Counter Strike: Global Offensive Wiki
Advertisement
Counter Strike: Global Offensive Wiki

Swole Patrol jest amerykańską profesjonalną drużyną e-sportową bez organizacji, która została pierwotnie założona w 2011 roku.

Historia

  • 21 lutego 2018 - ruin nie jest już trenerem drużyny!
  • 21 maja 2018 - ryann opuścił drużynę.
  • 23 maja 2018 - LILMAN dołączył do drużyny.
  • 23 lipca 2018 - LILMAN opuścił drużynę.
  • 26 lipca 2018 - SileNt opuścił drużynę.
  • 28 lipca 2018 - swag oraz markE dołączyli do drużyny.
  • 1 listopada 2018 - Cooper opuścił drużynę, a za niego dołączył -Ace na zasadzie wypożyczenia z organizacji eUnited.
  • 9 grudnia 2018 - -Ace opuścił drużynę i powrócił na ławkę rezerwową drużyny eUnited.
  • 29 grudnia 2018 - Zellsis opuścił drużynę.

  • 2 stycznia 2019 - food oraz vanity dołączyli do drużyny.
  • 19 stycznia 2019 - fREAKAZOiD opuścił drużynę.
  • 27 stycznia 2019 - fRoD został trenerem drużyny na okres próbny!
  • 10 lutego 2019 - MarkE, food oraz vanity opuścili drużynę i dołączyli do eUnited.
  • 3 marca 2019 - fRoD został oficjalnie trenerem drużyny!
  • 21 marca 2019 - Drużyna Swole Patrol ogłosiła skład na turniej ESL Pro League Season 9 i w nim poza swagiem i trenerem fRoD'em znaleźli się: Zellsis, dapr, Infinite oraz subroza.
  • 4 kwietnia 2019 - Skład drużyny Swole Patrol dołączył do organizacji Lazarus Esports.
  • 29 sierpnia 2019 - Organizacja Lazarus Esports straciła swój skład i odtąd grali pod nazwą Swole Patrol: swag, Zellsis, Infinite, subroza, yay oraz jako trener fRoD.
  • 10 września 2019 - Infinite opuścił drużynę, a za niego dołączył neptune.
  • 12 października 2019 - Zellsis oraz subroza opuścili drużynę.
  • 16 października 2019 - yay opuścił drużynę.
  • 26 października 2019 - Oderus, wrath oraz kaboose dołączyli do drużyny.

  • 11 stycznia 2020 - Oderus opuścił drużynę.
  • 5 lutego 2020 - Skład drużyny Swole Patrol połączył siły z Relyksem i sebem i odtąd będą grać pod nazwą "Swole Identity".
  • 8 marca 2020 - Organizacja eUnited straciła swój skład: Cooper-, food, MarKE, freakazoid, Zellsis oraz jako trener a2z.
  • 6 maja 2020 - food opuścił drużynę.
  • 10 maja 2020 - Zellsis, freakazoid oraz Cooper- opuścili drużynę.
  • czerwiec 2020 - a2z opuścił drużynę.
  • 26 czerwca 2020 - MarKE opuścił drużynę.
  • 27 sierpnia 2020 - Skład drużyny Ze Pug Godz był znany odtąd pod nazwą Swole Patrol.
  • 17 września 2020 - Skład drużyny Swole Patrol rozpadł się!

  • Byli członkowie

    Zastępstwa

    Składy drużyn na różnych turniejach

    Trenerka:

    Osiągnięcia

    Miejsce Turniej Lokalizacja Data Pula nagród
    Drugie miejsce EsportsArena Santa Ana Showdown V USA Santa Ana, USA 1 - 2 kwietnia 2017 $1,000
    5/6 miejsce EsportsArena Santa Ana Showdown Championship USA Santa Ana, USA 5 - 7 maja 2017 $500
    Drugie miejsce iBUYPOWER GameFest USA Costa Mesa, USA 12 - 13 sierpnia 2017 $2,500
    Pierwsze miejsce NETGEAR CSGO Summer 2017 USA San Jose, USA 20 sierpnia 2017 $2,850
    1/8 miejsce DreamHack Winter 2017: Północnoamerykańskie otwarte kwalifikacje Online 11 listopada 2017
    1/4 miejsce Legend Series: Ameryka Północna - Kwalifikacje Online 10 grudnia 2017
    Pierwsze miejsce Legend Series: Ameryka Północna USA Santa Ana, USA 7 stycznia 2018 $1,500
    Pierwsze miejsce Strong Legs Cup 4 Online 13 stycznia 2018 $700
    Czwarte miejsce World Electronic Sports Games 2017 - Północnoamerykańskie finały Online 1 - 4 lutego 2018 $2,500
    Trzecie miejsce Legends Cup USA Santa Ana, USA 10 - 11 lutego 2018 $5,000
    1/2 miejsce ESEA Season 27: Najważniejsza dywizja - Ameryka Północna Online 23 stycznia - 28 marca 2018
    1/4 miejsce DreamHack Open Tours 2018: Północnoamerykańskie otwarte kwalifikacje Online 6 - 7 kwietnia 2018
    1/4 miejsce DreamHack Open Summer 2018: Północnoamerykańskie otwarte kwalifikacje Online 27 - 28 kwietnia 2018
    1/4 miejsce DreamHack Open Valencia 2018 - Północnoamerykańskie otwarte kwalifikacje Online 4 - 5 maja 2018
    Drugie miejsce ESEA Season 27: Najważniejsza dywizja - Północnoamerykańskie finały Online 9 maja 2018
    Trzecie miejsce ESL Pro League Season 7 - Północnoamerykańskie baraże Anglia Leicester, Anglia 9 - 10 maja 2018
    7/8 miejsce ESEA Season 27: Global Challenge Anglia Leicester, Anglia 11 maja 2018 $2,000
    Drugie miejsce Gfinity Winter Series 2018 - Ameryka Północna Online 15 stycznia - 19 maja 2018 $5,000
    Pierwsze miejsce Fragadelphia Memorial Weekend Online 26 - 27 maja 2018 $1,000
    1/2 miejsce Americas Minor Championship - London 2018: Pierwsze otwarte kwalifikacje Online 2 - 3 czerwca 2018
    1/2 miejsce ZOTAC Cup Master 2018 - Ameryka: Północnoamerykańskie zamknięte kwalifikacje Online 9 - 10 czerwca 2018
    1/2 miejsce ESL One: New York 2018 - Północnoamerykańskie otwarte kwalifikacje Online 20 - 21 czerwca 2018
    6 miejsce Americas Minor Championship - London 2018: Północnoamerykańskie zamknięte kwalifikacje Online 22 - 24 czerwca 2018
    Drugie miejsce Fragadelphia Summer Sizzle Online 21 - 22 lipca 2018 $550
    5/8 miejsce ESEA Season 28: Najważniejsza dywizja - Ameryka Północna Online 21 maja - 24 lipca 2018
    Pierwsze miejsce Fragadelphia 12 USA Filadelfia, USA 3 - 5 sierpnia 2018 $18,250
    Pierwsze miejsce EPICENTER 2018 - Dzika karta: Północnoamerykańskie kwalifikacje - Trzecie otwarte kwalifikacje Online 29 - 30 sierpnia 2018
    Pierwsze miejsce EPICENTER 2018 - Dzika karta: Amerykańskie kwalifikacje Online 8 - 9 września 2018
    Drugie miejsce EPICENTER 2018 - Dzika karta Rosja Moskwa, Rosja 22 - 23 października 2018
    7/8 miejsce EPICENTER 2018 Rosja Moskwa, Rosja 24 października 2018 $5,000
    Drugie miejsce WESG 2018 - Stany Zjednoczone Online 10 - 11 listopada 2018 $10,000
    1/2 miejsce ESEA Season 29: Najważniejsza dywizja - Ameryka Północna Online 17 września - 15 listopada 2018
    Pierwsze miejsce ESEA Season 29: Najważniejsza dywizja - Północnoamerykańskie finały USA Dallas, USA 5 grudnia 2018
    7/8 miejsce ESEA Season 29: Global Challenge USA Dallas, USA 7 - 8 grudnia 2018 $3,000
    1/2 miejsce Intel Extreme Masters Season XIV - Sydney: Drugie północnoamerykańskie otwarte kwalifikacje Online 2 - 3 lutego 2019
    Pierwsze miejsce Intel Extreme Masters Season XIV - Sydney: Północnoamerykańskie zamknięte kwalifikacje Online 6 - 8 lutego 2019
    1/2 miejsce DreamHack Open Rio 2019 - Północnoamerykańskie otwarte kwalifikacje Online 9 marca 2019
    1/4 miejsce DreamHack Masters Malmö 2019: Północnoamerykańskie otwarte kwalifikacje Online 9 - 10 września 2019
    14/16 miejsce ESL Pro League Season 10 - Ameryka USA Burbank, USA 8 - 10 października 2019 $5,000
    Drugie miejsce WINNERS League Season 3 - Ameryka Północna Online 23 października 2019 - 24 stycznia 2020 $3,000
    5/6 miejsce ESL Pro League Season 11 - Ameryka Północna Online 26 marca - 3 kwietnia 2020 $13,000
    Pierwsze miejsce ESEA Cash Cup - North America: Summer 2020 #3 Online 5 - 6 września 2020 $3,000
    Edycja Ameryka Północna CS:GO - Profesjonalne drużyny - Ameryka Północna
    USA 3sUP EnterprisesKanada ACE GamingUSA affNityUSA Area 51 GamingUSA Armada EsportsUSA AZIO Esports
    USA Bad News BearsUSA Beacon eSportsUSA Bee's Money CrewUSA Blight GamingUSA Carpe Diem
    USA Chaos Esports ClubUSA CheckSix GamingUSA ChocoCheckAmeryka Północna Complexity GamingUSA Counter Logic Gaming
    USA Counter Logic Gaming AcademyAmeryka Północna Counter Logic Gaming RedUSA Dignitas FemaleKanada District 7USA DOGMEN
    USA Echo FoxUSA EnemyUSA Enigma6 GroupUSA Etherian E-SportsUSA eUnitedAmeryka Północna Evil GeniusesAmeryka Północna Extra Salt
    Kanada FRENCH CANADIANSUSA Gaimin GladiatorsUSA Gen.G EsportsUSA GGPR esportsUSA Ghost Academy
    USA Ghost GamingUSA GXUSA High Coast EsportsUSA iBUYPOWERKanada KKonaUSA Lazarus Esports
    Kanada LiViD GamingUSA LunatiK eSportsUSA Misfits GamingUSA Mortality eSportsUSA mouseSpaz
    USA Muffin LightningUSA MythicUSA NetcodeGuides.comUSA New England WhalersUSA New Identity
    Kanada Nexus eSportsUSA Nexus eSports StormUSA Nihilum GamingUSA NRG EsportsUSA Obey AllianceKanada Orgless
    USA Party AstronautsUSA Pnda GamingUSA Quantic GamingUSA RBG EsportsUSA Rebirth EsportsUSA Recon 5
    USA Riot Squad EsportsUSA Rise NationUSA RogueUSA Ronin EsportsUSA RugratzUSA Rush
    USA SapphireKelownaDotComUSA Secret ClubUSA Selfless GamingKanada Selfless Gaming FemaleUSA SoaR Gaming
    USA Spacestation GamingUSA SplyceUSA Strife EsportsUSA Swole PatrolUSA SYNRGY GamingUSA Team BlackOut
    USA Team CoastKanada Team ConquestUSA Team Curse.NAUSA Team DynamicKanada Team KaliberUSA Team Karma
    USA Team LiquidUSA Team ProspectsUSA Team SoloMidUSA TectonicUSA Third ImpactUSA TorquedUSA Triumph
    USA UBINITEDUSA Vireo.proUSA Vision GamingUSA Without a RoofUSA Ze Pug Godz
    Advertisement