Vulkan Fight Series był turniejem, który odbył się w dniach od 9 grudnia 2020 roku do 16 stycznia 2021.
Broadcast[]
- Komentatorzy:
Drużyny[]
|
Wyniki[]
Etap szwajcarski[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | HellRaisers | 3 | 0 |
2. | SINNERS Esports | 3 | 0 |
3. | Natus Vincere Junior | 3 | 1 |
4. | Nexus Gaming | 3 | 1 |
5. | Budapest Five | 3 | 1 |
6. | Project X | 3 | 2 |
7. | Winstrike Team | 3 | 2 |
8. | ex-Ethereal | 3 | 2 |
9. | Lyngby Vikings | 2 | 3 |
10. | MBAPPEEK | 2 | 3 |
11. | Lilmix | 2 | 3 |
12. | VP.Prodigy | 1 | 3 |
13. | 9INE | 1 | 3 |
14. | ESPADA | 1 | 3 |
15. | Team Unique | 0 | 3 |
16. | S-Gaming | 0 | 3 |
Mecze grupy[]
Runda 1[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
ESPADA | 2 | 0 | S-Gaming |
Budapest Five | 0 | 2 | MBAPPEEK |
Lyngby Vikings | 2 | 0 | Team Unique |
Natus Vincere Junior | 0 | 2 | Nexus Gaming |
HellRaisers | 2 | 0 | Project X |
Winstrike Team | 1 | 2 | VP.Prodigy |
SINNERS Esports | 2 | 0 | Lilmix |
9INE | 1 | 2 | ex-Ethereal |
Runda 2[]
Mecze wygranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
MBAPPEEK | 2 | 1 | VP.Prodigy |
SINNERS Esports | 2 | 0 | Lyngby Vikings |
ESPADA | 1 | 2 | HellRaisers |
ex-Ethereal | 1 | 2 | Nexus Gaming |
Mecze przegranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Project X | 2 | 0 | Team Unique |
Budapest Five | 2 | 1 | S-Gaming |
9INE | 1 | 2 | Lilmix |
Natus Vincere Junior | 2 | 0 | Winstrike Team |
Runda 3[]
Mecze wygranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
MBAPPEEK | 0 | 2 | HellRaisers |
SINNERS Esports | 2 | 1 | Nexus Gaming |
Mecze 1-1[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
ex-Ethereal | 1 | 2 | Budapest Five |
Lilmix | 2 | 1 | VP.Prodigy |
Lyngby Vikings | 1 | 2 | Project X |
ESPADA (walkower) | 0 | 2 | Natus Vincere Junior |
Mecze przegranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
S-Gaming | 0 | 2 | Winstrike Team |
9INE | 2 | 1 | Team Unique |
Runda 4[]
Mecze wygranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Natus Vincere Junior | 2 | 0 | Project X |
Nexus Gaming | 2 | 0 | MBAPPEEK |
Budapest Five | 2 | 1 | Lilmix |
Mecze przegranych[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Lyngby Vikings | 2 | 0 | ESPADA (walkower) |
9INE | 0 | 2 | Winstrike Team |
ex-Ethereal | 2 | 0 | VP.Prodigy |
Runda 5[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Project X | 2 | 1 | Lilmix |
MBAPPEEK | 0 | 2 | Winstrike Team |
Lyngby Vikings | 0 | 2 | ex-Ethereal |
Faza pucharowa[]
Runda 1[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Nexus Gaming | 1 | 2 | Winstrike Team |
Budapest Five | 1 | 2 | Natus Vincere Junior |
HellRaisers | 2 | 0 | ex-Ethereal |
SINNERS Esports | 2 | 0 | Project X |
Ćwierćfinały[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Gambit Esports | 2 | 0 | Winstrike Team |
Nemiga Gaming | 2 | 0 | Natus Vincere Junior |
forZe | 1 | 2 | HellRaisers |
Team Dignitas | 0 | 2 | SINNERS Esports |
Półfinały[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Gambit Esports | 2 | 0 | Nemiga Gaming |
HellRaisers | 1 | 2 | SINNERS Esports |
Finał[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Gambit Esports | 2 | 0 | SINNERS Esports |
Pula nagród[]
- Gambit Esports - $22,500
- SINNERS Esports - $11,250
- 3/4 miejsce Nemiga Gaming - $3,375
- 3/4 miejsce HellRaisers - $3,375
- 5/8 miejsce Winstrike Team - $1,125
- 5/8 miejsce Natus Vincere Junior - $1,125
- 5/8 miejsce forZe - $1,125
- 5/8 miejsce Team Dignitas - $1,125