UFCA Grand League Cup 1 jest turniejem, który odbywa się od 7 grudnia 2020 roku.
Broadcast
- Komentatorzy:
- Peter "Kremer3" Kremer
- Jakob "Lingon" Petersson
- Ryan "ReTr00" Bernard
Drużyny
|
Wyniki
Etap grupowy
Grupa A
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | SINNERS Esports | 2 | 0 |
2. | MBAPPEEK | 1 | 1 |
3. | Project X | 1 | 1 |
4. | VP.Prodigy | 0 | 2 |
Mecze grupy A
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
SINNERS Esports | 2 | 1 | VP.Prodigy |
MBAPPEEK | 2 | 0 | Project X |
SINNERS Esports | 2 | 1 | MBAPPEEK |
VP.Prodigy (walkower) | 0 | 2 | Project X |
MBAPPEEK | 0 | 0 | Project X |
Grupa B
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Worst Enemy | 2 | 0 |
2. | FATE Esports | 2 | 1 |
3. | Izako Boars | 1 | 2 |
4. | HauntedFamily | 0 | 2 |
Mecze grupy B
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Izako Boars | 2 | 0 | HauntedFamily |
FATE Esports | 0 | 2 | Worst Enemy |
Izako Boars | 0 | 2 | Worst Enemy |
HauntedFamily (walkower) | 0 | 2 | FATE Esports |
Izako Boars | 1 | 2 | FATE Esports |
Grupa C
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Lilmix | 2 | 0 |
2. | Tricked Esport | 1 | 1 |
3. | No Limit Gaming | 0 | 1 |
4. | Team Singularity | 0 | 1 |
Mecze grupy C
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Lilmix | 2 | 1 | Team Singularity |
Tricked Esport | 2 | 0 | No Limit Gaming |
Lilmix | 2 | 0 | Tricked Esport |
Team Singularity | 0 | 0 | No Limit Gaming |
Tricked Esport | 0 | 0 | - |
Grupa D
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Lyngby Vikings | 2 | 0 |
2. | Saints | 1 | 1 |
3. | Revolt | 1 | 1 |
4. | Imperial Pro Gaming | 0 | 2 |
Mecze grupy D
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Lyngby Vikings | 2 | 0 | Revolt |
Saints | 2 | 0 | Imperial Pro Gaming |
Lyngby Vikings | 2 | 0 | Saints |
Revolt | 2 | 1 | Imperial Pro Gaming |
Saints | 0 | 0 | Revolt |
Etap szwajcarski
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Nexus Gaming | 0 | 0 |
2. | Wisła All in Games Kraków | 0 | 0 |
3. | x-kom AGO | 0 | 0 |
4. | - | 0 | 0 |
5. | - | 0 | 0 |
6. | - | 0 | 0 |
7. | - | 0 | 0 |
8. | - | 0 | 0 |
9. | SINNERS Esports | 0 | 0 |
10. | FATE Esports | 0 | 0 |
11. | Lilmix | 0 | 0 |
12. | Lyngby Vikings | 0 | 0 |
13. | Worst Enemy | 0 | 0 |
14. | - | 0 | 0 |
15. | - | 0 | 0 |
16. | - | 0 | 0 |
Mecze grupy
Runda 1
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
Runda 2
Mecze wygranych
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
Mecze przegranych
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
Runda 3
Mecze wygranych
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
Mecze 1-1
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
Mecze przegranych
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
Runda 4
Mecze wygranych
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
Mecze przegranych
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
Runda 5
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
Faza pucharowa
Runda 1
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
Ćwierćfinały
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
Półfinały
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
- | 0 | 0 | - |
- | 0 | 0 | - |
Finał
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
- | 0 | 0 | - |
Trzecie miejsce
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
- | 0 | 0 | - |