2 | 1 | M1 EDEN |
Runda 5[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
AGF Esport | 0 | 2 | MAD Lions |
Lyngby Vikings | 2 | 1 | Team LDLC |
Izako Boars | 2 | 0 | Galaxy Racer |
Główny etap szwajcarski[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | EPG Family | 3 | 0 |
2. | EXTREMUM | 3 | 0 |
3. | SINNERS Esports | 3 | 1 |
4. | Lyngby Vikings | 3 | 1 |
5. | K23 | 3 | 1 |
6. | SKADE | 3 | 2 |
7. | forZe | 3 | 2 |
8. | x-kom AGO | 3 | 2 |
9. | Team Fiend | 2 | 3 |
11. | Apeks | 2 | 3 |
11. | Extra Salt | 2 | 3 |
12. | Copenhagen Flames | 1 | 3 |
13. | Case Esports | 1 | 3 |
14. | MAD Lions | 1 | 3 |
15. | Young Ninjas | 0 | 3 |
16. | Izako Boars | 0 | 3 |
Mecze grupy[]
Runda 1[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Extra Salt | 2 | 1 | Lyngby Vikings |
Copenhagen Flames | 2 | 0 | Case Esports |
Apeks | 2 | 1 | K23 |
forZe | 1 | 2 | SKADE |
x-kom AGO | 2 | 0 | Izako Boars |
EPG Family | 2 | 0 | MAD Lions |
SINNERS Esports | 2 | 0 | Young Ninjas |
EXTREMUM | 2 | 0 | Team Fiend |
Runda 2[]
Mecze wygranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Extra Salt | 2 | 1 | Copenhagen Flames |
EPG Family | 2 | 0 | SKADE |
EXTREMUM | 2 | 0 | x-kom AGO |
SINNERS Esports | 2 | 0 | Apeks |
Mecze przegranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Izako Boars | 0 | 2 | Team Fiend |
Lyngby Vikings | 2 | 0 | Case Esports |
forZe | 2 | 0 | MAD Lions |
K23 | 2 | 1 | Young Ninjas |
Runda 3[]
Mecze wygranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
EPG Family | 2 | 0 | Extra Salt |
SINNERS Esports | 0 | 2 | EXTREMUM |
Mecze 1-1[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Lyngby Vikings | 2 | 0 | x-kom AGO |
Team Fiend | 1 | 2 | Apeks |
K23 | 2 | 1 | SKADE |
Copenhagen Flames | 1 | 2 | forZe |
Mecze przegranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Case Esports | 2 | 0 | Young Ninjas |
MAD Lions | 2 | 0 | Izako Boars |
Runda 4[]
Mecze wygranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
SINNERS Esports | 2 | 1 | Extra Salt |
Lyngby Vikings | 2 | 1 | Apeks |
K23 | 2 | 1 | forZe |
Mecze przegranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Team Fiend | 2 | 0 | MAD Lions |
x-kom AGO | 2 | 0 | Case Esports |
Copenhagen Flames | 1 | 2 | SKADE |
Runda 5[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
SKADE | 2 | 0 | Extra Salt |
forZe | 2 | 0 | Apeks |
Team Fiend | 1 | 2 | x-kom AGO |
Faza pucharowa[]
Runda 1[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
EPG Family | 2 | 0 | SKADE |
EXTREMUM | 2 | 0 | x-kom AGO |
K23 | 0 | 2 | forZe |
SINNERS Esports | 2 | 1 | Lyngby Vikings |
Ćwierćfinały[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
ENCE | 0 | 2 | EPG Family |
Fnatic | 2 | 1 | EXTREMUM |
Team Spirit | 0 | 2 | forZe |
FURIA Esports | 2 | 1 | SINNERS Esports |
Półfinały[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
EPG Family | 2 | 0 | Fnatic |
forZe | 2 | 1 | FURIA Esports |
Finał[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
EPG Family | 1 | 2 | forZe |
Pula nagród[]
- forZe - $44,000 + awans na turniej LAN Sweet LAN
- EPG Family - $4,000
- 3/4 miejsce Fnatic
- 3/4 miejsce FURIA Esports
- 5/8 miejsce ENCE
- 5/8 miejsce EXTREMUM - $4,000
- 5/8 miejsce Team Spirit
- 5/8 miejsce SINNERS Esports - $4,000
- 9/12 miejsce SKADE - $6,000
- 9/12 miejsce x-kom AGO - $3,000
- 9/12 miejsce K23 - $6,000
- 9/12 miejsce Lyngby Vikings - $6,000
- 13/15 miejsce Extra Salt
- 13/15 miejsce Apeks
- 13/15 miejsce Team Fiend - $3,000
- 16/18 miejsce MAD Lions - $3,000
- 16/18 miejsce Case Esports - $3,000
- 16/18 miejsce Copenhagen Flames
- 19/20 miejsce Young Ninjas - $3,000
- 19/20 miejsce Izako Boars - $3,000
- 21/23 miejsce AGF Esport - $1,000
- 21/23 miejsce Team LDLC - $1,000
- 21/23 miejsce Galaxy Racer - $1,000
- 24/26 miejsce Nordavind - $1,000
- 24/26 miejsce Club Brugge eSports - $1,000
- 24/26 miejsce M1 EDEN - $1,000
- 27/28 miejsce Ambush Esport - $1,000
- 27/28 miejsce Esports Club Kyiv - $1,000