Stream.me Gauntlet był turniejem, który odbył się w dniach od 23 lutego do 28 marca 2016 roku.
Drużyny[]
|
Wyniki[]
Faza pucharowa[]
Górna drabinka[]
Runda 1[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Tempo Storm | 2 | 0 | Nagasaki Gaming |
Wikked Gaming | 2 | 0 | undefined |
GlockWork | 2 | 0 | ReVamped Gaming |
Destined | 2 | 0 | Team Detonate (walkower) |
Noble eSports | 1 | 2 | Earthroot Gaming |
pzl8 | 2 | 0 | Bad Decisions |
BOTS | 2 | 0 | Radium eSports |
Wild Card | 2 | 0 | Exclusive eSports |
Team x | 0 | 2 | ANIXIA eSports |
Hypro | 1 | 2 | w0w |
VexX Gaming | 2 | 0 | Formula1 |
Obey Alliance | 2 | 0 | Evil Nation |
Rive Gaming | 0 | 2 | Bee's Money Crew |
Adroit eSports | 0 | 2 | myRevenge.us |
Surreal Evasion | 0 | 2 | Broken Alliance |
Team AGG | 2 | 0 | Insomnia eSports |
Runda 2[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Tempo Storm | 2 | 0 | Wikked Gaming |
GlockWork | 2 | 1 | Destined |
Earthroot Gaming | 0 | 2 | pzl8 |
BOTS | 2 | 0 | Wild Card |
ANIXIA eSports | 2 | 0 | w0w |
VexX Gaming | 1 | 2 | Obey Alliance |
Bee's Money Crew | 2 | 0 | myRevenge.us |
Broken Alliance | 0 | 2 | Team AGG |
Ćwierćfinały[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Tempo Storm | 2 | 0 | GlockWork |
pzl8 | 0 | 2 | BOTS |
ANIXIA eSports | 1 | 2 | Obey Alliance |
Bee's Money Crew | 2 | 1 | Team AGG |
Półfinały[]
- Skład drużyny Bee's Money Crew został przejęty przez organizację 8 Minded.
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Tempo Storm | 2 | 0 | BOTS |
Obey Alliance | 2 | 1 | 8 Minded |
Finał[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Tempo Storm | 2 | 1 | Obey Alliance |
Dolna drabinka[]
Runda 1[]
Runda 2[]
Runda 3[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Insomnia eSports | 10 | 16 | Destined |
Evil Nation | 16 | 5 | Wild Card |
w0w | 1 | 0 | VexX Gaming (walkower) |
myRevenge.us (walkower) | 0 | 1 | Broken Alliance |
Runda 4[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
GlockWork | 8 | 16 | Destined |
pzl8 | 16 | 13 | Evil Nation |
ANIXIA eSports | 1 | 0 | w0w (walkower) |
Team AGG | 16 | 9 | Broken Alliance |
Runda 5[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Destined | 1 | 16 | pzl8 |
ANIXIA eSports | 11 | 16 | Team AGG |
Runda 6[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
BOTS | 16 | 11 | pzl8 |
8 Minded | 3 | 16 | Team AGG |
Runda 7[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
BOTS | 11 | 16 | KKona |
Finał[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Obey Alliance | 2 | 1 | KKona |
Wielki finał[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Tempo Storm | 3 | 1 | Obey Alliance |
Pula nagród[]
- Tempo Storm - $7,000
- Obey Alliance - $2,000
- KKona - $1,000