Disambig.png Ten artykuł dotyczy rosyjskiej profesjonalnej organizacji esportowej. Patrz: Spirit.

Rosja Team Spirit | Rosja Team Spirit Academy | Rosja Espada

Ta drużyna zajmuje obecnie 19 miejsce w rankingu Top 130 drużyn wg CS:GO Fandom.

Team Spirit jest rosyjską organizacją esportową, która została założona w 2015 roku.

Organizacja[edytuj | edytuj kod]

Historia[edytuj | edytuj kod]

2016[edytuj | edytuj kod]

2017[edytuj | edytuj kod]

  • 30 marca 2017 - kibaken opuścił drużynę.
  • kwiecień 2017 - Certus nie jest już trenerem drużyny!
  • 10 maja 2017 - starix dołączył do drużyny.
  • 4 października 2017 - starix został przeniesiony na ławkę rezerwową.
  • 23 października 2017 - arch dołączył do drużyny.

2018[edytuj | edytuj kod]

Obecny skład[edytuj | edytuj kod]

Trener[edytuj | edytuj kod]

Zastępstwa[edytuj | edytuj kod]

Byli członkowie[edytuj | edytuj kod]

Były trener[edytuj | edytuj kod]

Osiągnięcia[edytuj | edytuj kod]

Miejsce Turniej Lokalizacja Data Pula nagród
Pierwsze miejsce owayo Masters Online 7 - 15 czerwca 2016 €1,500
5/8 miejsce Operation: Kinguin 3 - Etap grupowy Online 27 kwietnia - 30 czerwca 2016
Drugie miejsce Operation: Kinguin 3 Online 27 kwietnia - 31 lipca 2016 $5,000
Pierwsze miejsce Betway Invitational Online 30 lipca - 11 sierpnia 2016 $2,000
Pierwsze miejsce Stream.me Gauntlet Europe 1 Online 23 lipca - 16 sierpnia 2016 $2,500
1/8 miejsce DreamHack Bucharest 2016 - Otwarte kwalifikacje Online 20 sierpnia 2016
Pierwsze miejsce CS:GO Champions League Season 4 Online 22 - 30 sierpnia 2016 $2,500
Drugie miejsce xfunction Masters 2016 Online 27 czerwca - 31 sierpnia 2016 $1,500
3/4 miejsce Global Grand Masters Online 14 lipca - 2 września 2016 $2,500
Trzecie miejsce Hitbox Challenger Cup 2 Online 27 czerwca - 12 września 2016 $1,500
1/2 miejsce Adrenaline Cyber League - Etap online Online 4 sierpnia - 13 września 2016
Czwarte miejsce Adrenaline Cyber League Rosja Moskwa, Rosja 30 września - 2 października 2016 $10,000
1/4 miejsce CIS Minor Championship 2017 - Atlanta: Zamknięte kwalifikacje Online 29 października 2016
Drugie miejsce CIS Minor Championship 2017 - Atlanta Rosja Saint Petersburg, Rosja 11 - 13 listopada 2016 $15,000
5/8 miejsce ESEA Season 23: Najważniejsza dywizja - Europa Online 6 września - 17 listopada 2016
Drugie miejsce Hellcase Cup 3 Online 24 marca - 3 kwietnia 2017 $2,500
Czwarte miejsce ESEA Season 24: Najważniejsza dywizja - Europa Online 31 stycznia - 13 kwietnia 2017 $2,500
1/4 miejsce CIS Minor Championship 2017 - Kraków: Zamknięte kwalifikacje Online 16 - 18 maja 2017
1/4 miejsce DreamHack Atlanta 2017 - Europejskie otwarte kwalifikacje Online 1 lipca 2017
12 miejsce ESEA Season 25: Najważniejsza dywizja - Europa Online 6 czerwca - 25 lipca 2017
Pierwsze miejsce Binary Dragons Prestige LAN Rosja Moskwa, Rosja 26 - 27 sierpnia 2017 $5,000
1/8 miejsce DreamHack Denver 2017: Europejskie otwarte kwalifikacje Online 23 września 2017
Pierwsze miejsce StarLadder i-League Invitational 2 - Kwalifikacje WNP Online 20 września - 7 października 2017
Trzecie miejsce CIS Minor Championship 2018 - Boston Rumunia Bukareszt, Rumunia 26 - 29 października 2017 $5,000
5/6 miejsce StarLadder i-League Invitational 2 Chiny Szanghaj, Chiny 2 - 3 listopada 2017 $4,500
19 miejsce ESEA Season 26: Najważniejsza dywizja - Europa Online 24 września - 10 listopada 2017
Pierwsze miejsce UCC Cup 1 Online 28 - 30 listopada 2017 $1,500
Pierwsze miejsce MakeMy.bet Cup 2 Online 16 - 22 grudnia 2017 $1,500
Pierwsze miejsce LOOT.BET Holiday Cup Online 24 - 25 grudnia 2017
Pierwsze miejsce St. Petersburg Cybersport Festival "Defender" Rosja Saint Petersburg, Rosja 21 - 23 lutego 2018 400,000 RUB
5/8 miejsce CSGO.NET Cup 2 Online 28 lutego - 14 marca 2018 $1,450
Drugie miejsce StarLadder & ImbaTV Invitational ChongQing 2018 Chiny Beibei, Chiny 22 - 25 marca 2018 $35,000
5/8 miejsce Bets.net Challenger Series: Season 1 Online 5 lutego - 28 marca 2018 $1,000
Trzecie miejsce ESEA Season 27: Najważniejsza dywizja - Europa Online 21 stycznia - 5 kwietnia 2018
1/4 miejsce DreamHack Open Tours 2018: Europejskie otwarte kwalifikacje Online 6 - 7 kwietnia 2018
1/2 miejsce ESL One: Belo Horizonte 2018: Europejskie otwarte kwalifikacje Online 11 - 12 kwietnia 2018
Czwarte miejsce ESL Pro League Season 7 - Europejskie baraże Anglia Leicester, Anglia 9 - 10 maja 2018
Drugie miejsce ESEA Season 27: Global Challenge Anglia Leicester, Anglia 11 - 13 maja 2018 $10,000
Pierwsze miejsce GG.BET Majestic: Kwalifikacje WNP Online 18 - 27 maja 2018
1/2 miejsce CIS Minor Championship - London 2018: Zamknięte kwalifikacje Online 1 - 2 czerwca 2018
Drugie miejsce GG.BET Majestic Rosja Moskwa, Rosja 5 - 6 czerwca 2018 $15,000
1/2 miejsce DreamHack Masters Stockholm 2018: Europejskie otwarte kwalifikacje Online 26 - 27 czerwca 2018
Drugie miejsce Legend Series 5 - Etap grupowy Online 6 marca - 3 lipca 2018 €1,230
Drugie miejsce CIS Minor Championship - London 2018 Anglia Londyn, Anglia 10 - 13 lipca 2018 $15,000
14 miejsce ESEA Season 28: Najważniejsza dywizja - Europa Online 21 maja - 20 lipca 2018
17/19 miejsce FACEIT Major: London 2018 Anglia Londyn, Anglia 5 - 9 września 2018
17 miejsce ESEA Season 29: Najważniejsza dywizja - Europa Online 17 września - 9 listopada 2018
1/4 miejsce CIS Minor Championship - Katowice 2019: Zamknięte kwalifikacje Online 17 listopada 2018
Pierwsze miejsce StarSeries & i-League CS:GO Season 7 - Europejskie kwalifikacje Online 6 - 20 grudnia 2018
1/4 miejsce ESEA Season 29: Najważniejsza dywizja - Europa: Baraże Online 8 stycznia 2019
Drugie miejsce CIS Minor Championship - Katowice 2019 Polska Katowice, Polska 16 - 20 stycznia 2019 $15,000
23/24 miejsce Intel Extreme Masters Season XIII - World Championship Polska Katowice, Polska 13 - 14 lutego 2019
3/4 miejsce ESEA Season 30: Najważniejsza dywizja - Europa Online 15 stycznia - 25 marca 2019 $3,500
9/11 miejsce StarSeries & i-League CS:GO Season 7 Chiny Szanghaj, Chiny 30 marca - 3 kwietnia 2019 $8,500
7 miejsce WePlay! Forge of Masters Season 1: Sezon zasadniczy Online 8 - 16 kwietnia 2019 $1,000
Pierwsze miejsce GG.Bet Cologne Invitational - Otwarte kwalifikacje Online 1 - 2 czerwca 2019
1/4 miejsce CIS Minor Championship - Berlin 2019: Zamknięte kwalifikacje Online 8 - 9 czerwca 2019
Trzecie miejsce ESEA Season 31: Najważniejsza dywizja - Europa Online 29 kwietnia - 21 czerwca 2019
Drugie miejsce ESEA Season 31: Global Challenge USA Dallas, USA 13 - 14 lipca 2019 $15,000
5 miejsce ESL Pro League Season 9 - Europejskie baraże Online 15 - 18 sierpnia 2019
1/4 miejsce DreamHack Masters Malmö 2019 - Europejskie otwarte kwalifikacje Online 9 - 10 września 2019
Trzecie miejsce ESEA Season 32: Najważniejsza dywizja - Europa Online 9 września - 13 listopada 2019
3/4 miejsce European Champions Cup Online 21 września - 21 listopada 2019
5/6 miejsce ESEA Season 32: Global Challenge USA Dallas, USA 13 - 14 grudnia 2019 $3,750
Drugie miejsce Champions Cup Malta St Julian's, Malta 19 - 22 grudnia 2019 $50,000
Pierwsze miejsce SECTOR: MOSTBET Online 25 września 2019 - 14 stycznia 2020 $30,000
Pierwsze miejsce WESG 2019 - Rosyjskie zamknięte kwalifikacje Online 7 - 14 lutego 2020
Trzecie miejsce FLASHPOINT Season 1: Europejskie kwalifikacje Online 14 - 17 lutego 2020 $1,500
Pierwsze miejsce WESG 2019 - Rosyjskie finały Rosja Kirow, Rosja 29 lutego 2020
1/4 miejsce CIS Minor Championship - Rio 2020: Zamknięte kwalifikacje Online 5 marca 2020
13/15 miejsce ESL Pro League Season 11 - Europa Online 16 - 24 marca 2020 $15,000
Drugie miejsce HomeSweetHome - Tydzień pierwszy Online 7 - 12 kwietnia 2020 $10,000
1/4 miejsce DreamHack Masters Spring 2020 - Europejskie otwarte kwalifikacje Online 16 - 17 kwietnia 2020
Drugie miejsce DreamHack Masters Spring 2020 - Europejskie kwalifikacje Online 18 - 20 kwietnia 2020
Pierwsze miejsce ESL One: Road to Rio - WNP Online 30 kwietnia - 17 maja 2020 $15,000
9/12 miejsce DreamHack Masters Spring 2020 - Europa Online 19 maja - 8 czerwca 2020 $3,000
Drugie miejsce ESL Pro League Season 12: Europejskie kwalifikacje Online 11 - 19 czerwca 2020
Drugie miejsce WePlay! Clutch Island Online 23 - 28 czerwca 2020 $10,000
7/8 miejsce DreamHack Open Summer 2020: Europa Online 8 - 10 sierpnia 2020 $3,750
Pierwsze miejsce Eden Arena: Malta Vibes - Tydzień ósmy Online 20 - 24 sierpnia 2020 $25,000
Pierwsze miejsce Nine to Five 3 Online 10 - 26 sierpnia 2020 $35,000
7/8 miejsce ESL Pro League Season 12 - Europa Online 1 września - 1 października 2020 $25,000
Trzecie miejsce Intel Extreme Masters XV - New York Online: WNP Online 13 - 25 października 2020 $4,000
Pierwsze miejsce Intel Extreme Masters XV - Beijing Online: Europa - Zamknięte kwalifikacje Online 30 - 31 października 2020
9/12 miejsce Intel Extreme Masters XV - Beijing Online: Europa Online 6 - 11 listopada 2020 $2,500
9/16 miejsce BLAST Premier: Fall 2020 - Showdown Online 24 listopada 2020 $3,750
Drugie miejsce DreamHack Open November 2020 Online 26 - 29 listopada 2020 $20,000

Naklejki[edytuj | edytuj kod]

FACEIT Major: London 2018[edytuj | edytuj kod]

Team Spirit (Folia) London'18.pngTeam Spirit (Holo) London'18.pngTeam Spirit London'18.png

Intel Extreme Masters Season XIII - World Championship[edytuj | edytuj kod]

Team Spirit (Folia) Katowice'19.pngTeam Spirit (Holo) Katowice'19.pngTeam Spirit Katowice'19.png

Graffiti[edytuj | edytuj kod]

FACEIT Major: London 2018[edytuj | edytuj kod]

Team Spirit (Graffiti) London'18.png

Edycja Wspólnota Niepodległych Państw CS:GO - Profesjonalne drużyny - Wspólnota Niepodległych Państw (Europa)
Rosja 1WIN TeamBiałoruś ANOXRosja Arcade eSportsRosja Alpha Republic of Esport Female
Ukraina Art of CybergameUkraina Astana DragonsBiałoruś Binary Dragons GoldUkraina CR4ZY
Rosja Cyber LegacyRosja dAT Team FemaleRosja DreamEatersRosja Elements Pro Gaming
Rosja Enervate GamingUkraina EnsoRosja EspadaBiałoruś EvolutionUkraina eXplosiveUkraina FCDB Esports
WNP Flipsid3 TacticsRosja FLuffy GangstersRosja forZeRosja forZe.FYRosja Gambit Academy
Rosja Gambit EsportsRosja Gambit YoungstersBiałoruś GGWP.proBiałoruś GoodJob
Rosja Hard Legion EsportsWNP HellRaisersRosja HOLLYWOODWNP HS.GGRosja Invictus Gaming Int.
Białoruś K29Rosja Lazarus Esports FemaleRosja London Conspiracy FemaleRosja Monolith Female
Rosja Monolith GamingRosja Moscow Five AcademyRosja Natus VincereUkraina Natus Vincere Junior
Ukraina Natus Vincere YouthBiałoruś Nemiga GamingRosja NokSuKaoRosja PiTERRosja PLINK-TECH
Rosja Pro100WNP Pro100 AcademyUkraina Project XRosja Quantum BellatorRosja Quantum Bellator Fire
WNP RebelsRosja Reason Gaming FemaleWNP Revival GamingRosja Revival Gaming FemaleRosja RoX
WNP Runtime.ggRosja RuSh3DRosja S-GamingRosja SkitLite AcademyRosja Space Jam
Rosja Spartak EsportsUkraina spray'n'prayWNP Team EmpireRosja Team PhenomenonRosja Team Spirit
Rosja Team Spirit AcademyRosja Team YPRosja Team YP LadiesRosja Unique TeamWNP USSR Team
WNP USSR Team WhiteUkraina Vega SquadronRosja Vega Squadron AcademyRosja Virtus.pro Female
Rosja VP.ProdigyUkraina Windigo AcademyRosja WINSIDE eSportsUkraina Worst PlayersRosja zNation
Białoruś Zorka
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.