Poprzedni: Spring Sweet Spring 1 |
Spring Sweet Spring | Następny: Spring Sweet Spring 3 |
Spring Sweet Spring 2 był turniejem, który odbył się w dniach od 10 maja do 2 czerwca 2021 roku.
Broadcast[]
- Komentatorzy:
- Etap grupowy:
- Playoffy:
- Joshua "Dweg" Nathan
- Jamie "TheEternalJay" Martin
- Teo "oversiard" Siard
- Vid "Cirman" Cirman
- Obserwator: Marko "shev" Krajčeski
Drużyny[]
|
Wyniki[]
Etap grupowy[]
Pierwsza międzynarodowa grupa[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | 1WIN Team | 2 | 0 |
2. | NASR Esports | 2 | 1 |
3. | Tricked Esport | 1 | 2 |
4. | Club Brugge eSports | 0 | 2 |
Mecze grupy[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Tricked Esport | 0 | 2 | NASR Esports |
1WIN Team | 2 | 0 | Club Brugge eSports |
NASR Esports | 0 | 2 | 1WIN Team |
Tricked Esport | 2 | 1 | Club Brugge eSports |
NASR Esports | 2 | 1 | Tricked Esport |
Grupa bałkańska[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Team Fiend | 2 | 0 |
2. | Sangal Esports | 2 | 1 |
3. | Infinite Gaming | 1 | 2 |
4. | 4glory Esports | 0 | 2 |
Mecze grupy[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Sangal Esports | 2 | 1 | 4glory Esports |
Team Fiend | 2 | 0 | Infinite Gaming |
Sangal Esports | 0 | 2 | Team Fiend |
4glory Esports | 0 | 2 | Infinite Gaming |
Sangal Esports | 2 | 0 | Infinite Gaming |
Pierwsza nordycka grupa[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Galaxy Racer | 2 | 0 |
2. | GORILLAZ | 2 | 1 |
3. | SJ Gaming | 1 | 2 |
4. | Lilmix | 0 | 2 |
Mecze grupy[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Lilmix | 0 | 2 | GORILLAZ |
Galaxy Racer | 2 | 0 | SJ Gaming |
GORILLAZ | 0 | 2 | Galaxy Racer |
Lilmix | 0 | 2 | SJ Gaming |
GORILLAZ | 2 | 0 | SJ Gaming |
Grupa zachodnioeuropejska[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Team GamerLegion | 2 | 0 |
2. | Ambush Esport | 2 | 1 |
3. | Chetz Esports | 1 | 2 |
4. | mYinsanity | 0 | 2 |
Mecze grupy[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Team GamerLegion | 2 | 0 | mYinsanity |
Chetz Esports | 0 | 2 | Ambush Esport |
Team GamerLegion | 2 | 0 | Ambush Esport |
mYinsanity | 0 | 2 | Chetz Esports |
Ambush Esport | 2 | 0 | Chetz Esports |
Grupa polska[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Wisła Kraków | 2 | 0 |
2. | Izako Boars | 2 | 1 |
3. | HONORIS | 1 | 2 |
4. | M1 EDEN | 0 | 2 |
Mecze grupy[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Wisła Kraków | 2 | 0 | M1 EDEN |
Izako Boars | 1 | 2 | HONORIS |
Wisła Kraków | 2 | 0 | HONORIS |
M1 EDEN | 0 | 2 | Izako Boars |
HONORIS | 0 | 2 | Izako Boars |
Grupa iberyjska[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | OFFSET Esports | 2 | 0 |
1. | Caronte Gaming | 2 | 1 |
3. | Case Esports | 1 | 2 |
4. | eXploit Esports | 0 | 2 |
Mecze grupy[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Case Esports | 2 | 0 | eXploit Esports |
OFFSET Esports | 2 | 1 | Caronte Gaming |
Case Esports | 0 | 2 | OFFSET Esports |
eXploit Esports | 0 | 2 | Caronte Gaming |
Case Esports | 0 | 2 | Caronte Gaming |
Druga międzynarodowa grupa[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Lyngby Vikings | 2 | 0 |
2. | 100PingGods | 2 | 1 |
3. | AGF Esport | 1 | 2 |
4. | 777 Esports | 0 | 2 |
Mecze grupy[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Lyngby Vikings | 2 | 1 | 777 Esports |
AGF Esport | 0 | 2 | 100PingGods |
Lyngby Vikings | 2 | 0 | 100PingGods |
777 Esports | 0 | 2 | AGF Esport |
100PingGods | 2 | 1 | AGF Esport |
Druga nordycka grupa[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | hREDS | 2 | 0 |
2. | KOVA Esports | 2 | 1 |
3. | MASONIC | 1 | 2 |
4. | Astralis Talent | 0 | 2 |
Mecze grupy[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
hREDS | 2 | 1 | Astralis Talent |
KOVA Esports | 2 | 0 | MASONIC |
hREDS | 2 | 1 | KOVA Esports |
Astralis Talent | 0 | 2 | MASONIC |
KOVA Esports | 2 | 1 | MASONIC |
Regionalny etap szwajcarski[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | 1WIN Team | 3 | 0 |
3. | Team Fiend | 3 | 0 |
3. | Team GamerLegion | 3 | 1 |
4. | Lyngby Vikings | 3 | 1 |
5. | Wisła Kraków | 3 | 1 |
6. | 100PingGods | 3 | 2 |
7. | KOVA Esports | 3 | 2 |
8. | Izako Boars | 3 | 2 |
9. | Sangal Esports | 2 | 3 |
10. | Galaxy Racer | 2 | 3 |
11. | NASR Esports | 2 | 3 |
12. | Ambush Esport | 1 | 3 |
13. | GORILLAZ | 1 | 3 |
14. | OFFSET Esports | 1 | 3 |
15. | hREDS | 0 | 3 |
16. | Iberian Family | 0 | 3 |
Mecze grupy[]
Runda 1[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Team Fiend | 2 | 0 | Caronte Gaming |
Sangal Esports | 2 | 1 | KOVA Esports |
Izako Boars | 2 | 0 | GORILLAZ |
Lyngby Vikings | 2 | 0 | OFFSET Esports |
Team GamerLegion | 2 | 0 | 100PingGods |
Galaxy Racer | 1 | 2 | NASR Esports |
Wisła Kraków | 2 | 0 | Ambush Esport |
1WIN Team | 2 | 0 | hREDS |
Runda 2[]
Mecze wygranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
1WIN Team | 2 | 0 | Sangal Esports |
Wisła Kraków | 2 | 0 | Lyngby Vikings |
Team GamerLegion | 1 | 2 | NASR Esports |
Team Fiend | 2 | 0 | Izako Boars |
Mecze przegranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Caronte Gaming | 0 | 2 | GORILLAZ |
OFFSET Esports | 2 | 1 | Ambush Esport |
Galaxy Racer | 0 | 2 | 100PingGods |
KOVA Esports | 2 | 1 | hREDS |
Runda 3[]
Mecze wygranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
1WIN Team | 2 | 0 | Wisła Kraków |
Team Fiend | 2 | 1 | NASR Esports |
Mecze 1-1[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Team GamerLegion | 2 | 0 | Izako Boars |
KOVA Esports | 2 | 1 | OFFSET Esports |
GORILLAZ | 1 | 2 | Sangal Esports |
Lyngby Vikings | 2 | 0 | 100PingGods |
Mecze przegranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Galaxy Racer | 2 | 0 | Iberian Family |
Ambush Esport | 2 | 0 | hREDS |
Runda 4[]
Mecze wygranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Team GamerLegion | 2 | 0 | KOVA Esports |
NASR Esports | 0 | 2 | Lyngby Vikings |
Wisła Kraków | 2 | 0 | Sangal Esports |
Mecze przegranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
OFFSET Esports | 0 | 2 | Izako Boars |
GORILLAZ | 1 | 2 | 100PingGods |
Galaxy Racer | 2 | 0 | Ambush Esport |
Runda 5[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
100PingGods | 2 | 1 | NASR Esports |
Galaxy Racer | 0 | 2 | KOVA Esports |
Sangal Esports | 0 | 2 | Izako Boars |
Główny etap szwajcarski[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | 1WIN Team | 3 | 0 |
2. | Team Fiend | 3 | 0 |
3. | Dignitas | 3 | 1 |
4. | Wisła Kraków | 3 | 1 |
5. | x-kom AGO | 3 | 1 |
6. | Izako Boars | 3 | 2 |
7. | Entropiq | 3 | 2 |
8. | Endpoint | 3 | 2 |
9. | Team GamerLegion | 2 | 3 |
10. | 100PingGods | 2 | 3 |
11. | HAVU Gaming | 2 | 3 |
12. | KOVA Esports | 1 | 3 |
13. | SKADE | 1 | 3 |
14. | Copenhagen Flames | 1 | 3 |
15. | Lyngby Vikings | 0 | 3 |
16. | Nordavind | 0 | 3 |
Mecze grupy[]
Runda 1[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
HAVU Gaming | 1 | 2 | 100PingGods |
Nordavind | 1 | 2 | 1WIN Team |
Dignitas | 0 | 2 | Wisła Kraków |
x-kom AGO | 2 | 0 | Team GamerLegion |
SKADE | 2 | 1 | KOVA Esports |
Copenhagen Flames | 0 | 2 | Team Fiend |
Entropiq (walkower) | 0 | 2 | Izako Boars |
Endpoint | 2 | 1 | Lyngby Vikings |
Runda 2[]
Mecze wygranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Wisła Kraków | 2 | 1 | SKADE |
x-kom AGO | 1 | 2 | 100PingGods |
Team Fiend | 2 | 1 | Endpoint |
1WIN Team | 2 | 0 | Izako Boars |
Mecze przegranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Lyngby Vikings | 1 | 2 | Copenhagen Flames |
HAVU Gaming | 2 | 1 | Team GamerLegion |
Entropiq | 2 | 1 | Nordavind |
Dignitas | 2 | 1 | KOVA Esports |
Runda 3[]
Mecze wygranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Team Fiend | 2 | 0 | 100PingGods |
1WIN Team | 2 | 0 | Wisła Kraków (walkower) |
Mecze 1-1[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Entropiq | 2 | 1 | Copenhagen Flames |
HAVU Gaming | 2 | 0 | Endpoint |
Dignitas | 2 | 1 | SKADE |
x-kom AGO | 2 | 0 | Izako Boars |
Mecze przegranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Lyngby Vikings | 1 | 2 | Team GamerLegion |
Nordavind | 0 | 2 | KOVA Esports |
Runda 4[]
Mecze wygranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Dignitas | 2 | 1 | 100PingGods |
x-kom AGO | 2 | 1 | Entropiq |
HAVU Gaming | 0 | 2 | Wisła Kraków |
Mecze przegranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
SKADE | 1 | 2 | Endpoint |
Copenhagen Flames | 1 | 2 | Team GamerLegion |
KOVA Esports | 1 | 2 | Izako Boars |
Runda 5[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
HAVU Gaming | 0 | 2 | Izako Boars |
Entropiq | 2 | 1 | 100PingGods |
Endpoint | 2 | 1 | Team GamerLegion |
Faza pucharowa[]
Runda 1[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Team Fiend | 2 | 0 | Endpoint |
1WIN Team | 2 | 0 | Izako Boars |
x-kom AGO | 0 | 2 | Entropiq |
Dignitas | 1 | 2 | Wisła Kraków |
Ćwierćfinały[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Fnatic | 1 | 2 | Team Fiend |
OG | 2 | 0 | 1WIN Team |
forZe | 0 | 2 | Entropiq |
BIG | 2 | 0 | Wisła Kraków |
Półfinały[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Team Fiend | 0 | 2 | OG |
Entropiq | 0 | 2 | BIG |
Finał[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
OG | 2 | 1 | BIG |
Pula nagród[]
- OG - $40,000 + awans na turniej LAN Sweet LAN
- BIG
- 3/4 miejsce Team Fiend - $7,000
- 3/4 miejsce Entropiq - $4,000
- 5/8 miejsce Fnatic
- 5/8 miejsce 1WIN Team - $7,000
- 5/8 miejsce forZe
- 5/8 miejsce Wisła Kraków - $7,000
- 9/12 miejsce Endpoint - $3,000
- 9/12 miejsce Izako Boars - $6,000
- 9/12 miejsce x-kom AGO - $3,000
- 9/12 miejsce Dignitas - $3,000
- 13/15 miejsce HAVU Gaming
- 13/15 miejsce 100PingGods - $3,000
- 13/15 miejsce Team GamerLegion - $3,000
- 16/18 miejsce SKADE
- 16/18 miejsce Copenhagen Flames
- 16/18 miejsce KOVA Esports - $3,000
- 19/20 miejsce Lyngby Vikings - $3,000
- 19/20 miejsce Nordavind
- 21/23 miejsce NASR Esports - $1,000
- 21/23 miejsce Galaxy Racer - $1,000
- 21/23 miejsce Sangal Esports - $1,000
- 24/26 miejsce OFFSET Esports - $1,000
- 24/26 miejsce GORILLAZ - $1,000
- 24/26 miejsce Ambush Esport - $1,000
- 27/28 miejsce Iberian Family - $1,000
- 27/28 miejsce hREDS - $1,000