Ta drużyna zajmuje obecnie 21 miejsce w rankingu Top 130 drużyn wg CS:GO Fandom.

Sprout jest niemiecką profesjonalną organizacją, która została założona w 2017 roku.

Organizacja[edytuj | edytuj kod]

Historia[edytuj | edytuj kod]

2017[edytuj | edytuj kod]

2018[edytuj | edytuj kod]

  • 3 lutego 2018 - zehN opuścił drużynę, a za niego tymczasowo dołączył NaToSaphiX.
  • 28 lutego 2018 - NaToSaphiX oficjalnie dołączył do drużyny.
  • 2 maja 2018 - innocent opuścił drużynę.
  • 16 maja 2018 - kRYSTAL opuścił drużynę.
  • 21 maja 2018 - sycrone dołączył do drużyny.
  • 2 czerwca 2018 - percy dołączył do drużyny.
  • 14 czerwca 2018 - syncD dołączył do drużyny jako zastępstwo za percy'ego na turniej ESL Meisterschaft: Summer 2018.
  • 25 sierpnia 2018 - syncD opuścił drużynę.
  • 31 sierpnia 2018 - sycrone opuścił drużynę.
  • 10 września 2018 - faveN dołączył do drużyny.
  • 28 grudnia 2018 - percy oraz NaToSaphiX zostali przeniesieni na ławkę rezerwową.

2019[edytuj | edytuj kod]

  • 4 stycznia 2019 - syrsoN oraz mirbit dołączyli do drużyny.
  • 5 stycznia 2019 - percy oficjalnie opuścił drużynę.
  • 2 lutego 2019 - NaToSaphiX oficjalnie opuścił drużynę.
  • 15 maja 2019 - denis opuścił drużynę.
  • 21 maja 2019 - k1to dołączył do drużyny.
  • 15 sierpnia 2019 - tow b nie jest już trenerem drużyny!
  • 16 sierpnia 2019 - enkay J został trenerem drużyny!
  • 31 sierpnia 2019 - mirbit opuścił drużynę.
  • 1 września 2019 - denis powrócił do drużyny.
  • 22 grudnia 2019 - syrsoN opuścił drużynę.
  • 30 grudnia 2019 - k1to opuścił drużynę.

2020[edytuj | edytuj kod]

  • 3 stycznia 2020 - oskar dołączył do drużyny.
  • 7 stycznia 2020 - dycha dołączył do drużyny.
  • 29 kwietnia 2020 - oskar opuścił drużynę.
  • 30 kwietnia 2020 - snatchie dołączył do drużyny.
  • 1 grudnia 2020 - dycha oraz snatchie zostali przesunięci na ławkę rezerwową drużyny!

Obecny skład[edytuj | edytuj kod]

Nieaktywni[edytuj | edytuj kod]

Trener[edytuj | edytuj kod]

Zastępstwa[edytuj | edytuj kod]

Byli członkowie[edytuj | edytuj kod]

Były trener[edytuj | edytuj kod]

Zastępstwa[edytuj | edytuj kod]

Osiągnięcia[edytuj | edytuj kod]

Miejsce Turniej Lokalizacja Data Pula nagród
3/4 miejsce Legend Series 4 Online 11 grudnia 2017
1/4 miejsce ESL Meisterschaft: Spring 2018: Dywizja 2 - Drugie kwalifikacje Online 4 - 5 stycznia 2018
19/21 miejsce ELEAGUE Major: Boston USA Atlanta, USA 12 - 15 stycznia 2018
1/2 miejsce Esports Championship Series Season 5 - Europejskie mistrzostwo pretendentów: Otwarte kwalifikacje Europy Środkowo-Zachodniej Online 4 lutego 2018
5/8 miejsce Bets.net Challenger Series: Season 1 Online 5 lutego - 13 marca 2018 $1,000
Drugie miejsce EGB Battles Online 5 - 22 marca 2018 $1,250
Pierwsze miejsce ESL Meisterschaft: Spring 2018 - Dywizja 2 Online 2 lutego - 28 marca 2018
1/4 miejsce Copenhagen Games 2018: Kwalifikacje Dania Kopenhaga, Dania 29 - 30 marca 2018
7/8 miejsce Copenhagen Games 2018 Dania Kopenhaga, Dania 30 - 31 marca 2018 $2,000
5/8 miejsce ESEA Season 27: Najważniejsza dywizja - Europa Online 21 stycznia - 3 kwietnia 2018
1/4 miejsce DreamHack Open Austin 2018: Europejskie otwarte kwalifikacje Online 13 - 14 kwietnia 2018
1/2 miejsce Europe Minor Championship - London 2018: Drugie otwarte kwalifikacje Online 4 - 6 czerwca 2018
1/4 miejsce PMU Challenge 2018 - Online Online 9 czerwca 2018
Drugie miejsce PMU Challenge 2018 Francja Paryż, Francja 24 czerwca 2018 €10,000
6/8 miejsce Europe Minor Championship - London 2018: Zamknięte kwalifikacje Online 29 czerwca - 1 lipca 2018
3/4 miejsce StarSeries & i-League CS:GO Season 6 - Europejskie kwalifikacje Online 20 lipca - 3 sierpnia 2018
Pierwsze miejsce Games Clash Masters - Trzecie zamknięte kwalifikacje Online 4 - 5 sierpnia 2018 5,500 zł
Drugie miejsce ESL Meisterschaft: Summer 2018 - Liga Online 18 czerwca - 6 sierpnia 2018
Pierwsze miejsce ESL Meisterschaft: Summer 2018 Online & Niemcy Kolonia, Niemcy 13 - 24 sierpnia 2018 €12,000
5/8 miejsce ESEA Season 28: Najważniejsza dywizja - Europa Online 21 maja - 3 września 2018
7/8 miejsce Games Clash Masters Polska Gdynia, Polska 28 - 29 września 2018 $1,000
15/16 miejsce StarSeries & i-League CS:GO Season 6 Ukraina Kijów, Ukraina 7 - 9 października 2018 $2,500
1/4 miejsce DreamHack Open Atlanta 2018: Europejskie otwarte kwalifikacje Online 19 - 20 października 2018
1/2 miejsce Europe Minor Championship - Katowice 2019: Pierwsze otwarte kwalifikacje Online 22 - 23 października 2018
5/8 miejsce ESEA Season 29: Najważniejsza dywizja - Europa Online 17 września - 13 listopada 2018
1/2 miejsce Bucharest Gaming Week Invitational - Drugie otwarte kwalifikacje Online 17 - 18 listopada 2018
Pierwsze miejsce ESL Meisterschaft: Winter 2018 - Liga Online 1 października - 26 listopada 2018
Pierwsze miejsce Bucharest Gaming Week Invitational by ESL - Zamknięte kwalifikacje Online 26 - 29 listopada 2018
3/4 miejsce Bucharest Gaming Week Invitational by ESL Rumunia Bukareszt, Rumunia 9 grudnia 2018 €6,250
3/4 miejsce ESL Meisterschaft: Winter 2018 Niemcy Oldenburg, Niemcy 15 grudnia 2018 €2,600
Pierwsze miejsce The WinterNational at DreamHack Leipzig 2019 Niemcy Lipsk, Niemcy 16 lutego 2019 €5,000
1/2 miejsce Esports Championship Series Season 7 - Europejskie mistrzostwo pretendentów: Drugie otwarte kwalifikacje Online 18 - 21 lutego 2019
1/4 miejsce United Masters League Season 1: Etap online Online 19 listopada 2018 - 26 lutego 2019
6/8 miejsce Esports Championship Series Season 7 - Europejskie mistrzostwo pretendentów Online 5 - 7 marca 2019
Pierwsze miejsce Charleroi Esports 2019 - Pierwsze europejskie kwalifikacje Online 11 - 12 marca 2019
Pierwsze miejsce ESL Meisterschaft: Spring 2019 - Liga Online 21 stycznia - 18 marca 2019
5/8 miejsce ESEA Season 30: Najważniejsza dywizja - Europa Online 15 stycznia - 25 marca 2019
Czwarte miejsce United Masters League Season 1 Niemcy Osnabrück, Niemcy 30 - 31 marca 2019 $10,000
Drugie miejsce ESL Meisterschaft: Spring 2019 Niemcy Kolonia, Niemcy 6 kwietnia 2019 €6,000
Drugie miejsce Charleroi Esports 2019 Belgia Charleroi, Belgia 12 - 14 kwietnia 2019 €20,000
Drugie miejsce Copenhagen Games 2019 Dania Kopenhaga, Dania 19 - 20 kwietnia 2019 130,000 DKK
3/4 miejsce Road to GG League 2019 - Etap trzeci: Olsztyn Polska Olsztyn, Polska 11 - 12 maja 2019 $650
1/2 miejsce Europe Minor Championship - Berlin 2019: Pierwsze otwarte kwalifikacje Online 25 - 26 maja 2019
1/2 miejsce ESL One New York 2019 - Pierwsze europejskie otwarte kwalifikacje Online 5 - 6 czerwca 2019
Pierwsze miejsce GG.BET Chicago Invitational - Otwarte kwalifikacje Online 9 czerwca 2019
5/8 miejsce Europe Minor Championship - Berlin 2019: Zamknięte kwalifikacje Online 10 - 12 czerwca 2019
1/2 miejsce ESEA Season 31: Najważniejsza dywizja - Europa Online 29 kwietnia - 20 czerwca 2019
Drugie miejsce ESEA Season 31: Najważniejsza dywizja - Europejskie finały USA Dallas, USA 12 lipca 2019
3/4 miejsce ESEA Season 31: Global Challenge USA Dallas, USA 13 - 14 lipca 2019 $10,000
Pierwsze miejsce Games Clash Masters 2019 - Europejskie kwalifikacje Online 26 - 28 lipca 2019
Drugie miejsce ESL Meisterschaft: Summer 2019 - Liga Online 3 czerwca - 29 lipca 2019
Drugie miejsce ESL Pro League Season 9 - Europejskie baraże Online 15 - 18 sierpnia 2019
Drugie miejsce ESL Meisterschaft: Summer 2019 Online & Niemcy Kolonia, Niemcy 11 - 22 sierpnia 2019 €6,000
Drugie miejsce Games Clash Masters 2019 Polska Gdynia, Polska 20 - 22 września 2019 $20,000
13/16 miejsce ESL Pro League Season 10 - Europa Anglia Londyn, Anglia 11 - 13 października 2019 $6,000
Drugie miejsce DreamHack Open Atlanta 2019 USA Atlanta, USA 15 - 17 listopada 2019 $20,000
7/8 miejsce European Champions Cup Online 17 września - 20 listopada 2019 $8,000
Drugie miejsce ESL Meisterschaft: Winter 2019 - Sezon zasadniczy Online 25 września - 20 listopada 2019
Pierwsze miejsce ESL Meisterschaft: Winter 2019 Niemcy Magdeburg, Niemcy 14 grudnia 2019 €12,000
7/8 miejsce DreamHack Open Leipzig 2020 Niemcy Lipsk, Niemcy 24 - 25 stycznia 2020 $2,000
Drugie miejsce United Masters League Season 2 Online 2 października 2019 - 29 stycznia 2020 $20,000
1/2 miejsce Europe Minor Championship - Rio 2020: Drugie otwarte kwalifikacje Online 4 - 5 lutego 2020
1/2 miejsce ESEA Season 33: Najważniejsza dywizja - Europa Online 3 lutego - 18 marca 2020
Trzecie miejsce Merkur Masters Season 1 Online 22 - 24 maja 2020 €5,000
Pierwsze miejsce ESL Meisterschaft: Spring 2020 Online 3 marca - 31 maja 2020 €15,000
Pierwsze miejsce ESEA Season 34: Najważniejsza dywizja - Europa Online 28 kwietnia - 1 lipca 2020 $20,000
Trzecie miejsce Hellcase Cup 8 Online 29 czerwca - 5 lipca 2020 $1,000
Drugie miejsce ESEA Season 33: Najważniejsza dywizja - Europejskie finały Online 7 - 17 sierpnia 2020 $10,000
5/8 miejsce ESL One: Cologne 2020 Online - Europa Online 18 - 27 sierpnia 2020 $11,500
3/4 miejsce Eden Arena: Malta Vibes - Tydzień dziesiąty Online 1 - 6 września 2020 $2,500
Trzecie miejsce DreamHack Open Fall 2020: Otwarte kwalifikacje Online 18 - 19 września 2020
Pierwsze miejsce PlayForBelarus Online 21 września 2020 50,000 zł
Pierwsze miejsce DreamHack Open Fall 2020: Zamknięte kwalifikacje Online 22 - 25 września 2020
8 miejsce DreamHack Open Fall 2020 Online 15 - 24 października 2020 $5,000
9/16 miejsce BLAST Premier: Fall 2020 - Showdown Online 24 listopada 2020 $3,750
Drugie miejsce ESEA Season 35: Najważniejsza dywizja - Europa Online 1 września - 26 listopada 2020 $10,000
Trzecie miejsce Merkur Masters Season 2 Online 26 - 28 listopada 2020 €5,000

Naklejki[edytuj | edytuj kod]

ELEAGUE Major: Boston[edytuj | edytuj kod]

Sprout Esports (Folia) Boston'18.pngSprout Esports (Holo) Boston'18.pngSprout Esports Boston'18.png

Graffiti[edytuj | edytuj kod]

ELEAGUE Major: Boston[edytuj | edytuj kod]

Sprout Esports (Graffiti) Boston'18.png

Edycja CS:GO - Profesjonalne drużyny - Europa (Trójkąt Weimarski)
Polska Actina PACTNiemcy ad hoc gamingPolska adwokacikFrancja against All authorityPolska AGO Esports
Polska AGO NESTFrancja Alpha Republic of EsportPolska ALSEN FemalePolska ALSEN Team
Polska ALSEN Team AcademyNiemcy ALTERNATE aTTaXPolska Arcane WavePolska ARCYPolska Aristocracy
Polska ATB GamingPolska AVEZ EsportPolska AVEZ FemaleFrancja AwsomniacNiemcy AYB Esports
Niemcy AYB Esports FemaleFrancja beGenius ESCNiemcy BerzerkNiemcy Berzerk AcademyNiemcy BIG
Niemcy BIG AcademyNiemcy BLUEJAYSNiemcy BLUEJAYS AcademyNiemcy BLUEJAYS Youngsters
Niemcy Caseking GamingFrancja Clan-MystikFrancja Clan-Mystik RedPolska Codewise Unicorns
Niemcy cowana GamingNiemcy CPLAYNiemcy CSGOEvo WhitePolska devils.oneNiemcy DIVIZON
Niemcy DIVIZON FemalePolska Dobry&GamingNiemcy dotpiXels e.V.Francja E-Corp Academy
Francja E-Corp BumpersFrancja eFrogNiemcy Entropy GamingFrancja EnVyUs AcademyNiemcy epikk esports
Francja Epsilon eSports FemaleFrancja Epsilon FrancePolska ERROR 404 by Codewise Gaming
Niemcy ESC GamingNiemcy eSport Rhein-NeckarNiemcy EURONICS GamingNiemcy Expert eSport
Niemcy EYES ON UNiemcy EYES ON U AcademyNiemcy FAB Games eSportFrancja FrenchFrogs
Niemcy FriendlyFirePolska HonorisPolska Illuminar GamingFrancja Imaginary Gaming
Francja Imaginary Gaming FemalePolska INET koxXxPolska iNETKOXTVPolska INSHOCKFrancja Ionic
Polska Izako BoarsPolska Izako Boars LadiesNiemcy Key-Preisvergleich.deNiemcy KILLERFISH eSport
Niemcy LeiSuReFrancja Limitless AddictPolska Lounge GamingFrancja MaxiSaucissePolska Meet Your Makers
Francja melty eSport ClubFrancja Melty eSport Club FemalePolska MIKSTURAFrancja Millenium Ladies
Niemcy Mysterious MonkeysNiemcy myXMGNiemcy n!faculty LadiesNiemcy nerdRage Female
Niemcy No Limit GamingPolska PACT BlackPolska PACT WhiteNiemcy PANTHERS GamingNiemcy PENTA Sports
Niemcy PENTA Sports AcademyNiemcy PENTA Sports FemalePolska PixelFire BlackNiemcy Planetkey Dynamics
Niemcy Planetkey Dynamics AcademyFrancja Platinium eSportNiemcy Playing Ducks
Niemcy Playing Ducks AcademyNiemcy Playing Ducks FemalePolska Pompa TeamPolska Pompa Team Academy
Polska Pompa Team BlackPolska Pompa Team YellowPolska Pride Academy TalentPolska Pride Gaming
Polska Pride Gaming AcademyFrancja Queen ConsolidatedFrancja Red Instinct Rising StarsPolska SEAL Esports
Niemcy SeedNiemcy Singularity Academy DENiemcy SproutNiemcy TCM-GamingFrancja Team 3DMAX
Francja Team 3DMAX LadiesFrancja Team Acer FemalePolska Team AGGNiemcy Team ALTERNATE Female
Polska Team eBettleFrancja Team HereticsPolska Team KinguinFrancja Team LDLCFrancja Team LDLC.com Blue
Francja Team LDLC.com EspoirFrancja Team LDLC.com FemaleFrancja Team LDLC.com White
Niemcy Team LioncastPolska Team PreparationNiemcy Team Preparation.YellowFrancja Team Vitality
Francja The DiceFrancja TitanPolska tomorrow.ggNiemcy touch the crownNiemcy Unicorns of Love
Polska Universal SoldiersNiemcy UX GamingPolska VenatoresFrancja VeryGamesFrancja Warthox Esport
Francja WE GOT GAMENiemcy WiseWizardsNiemcy WiseWizards AcademyPolska Wisła All in Games Kraków
Francja WySix TeamPolska x-kom AGOPolska X-kom Team
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.