StarSeries & i-League CS:GO Season 6 - Azjatyckie kwalifikacje były azjatyckimi kwalifikacjami do turnieju StarSeries & i-League CS:GO Season 6, które odbywały się w dniach od 13 do 20 sierpnia 2018 roku.

Broadcast[edytuj | edytuj kod]

Drużyny[edytuj | edytuj kod]





Wyniki[edytuj | edytuj kod]

Etap grupowy[edytuj | edytuj kod]

Grupa A[edytuj | edytuj kod]

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Chiny TyLoo 2 0
2. Tajlandia Beyond Esports 2 1
3. Chiny Team MAX 1 2
4. Filipiny TNC Pro Team 0 2
Mecze grupy A[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
TyLoo Chiny 16 2 Filipiny TNC Pro Team
Beyond Esports Tajlandia 16 6 Chiny Team MAX
TyLoo Chiny 16 10 Tajlandia Beyond Esports
TNC Pro Team Filipiny 1 2 Chiny Team MAX
Beyond Esports Tajlandia 2 0 Chiny Team MAX

Grupa B[edytuj | edytuj kod]

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Chiny CyberZen 2 0
2. Korea Południowa MVP PK 2 1
3. Tajlandia Lucid Dream 1 2
4. Chiny NEW4 0 2
Mecze grupy B[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
MVP PK Korea Południowa 16 1 Chiny NEW4
CyberZen Chiny 16 7 Tajlandia Lucid Dream
MVP PK Korea Południowa 8 16 Chiny CyberZen
NEW4 Chiny 0 2 Tajlandia Lucid Dream
MVP PK Korea Południowa 2 1 Tajlandia Lucid Dream

Grupa C[edytuj | edytuj kod]

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Singapur B.O.O.T-dreamScape 2 0
2. Chiny EHOME 2 1
3. Japonia SZ Absolute 1 2
4. Chiny Big Time Regal Gaming 0 2
Mecze grupy C[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
B.O.O.T-dreamScape Singapur 19 15 Chiny Big Time Regal Gaming
SZ Absolute Japonia 6 16 Chiny EHOME
B.O.O.T-dreamScape Singapur 16 9 Chiny EHOME
Big Time Regal Gaming Chiny 0 2 Japonia SZ Absolute
EHOME Chiny 2 1 Japonia SZ Absolute

Grupa D[edytuj | edytuj kod]

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Chiny Flash Gaming 2 0
2. Korea Południowa GOSU 2 1
3. Chiny 5Power Gaming 1 2
4. Chiny Roar eSports 0 2
Mecze grupy D[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Flash Gaming Chiny 16 5 Chiny Roar eSports
5Power Gaming Chiny 10 16 Korea Południowa GOSU
Flash Gaming Chiny 16 3 Korea Południowa GOSU
Roar eSports Chiny 1 2 Chiny 5Power Gaming
GOSU Korea Południowa 2 1 Chiny 5Power Gaming

Faza pucharowa[edytuj | edytuj kod]

Górna drabinka[edytuj | edytuj kod]

Ćwierćfinały[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
GOSU Korea Południowa 1 2 Chiny TyLoo
CyberZen Chiny 2 1 Chiny EHOME
Beyond Esports Tajlandia 0 2 Singapur B.O.O.T-dreamScape
Flash Gaming Chiny 1 2 Korea Południowa MVP PK
Półfinały[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
TyLoo Chiny 2 1 Chiny CyberZen
B.O.O.T-dreamScape Singapur 0 2 Korea Południowa MVP PK
Finał[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
TyLoo Chiny 2 1 Korea Południowa MVP PK

Dolna drabinka[edytuj | edytuj kod]

Runda 1[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
GOSU Korea Południowa 0 2 Chiny EHOME
Beyond Esports Tajlandia 0 2 Chiny Flash Gaming
Runda 2[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
B.O.O.T-dreamScape Singapur 2 0 Chiny EHOME
CyberZen Chiny 2 0 Chiny Flash Gaming
Runda 3[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
B.O.O.T-dreamScape Singapur 1 2 Chiny CyberZen
Finał[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
MVP PK Korea Południowa 1 2 Chiny CyberZen
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.