Counter Strike: Global Offensive Wiki
Advertisement
Counter Strike: Global Offensive Wiki

StarLadder i-League StarSeries XIV: Europa były europejskimi kwalifikacjami do turnieju StarLadder i-League StarSeries XIV, które odbyły się w dniach od 14 października do 17 grudnia 2015 roku.

Broadcast

  • Komentatorzy:
    • Wielka Brytania James "JZFB" Bardolph
    • Wielka Brytania Daniel "ddk" Kapadia
    • USA John "BLU" Mullen
    • Wielka Brytania Vince "Metuz" Hill
    • USA Dustin "dusT" Mouret

Drużyny





Uwaga:

Wyniki

Pierwszy etap grupowy

Grupa A

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Szwecja Fnatic 3 0
2. WNP Natus Vincere 2 1
3. Polska Vexed Gaming 1 2
4. Rosja PiTER 0 3
Mecze grupy A
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Fnatic Szwecja 2 0 Polska Vexed Gaming
PiTER Rosja 0 2 WNP Natus Vincere
Fnatic Szwecja 2 0 Rosja PiTER
Natus Vincere WNP 2 0 Polska Vexed Gaming
PiTER Rosja 1 2 Polska Vexed Gaming
Natus Vincere WNP 0 2 Szwecja Fnatic

Grupa B

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Francja Team EnVyUs 2 1
2. Dania Team Dignitas 2 1
3. Ukraina FlipSid3 Tactics 2 1
4. Polska Lounge Gaming 0 3
Mecze grupy B
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
FlipSid3 Tactics Ukraina 2 1 Polska Lounge Gaming
Team Dignitas Dania 0 2 Francja Team EnVyUs
FlipSid3 Tactics Ukraina 0 2 Dania Team Dignitas
Team EnVyUs Francja 2 0 Polska Lounge Gaming
Team Dignitas Dania 2 0 Polska Lounge Gaming (walkower)
Team EnVyUs Francja 1 2 Ukraina FlipSid3 Tactics

Grupa C

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Bułgaria E-Frag.net Esports Club 2 1
2. UE G2 Esports 2 1
3. Węgry Orgless.hu 1 2
4. Polska Virtus.pro 1 2
Mecze grupy C
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
G2 Esports UE 2 0 Węgry Orgless.hu
E-Frag.net Esports Club Bułgaria 2 0 Węgry Orgless.hu
Virtus.pro Polska 0 2 UE Orgless.hu
E-Frag.net Esports Club Bułgaria 2 1 UE G2 Esports
G2 Esports UE 2 0 Polska Virtus.pro
Virtus.pro Polska 2 0 Bułgaria E-Frag.net Esports Club

Grupa D

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Dania Team SoloMid 3 0
2. Francja Titan 2 1
3. UE HellRaisers 1 2
4. Szwecja GreyFaceNoSpace 0 3
Mecze grupy D
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team SoloMid Dania 2 0 Francja Titan
Team SoloMid Dania 2 0 Szwecja GreyFaceNoSpace
Titan Francja 2 1 Szwecja GreyFaceNoSpace
HellRaisers UE 2 0 Szwecja GreyFaceNoSpace
Titan Francja 2 0 UE HellRaisers
HellRaisers UE 0 2 Dania Team SoloMid

Drugi etap grupowy

Grupa A

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Szwecja Fnatic 3 0
2. UE G2 Esports 2 1
3. Dania Team SoloMid 1 2
4. Dania Team Dignitas 0 3
Mecze grupy A
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Fnatic Szwecja 2 0 Dania Team SoloMid
Fnatic Szwecja 2 1 Dania Team Dignitas
Team Dignitas Dania 0 2 UE G2 Esports
Team SoloMid Dania 2 1 Dania Team Dignitas
G2 Esports UE 2 0 Dania Team SoloMid
Fnatic Szwecja 2 0 UE G2 Esports

Grupa B

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. WNP Natus Vincere 2 1
2. Francja Titan 2 1
3. Francja Team EnVyUs 1 2
4. Bułgaria E-Frag.net Esports Club 1 2
Mecze grupy B
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Titan Francja 0 2 WNP Natus Vincere
Team EnVyUs Dania 1 2 WNP Natus Vincere
Titan Francja 2 1 Francja Team EnVyUs
Team EnVyUs Francja 2 0 Bułgaria E-Frag.net Esports Club
E-Frag.net Esports Club Bułgaria 0 2 Francja Titan
E-Frag.net Esports Club Bułgaria 2 1 WNP Natus Vincere

Drabinka ostatniej szansy

  • Skład drużyny Dania Team SoloMid rozstał się z organizacją i był odtąd znany pod nazwą ?.

Runda 1

Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
? Dania 2 0 Bułgaria E-Frag.net Esports Club
Team EnVyUs Francja 2 1 Dania Team Dignitas

Runda 2

Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
? Dania 2 0 Francja Team EnVyUs
Advertisement