UCC Summer Smash był turniejem, który odbył się w dniach od 6 maja do 22 sierpnia 2019 roku.
Broadcast[]
- Nikita "Zais" Zakharov
- Dmitry "Zloba" Irinchuk
- Pavel "Toll" Grigoriev
- Roman "CyberFocus" Dergach
- Aleksei "Deq" Pinaevskii
Drużyny[]
|
Uwaga:
Wyniki[]
Etap grupowy[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Nordavind | 3 | 0 |
2. | Tricked Esport | 3 | 0 |
3. | Chaos Esports Club | 3 | 1 |
4. | Team Ancient | 3 | 1 |
5. | x-kom Team | 3 | 1 |
6. | Winstrike Team | 3 | 2 |
7. | Virtus.pro | 3 | 2 |
8. | Nemiga Gaming | 3 | 2 |
9. | Izako Boars | 2 | 3 |
10. | SJ Gaming | 2 | 3 |
11. | Sharks Esports | 2 | 3 |
12. | Vega Squadron | 1 | 3 |
13. | forZe | 1 | 3 |
14. | Epsilon Esports | 1 | 3 |
15. | Youngsters | 0 | 3 |
16. | FrenchFrogs | 0 | 3 |
Mecze grupy[]
Runda 1[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Tricked Esport | 2 | 0 | Chaos Esports Club |
forZe | 0 | 2 | Sharks Esports |
x-kom Team | 1 | 2 | SJ Gaming |
Izako Boars | 2 | 0 | Winstrike Team |
Team Ancient | 1 | 2 | Nordavind |
Virtus.pro | 2 | 1 | FrenchFrogs |
Vega Squadron | 0 | 2 | Nemiga Gaming |
Youngsters | 0 | 2 | Epsilon Esports |
Runda 2[]
Mecze wygranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Izako Boars | 1 | 2 | SJ Gaming |
Nordavind | 2 | 1 | Virtus.pro |
Nemiga Gaming | 2 | 1 | Epsilon Esports |
Sharks Esports | 0 | 2 | Tricked Esport |
Mecze przegranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
FrenchFrogs | 0 | 2 | Chaos Esports Club |
forZe | 0 | 2 | Team Ancient |
Vega Squadron | 2 | 1 | Youngsters |
Winstrike Team | 0 | 2 | x-kom Team |
Runda 3[]
Mecze wygranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
SJ Gaming | 0 | 2 | Nordavind |
Tricked Esport | 2 | 1 | Nemiga Gaming |
Mecze 1-1[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Izako Boars | 0 | 2 | Team Ancient |
Sharks Esports | 1 | 2 | Virtus.pro |
Chaos Esports Club | 2 | 0 | Epsilon eSports |
x-kom Team | 2 | 0 | Vega Squadron |
Mecze przegranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
FrenchFrogs | 0 | 2 | forZe |
Winstrike Team | 2 | 0 | Youngsters |
Runda 4[]
Mecze wygranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Nemiga Gaming | 0 | 2 | Chaos Esports Club |
Team Ancient | 2 | 1 | Virtus.pro |
SJ Gaming | 1 | 2 | x-kom Team |
Mecze przegranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Epsilon eSports | 1 | 2 | Winstrike Team |
Vega Squadron | 0 | 2 | Sharks Esports |
forZe | 0 | 2 | Izako Boars |
Runda 5[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Sharks Esports | 1 | 2 | Winstrike Team |
Virtus.pro | 2 | 0 | SJ Gaming |
Izako Boars | 1 | 2 | Nemiga Gaming |
Faza pucharowa[]
Górna drabinka[]
Runda 1[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Nordavind | 2 | 0 | Nemiga Gaming |
Chaos Esports Club | 2 | 0 | Virtus.pro |
Team Ancient | 1 | 2 | x-kom Team |
Tricked Esport | 2 | 0 | Winstrike Team |
Ćwierćfinały[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
NoChance | 0 | 2 | Nordavind |
Aristocracy | 0 | 2 | Chaos Esports Club |
AVANGAR | 1 | 2 | x-kom Team |
AGO Esports | 0 | 2 | Tricked Esport |
Półfinały[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Nordavind | 2 | 1 | Chaos Esports Club |
x-kom Team | 0 | 2 | Tricked Esport |
Finał[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Nordavind | 0 | 2 | Tricked Esport |
Dolna drabinka[]
Runda 1[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
AVANGAR | 2 | 0 | Nemiga Gaming |
AGO Esports | 2 | 1 | Virtus.pro |
NoChance | 2 | 0 | Team Ancient |
Aristocracy | 2 | 0 | Winstrike Team |
Runda 2[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
AVANGAR | 2 | 1 | AGO Esports |
NoChance | 1 | 2 | Aristocracy |
Runda 3[]
- Skład drużyny x-kom Team został przejęty przez organizację Illuminar Gaming.
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Chaos Esports Club | 2 | 1 | AVANGAR |
Illuminar Gaming | 2 | 0 | Aristocracy |
Runda 4[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Chaos Esports Club | 0 | 2 | Illuminar Gaming |
Finał[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Nordavind | 0 | 2 | Illuminar Gaming |
Wielki finał[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Tricked Esport | 2 | 1 | Illuminar Gaming |
Pula nagród[]
- Tricked Esport - $18,000
- Illuminar Gaming - $7,500
- Nordavind - $3,000
- Chaos Esports Club - $1,500