FANDOM


StarSeries & i-League CS:GO Season 6 - Europejskie kwalifikacje
StarSeries & i-League
Lokalizacja: Online
Liczba drużyn: 20
Data rozpoczęcia: 20 lipca 2018
Data zakończenia: 5 sierpnia 2018

StarSeries & i-League CS:GO Season 6 - Europejskie kwalifikacje były europejskimi kwalifikacjami do turnieju StarSeries & i-League CS:GO Season 6, które odbywały się w dniach od 20 lipca do 5 sierpnia 2018 roku.

DrużynyEdytuj

Drugi etap

Pierwszy etap





Uwaga:

WynikiEdytuj

Etap grupowyEdytuj

Grupa AEdytuj

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Bułgaria - flaga Windigo Gaming 2 0
2. Rosja - flaga Winstrike Team 2 1
3. Rosja - flaga Elements Pro Gaming 1 2
4. Białoruś - flaga GoodJob 0 2
Mecze grupy AEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Windigo Gaming Bułgaria - flaga 2 0 Rosja - flaga Elements Pro Gaming
Winstrike Team Rosja - flaga 2 0 Białoruś - flaga GoodJob
Elements Pro Gaming Rosja - flaga 2 1 Białoruś - flaga GoodJob
Windigo Gaming Bułgaria - flaga 2 1 Rosja - flaga Winstrike Team
Winstrike Team Rosja - flaga 2 1 Rosja - flaga Elements Pro Gaming

Grupa BEdytuj

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Rosja - flaga forZe 2 0
2. UE - flaga Tempo Storm 2 1
3. Francja - flaga Team 3DMAX 1 2
4. Białoruś - flaga Nemiga Gaming 0 2
Mecze grupy BEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
forZe Rosja - flaga 2 1 Białoruś - flaga Nemiga Gaming
Team 3DMAX Francja - flaga 0 2 UE - flaga Tempo Storm
Nemiga Gaming Białoruś - flaga 0 2 Francja - flaga Team 3DMAX
forZe Rosja - flaga 2 0 UE - flaga Tempo Storm
Tempo Storm UE - flaga 2 1 Francja - flaga Team 3DMAX

Grupa CEdytuj

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Litwa - flaga The Imperial 2 0
2. Dania - flaga Sprout 2 1
3. Ukraina - flaga pro100 1 2
4. UE - flaga Epsilon eSports 0 2
Mecze grupy CEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
The Imperial Litwa - flaga 2 0 UE - flaga Epsilon eSports
Sprout Dania - flaga 2 0 Ukraina - flaga pro100
Epsilon eSports UE - flaga 0 2 Ukraina - flaga pro100
The Imperial Litwa - flaga 2 0 Dania - flaga Sprout
Sprout Dania - flaga 2 1 Ukraina - flaga pro100

Grupa DEdytuj

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Dania - flaga Fragsters 2 0
2. Niemcy - flaga EURONICS Gaming 2 1
3. Rosja - flaga DreamEaters 1 2
4. Norwegia - flaga Nordavind 0 2
Mecze grupy DEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Fragsters Dania - flaga 2 1 Norwegia - flaga Nordavind
EURONICS Gaming Niemcy - flaga 2 0 Rosja - flaga DreamEaters
Nordavind Norwegia - flaga 1 2 Rosja - flaga DreamEaters
Fragsters Dania - flaga 2 1 Niemcy - flaga EURONICS Gaming
EURONICS Gaming Niemcy - flaga 2 0 Rosja - flaga DreamEaters (walkower)

Faza pucharowaEdytuj

Runda 1Edytuj

Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Fragsters Dania - flaga 2 0 Rosja - flaga Winstrike Team
Windigo Gaming Bułgaria - flaga 1 2 Dania - flaga Sprout
The Imperial Litwa - flaga 2 0 UE - flaga Tempo Storm
forZe Rosja - flaga 0 2 Niemcy - flaga EURONICS Gaming

ĆwierćfinałyEdytuj

Zwycięzcy dostają się na główny turniej

Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
AGO Esports Polska - flaga 1 2 Dania - flaga Fragsters
Red Reserve Szwecja - flaga 1 2 Dania - flaga Sprout
Space Soldiers Turcja - flaga 0 2 Litwa - flaga The Imperial
OpTic Gaming Dania - flaga 2 1 Niemcy - flaga EURONICS Gaming

PółfinałyEdytuj

Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Fragsters Dania - flaga 2 0 Dania - flaga Sprout
The Imperial Litwa - flaga 2 0 Dania - flaga OpTic Gaming

FinałEdytuj

Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Fragsters Dania - flaga 2 1 Litwa - flaga The Imperial
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.