Vulkan Fight Series był turniejem, który odbył się w dniach od 9 grudnia 2020 roku do 16 stycznia 2021.

Drużyny

Playoffy:

Etap szwajcarski:





Wyniki

Etap szwajcarski

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. WNP HellRaisers 3 0
2. Czechy SINNERS Esports 3 0
3. Ukraina Natus Vincere Junior 3 1
4. Rumunia Nexus Gaming 3 1
5. Węgry Budapest Five 3 1
6. Ukraina Project X 3 2
7. Rosja Winstrike Team 3 2
8. Rosja ex-Ethereal 3 2
9. Dania Lyngby Vikings 2 3
10. Bułgaria MBAPPEEK 2 3
11. Szwecja Lilmix 2 3
12. Rosja VP.Prodigy 1 3
13. Turcja 9INE 1 3
14. Rosja ESPADA 1 3
15. Rosja Team Unique 0 3
16. Rosja S-Gaming 0 3

Mecze grupy

Runda 1
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
ESPADA Rosja 2 0 Rosja S-Gaming
Budapest Five Węgry 0 2 Bułgaria MBAPPEEK
Lyngby Vikings Dania 2 0 Rosja Team Unique
Natus Vincere Junior Ukraina 0 2 Rumunia Nexus Gaming
HellRaisers WNP 2 0 Ukraina Project X
Winstrike Team Rosja 1 2 Rosja VP.Prodigy
SINNERS Esports Czechy 2 0 Szwecja Lilmix
9INE Turcja 1 2 Rosja ex-Ethereal
Runda 2
Mecze wygranych
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
MBAPPEEK Bułgaria 2 1 Rosja VP.Prodigy
SINNERS Esports Czechy 2 0 Dania Lyngby Vikings
ESPADA Rosja 1 2 WNP HellRaisers
ex-Ethereal Rosja 1 2 Rumunia Nexus Gaming
Mecze przegranych
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Project X Ukraina 2 0 Rosja Team Unique
Budapest Five Węgry 2 1 Rosja S-Gaming
9INE Turcja 1 2 Szwecja Lilmix
Natus Vincere Junior Ukraina 2 0 Rosja Winstrike Team
Runda 3
Mecze wygranych
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
MBAPPEEK Bułgaria 0 2 WNP HellRaisers
SINNERS Esports Czechy 2 1 Rumunia Nexus Gaming
Mecze 1-1
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
ex-Ethereal Rosja 1 2 Węgry Budapest Five
Lilmix Szwecja 2 1 Rosja VP.Prodigy
Lyngby Vikings Dania 1 2 Ukraina Project X
ESPADA Rosja (walkower) 0 2 Ukraina Natus Vincere Junior
Mecze przegranych
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
S-Gaming Rosja 0 2 Rosja Winstrike Team
9INE Turcja 2 1 Rosja Team Unique
Runda 4
Mecze wygranych
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Natus Vincere Junior Ukraina 2 0 Ukraina Project X
Nexus Gaming Rumunia 2 0 Bułgaria MBAPPEEK
Budapest Five Węgry 2 1 Szwecja Lilmix
Mecze przegranych
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Lyngby Vikings Dania 2 0 Rosja ESPADA (walkower)
9INE Turcja 0 2 Rosja Winstrike Team
ex-Ethereal Rosja 2 0 Rosja VP.Prodigy
Runda 5
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Project X Ukraina 2 1 Szwecja Lilmix
MBAPPEEK Bułgaria 0 2 Rosja Winstrike Team
Lyngby Vikings Dania 0 2 Rosja ex-Ethereal

Faza pucharowa

Runda 1

Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Nexus Gaming Rumunia 1 2 Rosja Winstrike Team
Budapest Five Węgry 1 2 Ukraina Natus Vincere Junior
HellRaisers WNP 2 0 Rosja ex-Ethereal
SINNERS Esports Czechy 2 0 Ukraina Project X

Ćwierćfinały

Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Gambit Esports Rosja 2 0 Rosja Winstrike Team
Nemiga Gaming Białoruś 2 0 Ukraina Natus Vincere Junior
forZe Rosja 1 2 WNP HellRaisers
Team Dignitas Szwecja 0 2 Czechy SINNERS Esports

Półfinały

Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Gambit Esports Rosja 2 0 Białoruś Nemiga Gaming
HellRaisers WNP 1 2 Czechy SINNERS Esports

Finał

Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Gambit Esports Rosja 2 0 Czechy SINNERS Esports

Pula nagród

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.