Dania Tricked Esport | Dania Tricked Academy

Ta drużyna zajmuje obecnie 75 miejsce w rankingu Top 130 drużyn wg CS:GO Fandom.

Tricked Esport jest duńską profesjonalną organizacją e-sportową, która została założona w 2012 roku.

Historia

2014

  • 24 marca 2014 - Organizacja Tricked Esport ogłosiła swój pierwszy skład w CS:GO, a w nim: HUNDEN, JOKERN, frozt, socN oraz cadiaN. Ich menadżerem został realition.
  • 26 maja 2014 - Organizacja Tricked Esport straciła swój skład.

2015

  • 22 marca 2015 - Organizacja Tricked Esport ogłosiła swój kolejny (węgierski) skład, a w nim: flash, gabesson, FoDa, NEY oraz rmL.
  • W kwietniu 2015 roku flash opuścił drużynę, a za niego dołączył Barcode.
  • 11 czerwca 2015 - Organizacja Tricked Esport straciła swój skład: Barcode, gabesson, FoDa, NEY oraz rmL.

2016

  • 23 stycznia 2016 - Organizacja Tricked Esport ogłosiła swój następny (duński) skład, a w nim: Inzta, tabac0, netrick, AnJ oraz flex.
  • 18 kwietnia 2016 - flex opuścił drużynę, a za niego dołączył HECTOz.
  • 3 maja 2016 - AnJ opuścił drużynę.
  • 13 maja 2016 - netrick opuścił drużynę. W tym samym dniu do składu dołączyli HUNDEN oraz percy.
  • 18 czerwca 2016 - tabac0 oraz HECTOz opuścili drużynę, a za nich dołączyli JUGI i Niko.
  • 12 września 2016 - Inzta opuścił drużynę.
  • 13 września 2016 - percy opuścił drużynę. W tym samym dniu do składu dołączyli es3tag oraz maeVe.
  • 24 października 2016 - Niko opuścił drużynę.
  • 18 listopada 2016 - b0RUP dołączył do drużyny.
  • 26 listopada 2016 - mithR opuścił drużynę.

2017

  • 1 lutego 2017 - JUGI został przesunięty na ławkę rezerwową drużyny, a za niego tymczasowo dołączył AcilioN.
  • 21 lutego 2017 - JUGI oficjalnie opuścił drużynę.
  • 25 lutego 2017 - maeVe opuścił drużynę, AcilioN oficjalnie dołączył do drużyny, a nowym piątym członkiem składu został Friis.
  • kwiecień 2017 - Rejin został trenerem drużyny.
  • 6 czerwca 2017 - es3tag opuścił drużynę.
  • 1 lipca 2017 - Organizacja Tricked Esport straciła swój skład: HUNDEN, Friis, AcilioN, B0RUP oraz trener Rejin.
  • 3 lipca 2017 - Organizacja Tricked Esport ogłosiła swój następny skład, a w nim: inzta, Console, Ryxxo, Lukki oraz refrezh.
  • 5 listopada 2017 - refrezh został przeniesiony na ławkę rezerwową, a do aktywnego składu dołączył snedker.
  • 6 listopada 2017 - wezx nie jest już trenerem drużyny!
  • 12 grudnia 2017 - refrezh oficjalnie opuścił drużynę.

2018

  • 7 stycznia 2018 - Rejin powtórnie został trenerem drużyny!
  • 20 lutego 2018 - snedker został przesunięty na ławkę rezerwową, a za niego do aktywnego składu dołączył AnJ.
  • 9 kwietnia 2018 - Ryxxo został przesunięty na ławkę rezerwową, a za niego do aktywnego składu powrócił snedker.
  • 17 kwietnia 2018 - Console oraz Inzta zostali przesunięci na ławkę rezerwową drużyny.
  • 24 kwietnia 2018 - Console oficjalnie opuścił drużynę.
  • 15 maja 2018 - AnJ został przesunięty na ławkę rezerwową. W tym samym dniu ogłoszono nowych trzech członków: b0RUP, glace i LOMME.
  • 21 czerwca 2018 - Ryxxo oficjalnie opuścił drużynę.
  • 1 lipca 2018 - AnJ oficjalnie opuścił drużynę.
  • 3 września 2018 - Inzta oficjalnie opuścił drużynę.
  • październik 2018 - Lukki został przesunięty na ławkę rezerwową, a za niego do aktywnego składu tymczasowo dołączył acoR.
  • 8 listopada 2018 - glace oraz LOMME opuścili drużynę. W tym samym dniu do składu powrócił Lukki.

2019

  • 5 stycznia 2019 - snedker został przesunięty na ławkę rezerwową, a nowymi członkami zostali acoR, HUNDEN oraz percy.
  • 1 lutego 2019 - percy opuścił drużynę.
  • 7 lutego 2019 - sjuush dołączył do drużyny.
  • 20 lutego 2019 - snedker oficjalnie opuścił drużynę.
  • 27 lutego 2019 - snedker powrócił na ławkę rezerwową drużyny!
  • 14 marca 2019 - Lukki został przeniesiony na ławkę rezerwową drużyny, a za niego do aktywnego składu tymczasowo dołączył Bubzkji.
  • 29 marca 2019 - Rejin nie jest już trenerem drużyny!
  • 16 kwietnia 2019 - Bubzkji dołączył oficjalnie do drużyny.
  • 20 maja 2019 - Winspai został trenerem drużyny!
  • 1 lipca 2019 - Lukki oficjalnie opuścił drużynę.
  • 20 sierpnia 2019 - b0RUP opuścił drużynę.
  • 22 sierpnia 2019 - roeJ dołączył do drużyny.
  • 20 listopada 2019 - Organizacja Tricked Esport sprzedała swój skład bliżej nieznanemu nabywcy.

2020

  • 12 stycznia 2020 - Organizacja Tricked Esport ogłosiła swój następny skład, a w nim: kiR, torben, kwezz, Lucky oraz Toft.
  • 1 maja 2020 - torben został przesunięty na ławkę rezerwową drużyny, a za niego do aktywnego składu dołączył sycrone.
  • 1 lipca 2020 - torben oficjalnie opuścił drużynę.
  • 7 września 2020 - Toft został przesunięty na ławkę rezerwową drużyny!
  • 1 października 2020 - Toft oficjalnie opuścił drużynę.
  • 7 października 2020 - PR1mE dołączył do drużyny.

2021

  • 10 lutego 2021 - zyp dołączył do drużyny.
  • 11 lutego 2021 - sycrone został przesunięty na ławkę rezerwową drużyny.

Obecny skład

Nieaktywny

Trener

Byli członkowie

Byli trenerzy

Zastępstwa

Osiągnięcia

Miejsce Turniej Lokalizacja Data Pula nagród
Pierwsze miejsce EsportFest 2015 Węgry Budapeszt, Węgry 28 marca 2015 $500
1/4 miejsce South East Europe Championship - Węgierskie kwalifikacje Online 13 kwietnia 2015
5/8 miejsce ESL South East Europe Championship Season 1 - Etap grupowy Online 16 - 23 kwietnia 2015
Pierwsze miejsce Balkan SuperLeague Online 13 kwietnia - 15 maja 2015 $800
Trzecie miejsce GamePlan Pro League Online 27 lutego - 27 maja 2015 $250
Drugie miejsce CG-LAN 5 Dania Hedensted, Dania 19 - 21 lutego 2016 7,500 DKK
Pierwsze miejsce ESEA Season 21: Pośrednia dywizja - Europa Online 21 stycznia - 22 kwietnia 2016 $1,800
Drugie miejsce Danmark League 1 Online 6 marca - 15 maja 2016 10,000 DKK
1/8 miejsce DreamHack Summer 2016 - Pierwsze otwarte kwalifikacje Online 28 maja 2016
3/4 miejsce owayo Masters Online 7 - 14 czerwca 2016 €250
Pierwsze miejsce xFunction Challenge Online 3 maja - 23 czerwca 2016 €1,000
Pierwsze miejsce Dust2.dk eOddset Kinguin Cup Online 25 czerwca 2016 $2,250
3/4 miejsce ESEA Season 22: Główna dywizja - Europa Online 25 maja - 15 sierpnia 2016 $1,050
Drugie miejsce Stream.me Gauntlet Europe 1 Online 23 lipca - 16 sierpnia 2016 $1,500
Pierwsze miejsce Esports Championship Series Season 2 - Europejska liga rozwoju - Trzecie kwalifikacje Online 20 - 21 sierpnia 2016
1/2 miejsce ELEAGUE Season 2 - Trzecie europejskie otwarte kwalifikacje Online 5 września 2016
3/4 miejsce Danmark League 2 Online 12 czerwca - 11 września 2016 5,000 DKK
Pierwsze miejsce ESWC 2016 - Drugie skandynawskie kwalifikacje Online 17 - 18 września 2016
Drugie miejsce Esports Championship Series Season 2 - Europejska liga rozwoju Online 9 września - 3 października 2016
Pierwsze miejsce Gauntlet: Fight for the Crown 18 Online 6 października 2016 $500
3/4 miejsce League of Sharks CS:GO Championship Dania Fredericia, Dania 15 października 2016 12,500 DKK
5/8 miejsce eSports World Convention 2016 Francja Paryż, Francja 27 - 29 października 2016 $5,000
Pierwsze miejsce Dust2.dk eOddset 4 Dania Dania 18 - 20 listopada 2016 10,000 DKK
Pierwsze miejsce QuickShot Arena 31 Online 23 - 25 listopada 2016 $1,000
Drugie miejsce eSportsArcadeTV Cup Online 6 - 8 grudnia 2016 $1,250
1/8 miejsce DreamHack Masters Las Vegas 2017 - Europejskie otwarte kwalifikacje Online 10 grudnia 2016
Drugie miejsce CS:GO Champions League Season 5 Online 28 listopada - 13 grudnia 2016 $1,500
Pierwsze miejsce Dust2.dk Masters 1 Online 15 - 18 grudnia 2016 10,000 DKK
1/4 miejsce IEM XI - World Championship - Drugie europejskie otwarte kwalifikacje Online 1 - 2 lutego 2017
Drugie miejsce Hellcase Cup 2 Online 6 - 15 lutego 2017 $2,500
Pierwsze miejsce Binary Dragons Cup - Season 5 Online 19 - 23 marca 2017 $1,500
1/2 miejsce Legend Series 1 - Etap grupowy Online 22 - 24 marca 2017
1/4 miejsce DreamHack Open Tours 2017 - Europejskie otwarte kwalifikacje Online 1 kwietnia 2017
Pierwsze miejsce Operation: Kinguin 4 Online 3 - 5 kwietnia 2017 $2,500
3/4 miejsce Danish Championship 2017 Dania Kopenhaga, Dania 12 kwietnia 2017 10,000 DKK
3/4 miejsce Copenhagen Games 2017 Dania Kopenhaga, Dania 13 - 15 kwietnia 2017 €5,000
Drugie miejsce ESEA Season 24: Główna dywizja - Europa Online 27 stycznia - 24 kwietnia 2017 $1,700
1/2 miejsce Europe Minor Championship 2017 - Kraków: Drugie otwarte kwalifikacje Online 3 - 5 maja 2017
5/6 miejsce DreamHack Tours 2017 Francja Tours, Francja 6 - 7 maja 2017 $3,000
Drugie miejsce Skinhub Championship Online 24 lipca - 12 sierpnia 2017 $3,000
5/8 miejsce ESEA Season 25: Główna dywizja - Europa Online 2 czerwca - 16 sierpnia 2017 $450
1/2 miejsce Esports Championship Series Season 4 - Europejska liga rozwoju - Pierwsze kwalifikacje Online 19 - 20 sierpnia 2017
Drugie miejsce Cross Border Esport 2017 Dania Sønderborg, Dania 8 - 10 września 2017 20,000 DKK
Pierwsze miejsce Nordish Gaming Convention Masters 2017 Niemcy Husum, Niemcy 5 - 7 października 2017 €8,000
Pierwsze miejsce iGame Nordic Invitational 2 Online 9 - 12 października 2017 $6,000
Drugie miejsce CSGOFAST.COM Cup 1 Online 30 października - 1 listopada 2017 $3,000
1/2 miejsce FCDB Cup 2017 - Zamknięte kwalifikacje Online 29 października - 9 listopada 2017
5/8 miejsce CSGO.NET Cup 1 Online 27 listopada - 13 grudnia 2017 $743
Pierwsze miejsce Geeks Gone Wild 23 Dania Aalborg, Dania 12 - 14 stycznia 2018 100,000 DKK
6 miejsce Legend Series 5 - Etap grupowy Online 6 marca - 3 lipca 2018 €150
17 miejsce ESEA Season 28: Najważniejsza dywizja - Europa Online 21 maja - 20 lipca 2018
Pierwsze miejsce Cross Border Esport 2018 Dania Sønderborg, Dania 7 - 9 września 2018 60,000 DKK
Drugie miejsce NetParty Fyn 2018 Dania Fredericia, Dania 12 - 14 października 2018 20.000 DKK
15 miejsce ESEA Season 29: Najważniejsza dywizja - Europa Online 17 września - 9 listopada 2018
Drugie miejsce Kalashnikov Cup Online 20 sierpnia - 3 grudnia 2018 $3,000
3/4 miejsce Geeks Gone Wild 24 Dania Aalborg, Dania 25 - 27 stycznia 2019 5,000 kr
3/4 miejsce QIWI Teamplay Season 3 Online 22 stycznia - 9 lutego 2019 50,000₽
9 miejsce United Masters League Season 1: Etap online Online 19 listopada 2018 - 21 lutego 2019 $4,375
Pierwsze miejsce Good Game League 2019 - Etap pierwszy: Czwarte kwalifikacje Online 17 - 18 marca 2019
3/4 miejsce Good Game League 2019 - Etap pierwszy: Warszawa Polska Warszawa, Polska 23 - 24 marca 2019 2,500 zł
Pierwsze miejsce LOOT.BET Season 2 - Zamknięte kwalifikacje Online 30 - 31 marca 2019
Pierwsze miejsce LOOT.BET Hotshot Series Season 2 Online 7 - 12 kwietnia 2019 $8,500
3/4 miejsce Copenhagen Games 2019 Dania Kopenhaga, Dania 19 - 20 kwietnia 2019 65,000 DKK
1/2 miejsce Europe Minor Championship - Berlin 2019: Trzecie otwarte kwalifikacje Online 31 maja - 1 czerwca 2019
1/2 miejsce ESL One New York 2019 - Drugie europejskie otwarte kwalifikacje Online 7 - 8 czerwca 2019
3/4 miejsce DreamHack Open Summer 2019 Szwecja Jönköping, Szwecja 15 - 17 czerwca 2019 $10,000
Drugie miejsce Good Game League 2019 - Etap czwarty: Kielce Polska Kielce, Polska 22 - 23 czerwca 2019 $1,300
Trzecie miejsce Kalashnikov Cup 2 Online 14 marca - 29 czerwca 2019 $2,000
Pierwsze miejsce Good Game League 2019 - Zamknięte kwalifikacje Online 29 - 30 czerwca 2019
Drugie miejsce Good Game League 2019 Polska Poznań, Polska 13 - 14 lipca 2019 €20,000
Drugie miejsce ESEA Season 31: Zaawansowana dywizja - Europa Online 29 kwietnia - 17 lipca 2019 $3,000
1/2 miejsce ESEA Season 31: Najważniejsza dywizja - Europa: Baraże Online 19 - 20 lipca 2019
Pierwsze miejsce UCC Summer Smash Online 6 maja - 22 sierpnia 2019 $18,000
Pierwsze miejsce V4 Future Sports Festival 2019 - Europejskie kwalifikacje Online 7 - 8 września 2019
1/2 miejsce Esports Championship Series Season 8 - Europejskie mistrzostwo pretendentów Online 11 - 12 września 2019
Pierwsze miejsce V4 Future Sports Festival - Budapest 2019 Węgry Budapeszt, Węgry 18 - 22 września 2019 €150,000
3/4 miejsce Esports Championship Series Season 8 - Europa: Seria druga Online 30 września - 1 października 2019 $2,500
1/6 miejsce WePlay! Forge of Masters Season 2 - Etap online Online 5 - 6 października 2019
3/4 miejsce Esports Championship Series Season 8 - Europa: Seria trzecia Online 14 - 15 października 2019 $2,500
3/4 miejsce Esports Championship Series Season 8 - Europa: Seria czwarta Online 21 - 23 października 2019 $2,500
3/4 miejsce Esports Championship Series Season 8 - Europa: Seria piąta Online 29 - 31 października 2019 $2,500
Pierwsze miejsce DreamHack Open Winter 2019: Europejskie kwalifikacje Online 27 - 31 października 2019
8 miejsce Esports Championship Series Season 8 - Europa Online 16 września - 31 października 2019 $10,000
9 miejsce ESEA Season 32: Najważniejsza dywizja - Europa Online 9 września - 10 listopada 2019
Drugie miejsce WePlay! Forge of Masters Season 2 Ukraina Kijów, Ukraina 15 - 17 listopada 2019 $20,000
Drugie miejsce DreamHack Open Winter 2019 Szwecja Jönköping, Szwecja 29 listopada - 1 grudnia 2019 $20,000
Czwarte miejsce CMD368 Championship Online 21 - 26 stycznia 2020 $1,000
Trzecie miejsce SECTOR: MOSTBET Season 2 Online 15 marca - 1 kwietnia 2020 $1,000
Drugie miejsce ESEA Season 34: Zaawansowana dywizja - Europa Online 28 kwietnia - 20 lipca 2020 $3,000
Pierwsze miejsce Elgiganten Ligaen Season 15 Online 31 sierpnia - 25 listopada 2020 35,000 DKK
3/4 miejsce THE GLORIOUS Online 4 - 8 grudnia 2020 $250
21/23 miejsce Snow Sweet Snow 1 Online 21 - 29 stycznia 2021 $1,000
21/23 miejsce Snow Sweet Snow 2 Online 18 - 26 lutego 2021 $1,000
EdycjaCS:GO - Profesjonalne drużyny - Europa (Kraje nordyckie - Dania i Szwecja)
Dania ?Szwecja 1337Dania AGF EsportDania AGF Esport AcademySzwecja AliGonDania Alpha Gaming
Szwecja ApeksSzwecja ArchAngelsDania AstralisDania Astralis TalentSzwecja Bad Monkey Gaming
Szwecja Balkan BearsSzwecja Begrip GamingDania CAZ eSports.dkDania Copenhagen Flames
Dania Copenhagen Flames FemaleDania Copenhagen WolvesSzwecja Cringe GodsSzwecja Crowns Academy
Szwecja Crowns Esports ClubSzwecja Crowns Esports Club Female.SWESzwecja CSGO2x.comSzwecja DeadPixels
Szwecja DenDDSzwecja DignitasSzwecja DreamchasersDania eFuture.dkSzwecja EnyoySzwecja Epiphany Bolt
Szwecja Epsilon HypeSzwecja Exertus eSportsSzwecja FnaticDania ForcebuyDania Fragsters
Szwecja Galaxy RacerSzwecja Games4u.seSzwecja GODSENT AcademyDania GoldenGitte
Szwecja GreyFaceNoSpaceDania HeroicSzwecja InfinitySzwecja Iwku AcademySzwecja Iwku Gaming
Szwecja JapalenoSzwecja LemondogsSzwecja LGB eSports FemaleSzwecja LilmixSzwecja Lilmix.Ourplays
Szwecja Lilmix.TalentsDania LPSP!Dania Lyngby VikingsDania MAD LionsDania MagistraDania Maknitude
Szwecja Manatee eSportsSzwecja MonarchsDania Mortal Team WorkDania N!facultySzwecja Ninjas In Pyjamas
Dania No Problem!Dania NorthDania North AcademyDania OPAA GamingDania OpTic Gaming
Szwecja OverGaming FemaleSzwecja passionsDania Planetkey LadiesSzwecja Planet Odd FemaleSzwecja Property
Szwecja Property AcademySzwecja Publiclir.seDania Quantum Bellator FireDania Reason Gaming.dk
Szwecja Reason Gaming.seSzwecja Recursive eSportsSzwecja Red ReserveSzwecja Red Reserve Female
Szwecja Rogue AcademyDania Salamander Gaming FemaleDania Singularity Academy DK
Szwecja Singularity Academy SEDania Squared eSportsSzwecja Team AcerSzwecja Team Ancient
Szwecja Team Orbit FemaleSzwecja Team Refuse AcademyDania Team SingularityDania Team Singularity.dk
Dania Team XDania Team123Szwecja Tempo Storm SESzwecja Torpedo GamingDania Tricked Academy
Dania Tricked EsportSzwecja UnitySzwecja VwS EmpireDania Western WolvesSzwecja Wind and Rain Sweden
Dania x6tenceSzwecja x6tence GalaxySzwecja XapsoSzwecja Young Ninjas
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.