Dania Team Singularity | Norwegia Team Singularity Female | Dania Singularity Academy DK | Norwegia Singularity Academy NO | Szwecja Singularity Academy SE | Niemcy Singularity Academy DE | Hiszpania Singularity Academy ES | Dania Team Singularity.dk

Ta drużyna zajmuje obecnie 91 miejsce w rankingu Top 130 drużyn wg CS:GO Fandom.

Team Singularity jest duńską profesjonalną organizacją e-sportową, która została założona w grudniu 2015 roku.

Organizacja[edytuj | edytuj kod]

Historia[edytuj | edytuj kod]

2016[edytuj | edytuj kod]

  • marzec 2016 - Organizacja Team Singularity ogłosiła swój skład w CS:GO, a w nim: zEptonL, carnees, valde, Basso oraz sycrone.
  • 10 maja 2016 - mEKO dołączył do drużyny.
  • 15 maja 2016 - Basso opuścił drużynę.
  • 1 lipca 2016 - mEKO został usunięty z drużyny, a Gade oraz tabac0 dołączyli do składu.
  • 10 września 2016 - sycrone został usunięty z drużyny.
  • 12 września 2016 - tabac0 opuścił drużynę. W tym samym dniu dołączyli Inzta oraz ponownie sycrone.
  • 13 października 2016 - sycrone opuścił drużynę.
  • 16 października 2016 - b0RUP dołączył do drużyny na okres próbny.
  • 26 października 2016 - b0RUP opuścił drużynę, a za niego dołączył AnJ.
  • 6 grudnia 2016 - carnees z powodu blokady za oszustwa na ESLu został usunięty z drużyny.

2017[edytuj | edytuj kod]

  • 1 stycznia 2017 - zEptonL oraz Gade opuścili drużynę. W tym samym dniu do drużyny dołączyli Ryxxo, Lukki oraz Console.
  • 28 maja 2017 - AnJ został przesunięty na ławkę rezerwową drużyny, a za niego na próbę dołączył refrezh.
  • 28 czerwca 2017 - AnJ oficjalnie opuścił drużynę.
  • 1 lipca 2017 - Organizacja Team Singularity straciła swój skład: Ryxxo, Lukki, Console, inzta oraz refrezh.
  • 18 sierpnia 2017 - Organizacja Team Singularity ogłosiła swój nowy skład, a w nim: BENDJI, robiin, b0bbzki, sayf oraz dipparn.
  • 11 września 2017 - b0bbzki został przesunięty na ławkę rezerwową drużyny, a za niego na próbę dołączył Dumas.
  • 4 października 2017 - Dumas został oficjalnym członkiem, b0bbzki powrócił do głównego składu, na ławkę rezerwową został przeniesiony dipparn, a trenerem składu został AntO_oNNN.
  • 20 października 2017 - dipparn oficjalnie opuścił drużynę.
  • 19 listopada 2017 - b0bbzki opuścił drużynę.
  • 19 grudnia 2017 - Dumas oraz robiin opuścili drużynę.

2018[edytuj | edytuj kod]

  • 17 stycznia 2018 - BARBARR, HugoXD oraz na okres próbny RuStY dołączyli do drużyny.
  • 16 lutego 2018 - RuStY dołączył oficjalnie do drużyny.
  • 16 marca 2018 - Sayf został przesunięty na ławkę rezerwową, a za niego do aktywnego składu dołączył Plopski, który jak na razie jest wypożyczony z organizacji x6tence.
  • 29 maja 2018 - HugoXD został przesunięty na ławkę rezerwową, a za niego do aktywnego składu dołączył na próbę znajder.
  • 31 maja 2018 - znajder opuścił drużynę, a za niego powrócił HugoXD.
  • 10 czerwca 2018 - Sayf oficjalnie opuścił drużynę.
  • 1 lipca 2018 - AntO_oNNN nie jest już trenerem drużyny.
  • 5 lipca 2018 - Organizacja Team Singularity straciła swój skład: BENDJI, BARBARR, RuStY, Plopski oraz HugoXD.
  • 22 października 2018 - Organizacja Team Singularity ogłosiła swój kolejny skład, a w nim: food, ryann, vanity, hydrex, oSee oraz jako trener MAC-1.

2019[edytuj | edytuj kod]

2020[edytuj | edytuj kod]

  • 17 stycznia 2020 - dazzLe oraz Zellsis opuścili drużynę.
  • 29 stycznia 2020 - Organizacja Team Singularity straciła swój amerykański skład: Relyks, dapr, seb oraz jako trener Immi i przeniosła swój duński skład do głównego: mertz, Celrate, TOBIZ, Queenix, Jabbi oraz jako trener Casle.
  • 8 kwietnia 2020 - Queenix opuścił drużynę.
  • 4 maja 2020 - Fessor dołączył do drużyny na okres próbny.
  • 18 maja 2020 - Fessor opuścił drużynę.
  • 10 czerwca 2020 - Remoy dołączył do drużyny.
  • 6 lipca 2020 - mertz został przesunięty na ławkę rezerwową drużyny.
  • 21 lipca 2020 - Jabbi opuścił drużynę.
  • 23 lipca 2020 - nicoodoz dołączył do drużyny.
  • 1 sierpnia 2020 - mertz oficjalnie opuścił drużynę.
  • 31 sierpnia 2020 - TOBIZ został przesunięty na ławkę rezerwową drużyny.
  • 1 września 2020 - notaN oraz IceBerg dołączyli do drużyny.
  • 13 października 2020 - nicoodoz opuścił drużynę, a za niego powrócił TOBIZ.
  • 21 listopada 2020 - Casle nie jest już trenerem drużyny!

Obecny skład[edytuj | edytuj kod]

Byli członkowie[edytuj | edytuj kod]

Byli trenerzy[edytuj | edytuj kod]

Zastępstwa[edytuj | edytuj kod]

Osiągnięcia[edytuj | edytuj kod]

Miejsce Turniej Lokalizacja Data Pula nagród
Pierwsze miejsce GAMEFACE Cash Cup - Europe 5 Online 17 - 19 kwietnia 2016 £251.88
Pierwsze miejsce Danmark League 1 Online 6 marca - 15 maja 2016 30,000 DKK
Pierwsze miejsce Danmark League 2 Online 12 czerwca - 11 września 2016 30,000 DKK
Drugie miejsce CEVO Season 10 - Europejska główna dywizja Online 8 sierpnia - 14 września 2016 $2,500
Pierwsze miejsce Dust2.dk eOddset Cup 3 Online 23 października 2016 10,000 DKK
Drugie miejsce Dust2.dk eOddset 4 Online 18 - 20 listopada 2016 2,500 DKK
Pierwsze miejsce Dust2.dk Masters 2 Online 27 - 29 stycznia 2017 10,000 DKK
Pierwsze miejsce Dust2.dk Masters 3 Online 22 - 24 lutego 2017 10,000 DKK
Drugie miejsce Danish Championship 2017 Dania Kopenhaga, Dania 12 kwietnia 2017 30,000 DKK
1/8 miejsce Copenhagen Games 2017: Kwalifikacje Dania Kopenhaga, Dania 13 - 14 kwietnia 2017
Pierwsze miejsce Copenhagen Games 2017 Dania Kopenhaga, Dania 13 - 15 kwietnia 2017 €30,000
Pierwsze miejsce ESEA Season 24: Otwarta dywizja - Europa Online 27 stycznia - 29 kwietnia 2017 $2,100
Pierwsze miejsce DreamHack Open Summer 2017 - Europejskie zamknięte kwalifikacje Online 21 maja 2017
Pierwsze miejsce Hellcase Cup 4 Online 3 - 22 maja 2017 $6,000
Drugie miejsce CEVO Season 12 - Europejska główna dywizja Online 1 maja - 7 czerwca 2017 $2,500
7/8 miejsce DreamHack Summer 2017 Szwecja Jönköping, Szwecja 17 - 18 czerwca 2017 $2,000
Trzecie miejsce Mother Russia 1xBet Online 28 lipca - 12 września 2017 $1,000
1/2 miejsce World Cyber Arena 2017 - Europejskie zamknięte kwalifikacje Online 4 - 22 września 2017
3/4 miejsce Nordish Gaming Convention Masters 2017 Niemcy Husum, Niemcy 5 - 7 października 2017 €1,500
Czwarte miejsce MakeMy.bet Cup 1 Online 25 września - 9 listopada 2017 $500
5/8 miejsce ESEA Season 26: Najważniejsza dywizja - Europa Online 24 września - 14 listopada 2017
Drugie miejsce CSesport.com XMAS Cup Online 20 - 27 grudnia 2017 $1,000
1/2 miejsce Intel Extreme Masters Season XII World Championship: Pierwsze europejskie otwarte kwalifikacje Online 23 - 24 stycznia 2018
9 miejsce ESEA Season 27: Najważniejsza dywizja - Europa Online 21 stycznia - 25 marca 2018
Drugie miejsce CSGO.NET Cup 2 Online 14 lutego - 3 kwietnia 2018 $5,800
1/2 miejsce ZOTAC Cup Master 2018 - Europa: Drugie otwarte kwalifikacje Online 7 - 8 kwietnia 2018
1/4 miejsce DreamHack Open Austin 2018: Europejskie otwarte kwalifikacje Online 13 - 14 kwietnia 2018
Drugie miejsce GOCASE Challenge Online 16 kwietnia - 7 maja 2018 $2,500
3/4 miejsce esportsbetting.com Launch Invitational Online 18 kwietnia - 10 maja 2018 $500
3/4 miejsce X-Bet.co Invitational 2 Online 4 marca - 28 maja 2018 $500
3/4 miejsce Thunderpick Invitational 2 Online 7 maja - 5 lipca 2018 $500
13 miejsce ESEA Season 28: Najważniejsza dywizja - Europa Online 21 maja - 20 lipca 2018
1/2 miejsce Americas Minor Championship - Katowice 2019: Pierwsze północnoamerykańskie otwarte kwalifikacje Online 22 - 23 października 2018
Pierwsze miejsce WESG 2018 - Stany Zjednoczone Online 10 - 11 listopada 2018 $20,000
Trzecie miejsce ESEA Season 29: Najważniejsza dywizja - Ameryka Północna Online 17 września - 15 listopada 2018
Trzecie miejsce ESL Pro League Season 8 - Północnoamerykańskie baraże USA Dallas, USA 5 - 6 grudnia 2018
3/4 miejsce ESEA Season 29: Global Challenge USA Dallas, USA 7 - 9 grudnia 2018 $5,000
3/4 miejsce NSG Eastern Conference Championship USA Atlantic City, USA 21 - 23 grudnia 2018 $1,500
1/2 miejsce Esports Championship Series Season 7 - Północnoamerykańskie mistrzostwo pretendentów Online 5 - 6 marca 2019
1/4 miejsce DreamHack Masters Dallas 2019 - Północnoamerykańskie otwarte kwalifikacje Online 20 - 21 marca 2019
3/4 miejsce ESEA Season 30: Najważniejsza dywizja - Ameryka Północna Online 15 stycznia - 28 marca 2019 $3,500
Pierwsze miejsce Mythic Cup Online 31 marca 2019 $1,000
5/8 miejsce Esports Championship Series Season 7 - Ameryka Północna: Seria trzecia Online 25 kwietnia 2019 $750
Pierwsze miejsce Fragadelphia Online 2019: 5th Year Anniversary Online 29 kwietnia - 5 maja 2019 $1,300
5/8 miejsce Esports Championship Series Season 7 - Ameryka Północna: Seria czwarta Online 13 maja 2019 $750
Drugie miejsce Mythic Cup 2 Online 5 - 20 maja 2019 $500
5/8 miejsce Esports Championship Series Season 7 - Ameryka Północna: Seria piąta Online 21 maja 2019 $750
11 miejsce Esports Championship Series Season 7 - Ameryka Północna Online 11 marca - 24 maja 2019 $2,250
5/6 miejsce Americas Minor Championship - Berlin 2019: Północnoamerykańskie zamknięte kwalifikacje Online 12 - 14 czerwca 2019
Drugie miejsce Mythic Cup 3 Online 15 - 17 czerwca 2019 $750
1/2 miejsce ESEA Season 31: Najważniejsza dywizja - Ameryka Północna Online 1 maja - 20 czerwca 2019
3/4 miejsce WINNERS League Season 2 - Ameryka Północna Online 2 kwietnia - 26 czerwca 2019 $1,500
Drugie miejsce ESEA Season 31: Najważniejsza dywizja - Północnoamerykańskie finały Online 12 lipca 2019
5/6 miejsce ESEA Season 31: Global Challenge USA Dallas, USA 13 lipca 2019 $3,750
Pierwsze miejsce NCS Major - Chicago USA Chicago, USA 9 - 11 sierpnia 2019 $5,000
Czwarte miejsce ESL Pro League Season 9 - Północnoamerykańskie baraże Online 15 - 18 sierpnia 2019
7/8 miejsce ESL Pro League Season 10 - Ameryka USA Burbank, USA 14 października - 15 listopada 2019 $8,000
Trzecie miejsce Mustache Masters Online 23 - 24 listopada 2019
3/4 miejsce Mythic Cup 5 Online 4 - 5 stycznia 2020 $500
3/4 miejsce WINNERS League Season 3 - Ameryka Północna Online 23 października 2019 - 22 stycznia 2020 $1,500
11 miejsce ESEA Season 33: Najważniejsza dywizja - Europa Online 3 lutego - 16 marca 2020
3/4 miejsce Hussar Cup 2020 - Trzecie otwarte kwalifikacje Online 21 - 22 marca 2020
Pierwsze miejsce Hussar Cup 2020 - Czwarte otwarte kwalifikacje Online 28 - 29 marca 2020
11 miejsce ESEA Season 34: Najważniejsza dywizja - Europa Online 28 kwietnia - 27 czerwca 2020
1/4 miejsce Nine to Five 3 Dawn Online 12 sierpnia 2020
15 miejsce ESEA Season 35: Najważniejsza dywizja - Europa Online 1 września - 30 października 2020
3/4 miejsce GameBuddy Challenge Cup Online 9 - 11 listopada 2020 €2,000
EdycjaCS:GO - Profesjonalne drużyny - Europa (Kraje nordyckie - Dania i Szwecja)
Dania ?Szwecja 1337Dania AGF EsportDania AGF Esport AcademySzwecja AliGonDania Alpha Gaming
Dania Ambush EsportSzwecja ArchAngelsDania AstralisSzwecja Bad Monkey GamingSzwecja Balkan Bears
Dania CAZ eSports.dkDania Copenhagen FlamesDania Copenhagen Flames Female
Dania Copenhagen WolvesSzwecja Cringe GodsSzwecja Crowns AcademySzwecja Crowns Esports Club
Szwecja Crowns Esports Club Female.SWESzwecja CSGO2x.comSzwecja DeadPixelsSzwecja DenDD
Szwecja DreamchasersDania eFuture.dkSzwecja EnyoySzwecja Epiphany BoltSzwecja Epsilon Hype
Szwecja Exertus eSportsSzwecja FnaticDania ForcebuyDania FragstersDania FunPlus Phoenix
Szwecja Galaxy Racer EsportsSzwecja Games4u.seSzwecja GODSENT AcademyDania GoldenGitte
Szwecja GreyFaceNoSpaceDania HeroicSzwecja InfinitySzwecja Iwku AcademySzwecja Iwku Gaming
Szwecja JapalenoSzwecja LemondogsSzwecja LGB eSports FemaleSzwecja LilmixSzwecja Lilmix.Ourplays
Szwecja Lilmix.TalentsDania LPSP!Dania Lyngby VikingsDania MAD LionsDania MagistraDania Maknitude
Szwecja Manatee eSportsSzwecja MonarchsDania Mortal Team WorkDania N!facultySzwecja Ninjas in Pyjamas
Dania No Problem!Dania NorthDania North AcademyDania OPAA GamingDania OpTic Gaming
Szwecja OverGaming FemaleSzwecja passionsDania Planetkey LadiesSzwecja Planet Odd FemaleSzwecja Property
Szwecja Property AcademySzwecja Publiclir.seDania Reason Gaming.dkSzwecja Reason Gaming.se
Szwecja Red ReserveSzwecja Red Reserve FemaleSzwecja Rogue AcademyDania Salamander Gaming Female
Dania Singularity Academy DKSzwecja Singularity Academy SEDania Squared eSportsSzwecja Team Acer
Szwecja Team AncientSzwecja Team DignitasSzwecja Team Orbit FemaleSzwecja Team Refuse Academy
Dania Team SingularityDania Team Singularity.dkDania Team XDania Team123Szwecja Tempo Storm SE
Szwecja Torpedo GamingDania Tricked AcademyDania Tricked EsportSzwecja UnitySzwecja VwS Empire
Dania Western WolvesSzwecja Wind and Rain SwedenDania x6tenceSzwecja x6tence GalaxySzwecja Xapso
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.