V4 Future Sports Festival - Budapest 2021 był turniejem, który odbył się w dniach od 14 do 21 listopada 2021 roku w Budapeszcie.
Kwalifikacje[]
- 1. COOL League Season 10
- Majstrovstvá SR 2021
- Puchar Narodowej Drużyny Esportu
- V4 Future Sports Festival - Budapest 2021: International Cup
MVP[]
- Dmitry "sh1ro" Sokolov
Broadcast[]
- Gospodarz stołu analityków: James Banks
- Analitycy:
- Komentatorzy:
- Jamie "TheEternalJay" Martin
- Joshua "Dweg" Nathan
- Alex "Hawka" Hawkins
- Adam "Dinko" Hawthorne
- Obserwatorzy:
Drużyny[]
|
Wyniki[]
Play-iny[]
Grupa A[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | eSuba | 2 | 0 |
2. | Sinners Esports | 2 | 1 |
3. | ONYX | 1 | 2 |
4. | x-kom AGO | 0 | 2 |
Mecze grupy A[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Sinners Esports | 11 | 16 | ONYX |
x-kom AGO | 16 | 19 | eSuba |
Sinners Esports | 2 | 0 | x-kom AGO |
ONYX | 1 | 2 | eSuba |
ONYX | 1 | 2 | Sinners Esports |
Grupa B[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | ENTERPRISE esports | 2 | 0 |
2. | Team Fiend | 2 | 1 |
3. | Budapest Five | 1 | 2 |
4. | Wisła Kraków | 0 | 2 |
Mecze grupy B[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Team Fiend | 13 | 16 | Budapest Five |
ENTERPRISE esports | 16 | 10 | Wisła Kraków |
Team Fiend | 2 | 1 | Wisła Kraków |
Budapest Five | 1 | 2 | ENTERPRISE esports |
Budapest Five | 0 | 2 | Team Fiend |
Etap grupowy[]
Grupa A[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | BIG | 2 | 0 |
2. | Team Fiend | 1 | 1 |
3. | Gambit Esports | 1 | 1 |
4. | eSuba | 0 | 2 |
Mecze grupy A[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Gambit Esports | 9 | 16 | Team Fiend |
BIG | 16 | 10 | eSuba |
Gambit Esports | 2 | 0 | eSuba |
Team Fiend | 0 | 2 | BIG |
Grupa B[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Entropiq | 2 | 0 |
2. | ENTERPRISE esports | 1 | 1 |
3. | Movistar Riders | 1 | 1 |
4. | Sinners Esports | 0 | 2 |
Mecze grupy B[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Entropiq | 16 | 2 | Sinners Esports |
Movistar Riders | 11 | 16 | ENTERPRISE esports |
Sinners Esports | 0 | 2 | Movistar Riders |
Entropiq | 2 | 1 | ENTERPRISE esports |
Faza pucharowa[]
Ćwierćfinały[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
ENTERPRISE esports | 1 | 2 | Gambit Esports |
Team Fiend | 2 | 0 | Movistar Riders |
Półfinały[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
BIG | 0 | 2 | Gambit Esports |
Entropiq | 2 | 0 | Team Fiend |
Finał[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Gambit Esports | 3 | 2 | Entropiq |
Pula nagród[]
- Gambit Esports - €150,000
- Entropiq - €60,000
- 3/4 miejsce Team Fiend - €20,000
- 3/4 miejsce BIG - €20,000
- 5/6 miejsce ENTERPRISE esports - €10,000
- 5/6 miejsce Movistar Riders - €10,000
- 7/8 miejsce eSuba - €7,500
- 7/8 miejsce Sinners Esports - €7,500
- 9/10 miejsce ONYX - €3,750
- 9/10 miejsce Budapest Five - €3,750
- 11/12 miejsce x-kom AGO - €3,750
- 11/12 miejsce Wisła Kraków - €3,750