FANDOM


StarLadder i-League StarSeries Season 2 - Europejskie kwalifikacje
StarLadder i-League StarSeries Season 2
Lokalizacja: Online
Liczba drużyn: 20
Data rozpoczęcia: 25 lipca 2016
Data zakończenia: 22 listopada 2016

StarLadder i-League StarSeries Season 2 - Europejskie kwalifikacje były europejskimi kwalifikacjami do turnieju StarLadder i-League StarSeries Season 2, które odbyły się w dniach od 25 lipca do 22 sierpnia 2016 roku.

DrużynyEdytuj





WynikiEdytuj

Etap grupowyEdytuj

Grupa AEdytuj

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Polska - flaga Team Kinguin 3 0
2. Szwecja - flaga GODSENT 2 1
3. Polska - flaga Pride Gaming 1 2
4. UE - flaga PENTA Sports 0 3
Mecze grupy AEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team Kinguin Polska - flaga 2 0 Polska - flaga Pride Gaming
GODSENT Szwecja - flaga 2 1 UE - flaga PENTA Sports
PENTA Sports UE - flaga 0 2 Polska - flaga Pride Gaming
GODSENT Szwecja - flaga 1 2 Polska - flaga Team Kinguin
PENTA Sports UE - flaga (walkower) 0 2 Polska - flaga Team Kinguin
GODSENT Szwecja - flaga 2 0 Polska - flaga Pride Gaming

Grupa BEdytuj

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Bułgaria - flaga Mortal Kombat 2 1
2. Niemcy - flaga ALTERNATE aTTaX 2 1
3. Finlandia - flaga ENCE eSports 1 2
4. Szwecja - flaga Epsilon eSports 1 2
Mecze grupy BEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Epsilon eSports Szwecja - flaga 1 2 Niemcy - flaga ALTERNATE aTTaX
ENCE eSports Finlandia - flaga 2 1 Szwecja - flaga Epsilon eSports
Epsilon eSports Szwecja - flaga 2 1 Bułgaria - flaga Mortal Kombat
ENCE eSports Finlandia - flaga 0 2 Niemcy - flaga ALTERNATE aTTaX
ALTERNATE aTTaX Niemcy - flaga 0 2 Bułgaria - flaga Mortal Kombat
ENCE eSports Finlandia - flaga 1 2 Bułgaria - flaga Mortal Kombat

Grupa CEdytuj

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Dania - flaga Team X 3 0
2. Dania - flaga Team Dignitas 2 1
3. Polska - flaga Team AGG 1 2
4. Rosja - flaga NokSuKao 0 3
Mecze grupy CEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team Dignitas Dania - flaga 2 1 Rosja - flaga NokSuKao
Team Dignitas Dania - flaga 2 1 Polska - flaga Team AGG
Team X Dania - flaga 2 0 Dania - flaga Team Dignitas
NokSuKao Rosja - flaga 1 2 Polska - flaga Team AGG
Team AGG Polska - flaga 1 2 Dania - flaga Team X
Team X Dania - flaga 2 0 Rosja - flaga NokSuKao

Grupa DEdytuj

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Ukraina - flaga HellRaisers 3 0
2. Rosja - flaga Team Spirit 2 1
3. Węgry - flaga fruits 1 2
4. Rosja - flaga Gambit Gaming 0 3
Mecze grupy DEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
HellRaisers Ukraina - flaga 2 0 Rosja - flaga Team Spirit
HellRaisers Ukraina - flaga 2 0 Węgry - flaga fruits
Gambit Gaming Rosja - flaga 0 2 Rosja - flaga Team Spirit
Gambit Gaming Rosja - flaga 1 2 Węgry - flaga fruits
Team Spirit Rosja - flaga 2 1 Węgry - flaga fruits
Gambit Gaming Rosja - flaga 0 2 Ukraina - flaga HellRaisers

Faza pucharowaEdytuj

Runda 1Edytuj

Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team Kinguin Polska - flaga 1 2 Dania - flaga Team Dignitas
Mortal Kombat Bułgaria - flaga 1 2 Rosja - flaga Team Spirit
Team X Dania - flaga 2 1 Szwecja - flaga GODSENT
HellRaisers Ukraina - flaga 2 0 Niemcy - flaga ALTERNATE aTTaX

ĆwierćfinałyEdytuj

Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
FlipSid3 Tactics Ukraina - flaga 1 2 Dania - flaga Team Dignitas
Team EnVyUs Francja - flaga 2 1 Rosja - flaga Team Spirit
FaZe Clan UE - flaga 0 2 Dania - flaga Team X
mousesports Niemcy - flaga (walkower) 0 2 Ukraina - flaga HellRaisers

PółfinałyEdytuj

Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team Dignitas Dania - flaga 2 0 Francja - flaga Team EnVyUs
Team X Dania - flaga 2 0 Ukraina - flaga HellRaisers

FinałEdytuj

Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team Dignitas Dania - flaga Zakwalifikowani Zakwalifikowani Dania - flaga Team X

Trzecie miejsceEdytuj

Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team EnVyUs Francja - flaga 2 0 Ukraina - flaga HellRaisers
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.