Uprise Champions Cup - Season 4 był turniejem, który odbył się w dniach od 14 marca do 29 czerwca 2016 roku.
Kwalifikacje[]
Broadcast[]
- Komentatorzy:
- Andrey "Anishared" Keretsman
- Sergey "Sanman67" Sterligov
Drużyny[]
|
Wyniki[]
Pierwszy etap grupowy[]
Grupa A[]
- Skład drużyny Orgless.hu został przejęty przez organizację Escape Gaming.
- Skład drużyny Platinium-eSport został przejęty przez organizację DeadPixels.
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Escape Gaming | 2 | 0 |
2. | ALTERNATE aTTaX | 2 | 1 |
3. | HellRaisers | 1 | 2 |
4. | DeadPixels | 0 | 2 |
Mecze grupy A[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
HellRaisers | 2 | 0 | ALTERNATE aTTaX |
Orgless.hu | 2 | 0 | Platinium-eSport |
HellRaisers | 0 | 2 | Escape Gaming |
ALTERNATE aTTaX | 2 | 0 | DeadPixels |
HellRaisers | 0 | 2 | ALTERNATE aTTaX |
Grupa B[]
- Skład drużyny FM eSports rozstał się z organizacją i odtąd był znany pod nazwą Alter Your Ego.
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Gambit Gaming | 2 | 0 |
2. | ENCE eSports | 2 | 1 |
3. | Team AGG | 1 | 2 |
4. | Alter Your Ego | 0 | 2 |
Mecze grupy B[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Gambit Gaming | 2 | 1 | FM eSports |
Team AGG | 2 | 0 | ENCE eSports |
Alter Your Ego | 0 | 2 | ENCE eSports |
Gambit Gaming | 2 | 1 | Team AGG |
Team AGG | 1 | 2 | ENCE eSports |
Grupa C[]
- Skład drużyny Team Ancient został przejęty przez organizację GODSENT.
- Skład drużyny Method rozstał się z organizacją i odtąd był znany pod nazwą PiTER.
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Lounge Gaming | 2 | 0 |
2. | GODSENT | 2 | 1 |
3. | FlipSid3 Tactics | 1 | 2 |
4. | PiTER | 0 | 2 |
Mecze grupy C[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Lounge Gaming | 2 | 1 | Team Ancient |
FlipSid3 Tactics | 2 | 0 | Method |
GODSENT | 2 | 0 | PiTER |
Lounge Gaming | 2 | 0 | FlipSid3 Tactics |
FlipSid3 Tactics | 0 | 2 | GODSENT |
Grupa D[]
- Skład drużyny E-Frag.net Esports Club rozstał się z organizacją i odtąd był znany pod nazwą Mortal Kombat.
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | SK Gaming | 2 | 0 |
2. | Mortal Kombat | 2 | 1 |
3. | Copenhagen Wolves | 1 | 2 |
4. | DenDD | 0 | 2 |
Mecze grupy D[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
E-Frag.net Esports Club | 2 | 0 | DenDD |
Copenhagen Wolves | 1 | 2 | SK Gaming |
E-Frag.net Esports Club | 1 | 2 | SK Gaming |
DenDD | 0 | 2 | Copenhagen Wolves |
Mortal Kombat | 2 | 0 | Copenhagen Wolves |
Drugi etap grupowy[]
Grupa A[]
- Skład drużyny Mortal Kombat został przejęty przez organizację Team Orbit.
- Drużyna GODSENT została zastąpiona przez Epsilon eSports.
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Escape Gaming | 3 | 0 |
2. | Team Orbit | 2 | 1 |
3. | Epsilon eSports | 1 | 2 |
4. | Gambit Gaming | 0 | 3 |
Mecze grupy A[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Escape Gaming | 2 | 0 | Gambit Gaming |
Escape Gaming | 2 | 1 | Epsilon eSports |
Team Orbit | 2 | 0 | Epsilon eSports |
Escape Gaming | 2 | 0 | Team Orbit |
Gambit Gaming | 0 | 2 | Team Orbit |
Gambit Gaming | 1 | 2 | Epsilon eSports |
Grupa B[]
- Skład drużyny Lounge Gaming rozstał się z organizacją i odtąd był znany pod nazwą Dobry&Gaming.
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | ENCE eSports | 3 | 0 |
2. | Dobry&Gaming | 2 | 1 |
3. | SK Gaming | 1 | 2 |
4. | ALTERNATE aTTaX | 0 | 3 |
Mecze grupy B[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
ALTERNATE aTTaX | 1 | 2 | ENCE eSports |
SK Gaming | 2 | 1 | ALTERNATE aTTaX |
SK Gaming | 1 | 2 | Lounge Gaming |
SK Gaming | 1 | 2 | ENCE eSports |
Dobry&Gaming | 2 | 0 | ALTERNATE aTTaX |
Dobry&Gaming | 1 | 2 | ENCE eSports |
Finały[]
- Skład drużyny SK Gaming rozstał się z organizacją i odtąd był znany pod nazwą Team X.
- Skład drużyny Dobry&Gaming został przejęty przez organizację Team Kinguin.
Górna drabinka[]
Runda 1[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Team Orbit | 0 | 2 | Team X |
Team Kinguin | 2 | 1 | Epsilon eSports |
Półfinały[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Escape Gaming | 2 | 1 | Team X |
ENCE eSports | 2 | 1 | Team Kinguin |
Finał[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Escape Gaming | 2 | 0 | ENCE eSports |
Dolna drabinka[]
Runda 1[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Team Orbit | 16 | 10 | Team Kinguin |
Epsilon eSports | 20 | 22 | Team X |
Runda 2[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Team Orbit | 8 | 16 | Team X |
Finał[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
ENCE eSports | 10 | 16 | Team X |
Wielki finał[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Escape Gaming | 2 | 0 | Team X |
Pula nagród[]
- Escape Gaming - $25,000
- Team X - $10,000
- 3/4 miejsce ENCE eSports - $2,500
- 3/4 miejsce Team Orbit - $2,500