Poprzedni: Spring Sweet Spring 2 |
Spring Sweet Spring | Następny: Pinnacle Fall Series 1 |
Spring Sweet Spring 3 był turniejem, który odbył się w dniach od 7 do 30 czerwca 2021 roku.
Broadcast[]
- Komentatorzy:
- Pavlos "ExWarrior" Georgiou
- Tim "Dktruman" de Lange
- Nichola "wH1TE" Bauwelinck
- Tom "SneakyBeaky" Taylor
- Ryan "ReTr00" Bernard
- Neo "Ne0kai" Caine
- Jack "Zerpherr" Kelly
- Joshua "Emenjay" Martin
- Peter "Kremer3" Kremer
- Faraz "Wildeity" Abro
- Teo "oversiard" Siard
- Vid "CirmaN" Cirman
- Teodor "Tedd" Borisov
- Joshua "Dweg" Nathan (playoffy)
- Jamie "TheEternalJay" Martin (playoffy)
- Jack "Zerpherr" Kelly (playoffy)
- Garret "Phy" Schier (playoffy)
- Teodor "Tedd" Borisov (playoffy)
- Matthew "HAzE" Stott (playoffy)
- William "AnThran" Chafee (playoffy)
- Obserwator: Marko "shev" Krajčeski
Drużyny[]
|
Wyniki[]
Etap grupowy[]
Pierwsza międzynarodowa grupa[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Tricked Esport | 2 | 0 |
2. | 1WIN Team | 2 | 1 |
3. | VP.Prodigy | 1 | 2 |
4. | AGF Esport | 0 | 2 |
Mecze grupy[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
AGF Esport | 0 | 2 | Tricked Esport |
1WIN Team | 2 | 0 | VP.Prodigy |
Tricked Esport | 2 | 0 | 1WIN Team |
AGF Esport | 1 | 2 | VP.Prodigy |
1WIN Team | 2 | 0 | VP.Prodigy |
Grupa bałkańska[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Team Fiend | 2 | 0 |
2. | ONYX | 2 | 1 |
3. | 4glory Esports | 1 | 2 |
4. | Nexus Gaming | 0 | 2 |
Mecze grupy[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Team Fiend | 2 | 0 | ONYX |
4glory Esports | 2 | 0 | Nexus Gaming |
Team Fiend | 2 | 0 | 4glory Esports |
ONYX | 2 | 0 | Nexus Gaming |
4glory Esports | 1 | 2 | ONYX |
Pierwsza nordycka grupa[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | HYENAS | 2 | 0 |
2. | Galaxy Racer | 2 | 1 |
3. | KOVA Esports | 1 | 2 |
4. | SJ | 0 | 2 |
Mecze grupy[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Galaxy Racer | 2 | 1 | SJ |
KOVA Esports | 1 | 2 | HYENAS |
Galaxy Racer | 1 | 2 | HYENAS |
SJ | 0 | 2 | KOVA Esports |
Galaxy Racer | 2 | 0 | KOVA Esports |
Grupa zachodnioeuropejska[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | ALTERNATE aTTaX | 2 | 0 |
2. | Ambush Esport | 2 | 1 |
3. | Chetz Esports | 1 | 2 |
4. | Club Brugge eSports | 0 | 2 |
Mecze grupy[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
ALTERNATE aTTaX | 2 | 0 | Chetz Esports |
Club Brugge eSports | 1 | 2 | Ambush Esport |
ALTERNATE aTTaX | 2 | 1 | Ambush Esport |
Chetz Esports | 2 | 1 | Club Brugge eSports |
Ambush Esport | 2 | 1 | Chetz Esports |
Grupa polska[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Anonymo Esports | 2 | 0 |
2. | HONORIS | 2 | 1 |
3. | Wisła Kraków | 1 | 2 |
4. | MAD DOG'S PACT | 0 | 2 |
Mecze grupy[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Anonymo Esports | 2 | 0 | HONORIS |
Wisła Kraków | 2 | 0 | MAD DOG'S PACT |
Anonymo Esports | 2 | 1 | Wisła Kraków |
HONORIS | 2 | 0 | MAD DOG'S PACT |
Wisła Kraków | 1 | 2 | HONORIS |
Grupa iberyjska[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Iberian Family | 2 | 0 |
2. | For The Win Esports | 2 | 1 |
3. | eXploit Esports | 1 | 2 |
4. | VELOX | 0 | 2 |
Mecze grupy[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Iberian Family | 2 | 0 | VELOX |
eXploit Esports | 1 | 2 | For The Win Esports |
Iberian Family | 2 | 0 | For The Win Esports |
VELOX | 0 | 2 | eXploit Esports |
For The Win Esports | 2 | 1 | eXploit Esports |
Druga międzynarodowa grupa[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Lyngby Vikings | 2 | 0 |
2. | Budapest Five | 2 | 1 |
3. | Nemiga Gaming | 1 | 2 |
4. | 100PingGods | 0 | 2 |
Mecze grupy[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Nemiga Gaming | 0 | 2 | Lyngby Vikings |
100PingGods | 0 | 2 | Budapest Five |
Lyngby Vikings | 2 | 1 | Budapest Five |
Nemiga Gaming | 2 | 0 | 100PingGods |
Budapest Five | 2 | 1 | Nemiga Gaming |
Druga nordycka grupa[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Apeks | 2 | 0 |
2. | Copenhagen Flames | 2 | 1 |
3. | MASONIC | 1 | 2 |
4. | Lilmix | 0 | 2 |
Mecze grupy[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Copenhagen Flames | 2 | 0 | MASONIC |
Apeks | 2 | 1 | Lilmix |
Copenhagen Flames | 1 | 2 | Apeks |
MASONIC | 2 | 0 | Lilmix |
Copenhagen Flames | 2 | 0 | MASONIC |
Regionalny etap szwajcarski[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | ALTERNATE aTTaX | 3 | 0 |
2. | Team Fiend | 3 | 0 |
3. | Copenhagen Flames | 3 | 1 |
4. | Lyngby Vikings | 3 | 1 |
5. | Galaxy Racer | 3 | 1 |
6. | HYENAS | 3 | 2 |
7. | Iberian Family | 3 | 2 |
8. | Anonymo Esports | 3 | 2 |
9. | 1WIN Team | 2 | 3 |
10. | Budapest Five | 2 | 3 |
11. | Apeks | 2 | 3 |
12. | Ambush Esport | 1 | 3 |
13. | HONORIS | 1 | 3 |
14. | For The Win Esports | 1 | 3 |
15. | ONYX | 0 | 3 |
16. | Tricked Esport | 0 | 3 |
Mecze grupy[]
Runda 1[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
1WIN Team | 2 | 0 | HONORIS |
Tricked Esport | 0 | 2 | ALTERNATE aTTaX |
Team Fiend | 2 | 0 | For The Win Esports |
Apeks | 0 | 2 | HYENAS |
Copenhagen Flames | 2 | 0 | Ambush Esport |
Anonymo Esports | 2 | 0 | ONYX |
Lyngby Vikings | 2 | 0 | Iberian Family |
Galaxy Racer | 2 | 0 | Budapest Five |
Runda 2[]
Mecze wygranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
ALTERNATE aTTaX | 2 | 0 | HYENAS |
Team Fiend | 2 | 0 | Galaxy Racer |
Anonymo Esports | 0 | 2 | Copenhagen Flames |
1WIN Team | 2 | 1 | Lyngby Vikings |
Mecze przegranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Ambush Esport | 2 | 1 | ONYX |
Apeks | 2 | 0 | Tricked Esport |
Budapest Five | 2 | 0 | For The Win Esports |
Iberian Family | 1 | 2 | HONORIS |
Runda 3[]
Mecze wygranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
ALTERNATE aTTaX | 2 | 0 | 1WIN Team |
Team Fiend | 2 | 0 | Copenhagen Flames |
Mecze 1-1[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Lyngby Vikings | 2 | 1 | HYENAS |
Anonymo Esports | 2 | 0 | HONORIS |
Apeks | 0 | 2 | Galaxy Racer |
Budapest Five | 2 | 0 | Ambush Esport |
Mecze przegranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
ONYX | 0 | 2 | For The Win Esports |
Iberian Family | 2 | 0 | Tricked Esport |
Runda 4[]
Mecze wygranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Budapest Five | 0 | 2 | Copenhagen Flames |
Lyngby Vikings | 2 | 1 | Anonymo Esports |
1WIN Team | 1 | 2 | Galaxy Racer |
Mecze przegranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
HONORIS | 1 | 2 | HYENAS |
Apeks | 2 | 0 | For The Win Esports |
Iberian Family | 2 | 1 | Ambush Esport |
Runda 5[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Budapest Five | 0 | 2 | HYENAS |
Apeks | 1 | 2 | Iberian Family |
1WIN Team | 1 | 2 | Anonymo Esports |
Główny etap szwajcarski[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Endpoint | 3 | 0 |
2. | Copenhagen Flames | 3 | 0 |
3. | Team Fiend | 3 | 1 |
4. | 1WIN Team | 3 | 1 |
5. | Anonymo Esports | 3 | 1 |
6. | EXTREMUM | 3 | 2 |
7. | Sharks Esports | 3 | 2 |
8. | x-kom AGO | 3 | 2 |
9. | Iberian Family | 2 | 3 |
10. | Budapest Five | 2 | 3 |
11. | Lyngby Vikings | 2 | 3 |
12. | ALTERNATE aTTaX | 1 | 3 |
13. | Galaxy Racer | 1 | 3 |
14. | Young Ninjas | 1 | 3 |
15. | MIBR | 0 | 3 |
16. | HYENAS | 0 | 3 |
Mecze grupy[]
Runda 1[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
x-kom AGO | 1 | 2 | 1WIN Team |
Team Fiend | 2 | 1 | Lyngby Vikings |
Young Ninjas | 0 | 2 | Anonymo Esports |
Sharks Esports | 2 | 1 | Galaxy Racer |
Endpoint | 2 | 0 | HYENAS (walkower) |
MIBR | 0 | 2 | Iberian Family |
ALTERNATE aTTaX | 1 | 2 | Copenhagen Flames |
EXTREMUM | 2 | 0 | Budapest Five |
Runda 2[]
Mecze wygranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Endpoint | 2 | 1 | Sharks Esports |
Iberian Family | 0 | 2 | Team Fiend |
1WIN Team | 0 | 2 | Copenhagen Flames |
EXTREMUM | 1 | 2 | Anonymo Esports |
Mecze przegranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Galaxy Racer | 2 | 0 | HYENAS (walkower) |
Lyngby Vikings | 2 | 1 | MIBR |
x-kom AGO | 1 | 2 | ALTERNATE aTTaX |
Young Ninjas | 1 | 2 | Budapest Five |
Runda 3[]
Mecze wygranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Endpoint | 2 | 0 | Team Fiend |
Copenhagen Flames | 2 | 1 | Anonymo Esports |
Mecze 1-1[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
ALTERNATE aTTaX | 0 | 2 | 1WIN Team |
Galaxy Racer | 0 | 2 | Budapest Five |
Lyngby Vikings | 0 | 2 | Iberian Family |
EXTREMUM | 2 | 1 | Sharks Esports |
Mecze przegranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
x-kom AGO | 2 | 0 | MIBR |
Young Ninjas | 2 | 0 | HYENAS (walkower) |
Runda 4[]
Mecze wygranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
EXTREMUM | 0 | 2 | 1WIN Team |
Team Fiend | 2 | 0 | Budapest Five |
Anonymo Esports | 2 | 0 | Iberian Family |
Mecze przegranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
ALTERNATE aTTaX | 0 | 2 | Lyngby Vikings |
Galaxy Racer | 1 | 2 | x-kom AGO |
Young Ninjas | 0 | 2 | Sharks Esports |
Runda 5[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
EXTREMUM | 2 | 1 | Lyngby Vikings |
x-kom AGO | 2 | 0 | Budapest Five |
Iberian Family | 0 | 2 | Sharks Esports |
Faza pucharowa[]
Runda 1[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Endpoint | 1 | 2 | x-kom AGO |
Copenhagen Flames | 2 | 0 | Sharks Esports |
Team Fiend | 2 | 1 | EXTREMUM |
Anonymo Esports | 0 | 2 | 1WIN Team |
Ćwierćfinały[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
SKADE | 0 | 2 | x-kom AGO |
Entropiq | 2 | 1 | Copenhagen Flames |
Complexity Gaming | 2 | 0 | Team Fiend |
FURIA Esports | 0 | 2 | 1WIN Team |
Półfinały[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
x-kom AGO | 1 | 2 | Entropiq |
Complexity Gaming | 2 | 1 | 1WIN Team |
Finał[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Entropiq | 0 | 2 | Complexity Gaming |
Pula nagród[]
- Complexity Gaming - $40,000 + awans na turniej LAN Sweet LAN
- Entropiq
- 3/4 miejsce x-kom AGO - $4,000
- 3/4 miejsce 1WIN Team - $7,000
- 5/8 miejsce SKADE
- 5/8 miejsce Copenhagen Flames - $7,000
- 5/8 miejsce Team Fiend - $7,000
- 5/8 miejsce FURIA Esports
- 9/12 miejsce Endpoint - $3,000
- 9/12 miejsce Sharks Esports - $3,000
- 9/12 miejsce EXTREMUM - $3,000
- 9/12 miejsce Anonymo Esports - $6,000
- 13/15 miejsce Lyngby Vikings - $3,000
- 13/15 miejsce Budapest Five - $1,000
- 13/15 miejsce Iberian Family - $3,000
- 16/18 miejsce ALTERNATE aTTaX - $3,000
- 16/18 miejsce Galaxy Racer - $3,000
- 16/18 miejsce Young Ninjas
- 19/20 miejsce MIBR
- 19/20 miejsce HYENAS - $3,000
- 21 miejsce Apeks - $1,000
- 22/24 miejsce HONORIS - $1,000
- 22/24 miejsce For The Win Esports - $1,000
- 22/24 miejsce Ambush Esport - $1,000
- 25/26 miejsce ONYX - $1,000
- 25/26 miejsce Tricked Esport - $1,000