WePlay! Forge of Masters Season 2 był turniejem, który odbył się w dniach od 1 października do 17 listopada 2019 roku.
Broadcast[]
- Gospodarze:
- Analitycy:
- Komentatorzy:
Drużyny[]
|
Uwaga:
- Drużyna Team Spirit została zastąpiona przez ESPADA.
Wyniki[]
Etap grupowy[]
Grupa WNP[]
Grupa A[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | forZe | 2 | 0 |
2. | Unique Team | 2 | 1 |
3. | pro100 | 1 | 2 |
4. | ESPADA | 0 | 2 |
Mecze grupy A[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
ESPADA | 1 | 2 | pro100 |
Unique Team | 1 | 2 | forZe |
ESPADA | 1 | 2 | Unique Team |
pro100 | 1 | 2 | forZe |
pro100 | 0 | 2 | Unique Team |
Grupa B[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Gambit Youngsters | 2 | 0 |
2. | Nemiga Gaming | 2 | 1 |
3. | DreamEaters | 1 | 2 |
4. | Dracarys | 0 | 2 |
Mecze grupy B[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Gambit Youngsters | 2 | 0 | DreamEaters |
Nemiga Gaming | 2 | 1 | Dracarys |
Gambit Youngsters | 2 | 0 | Nemiga Gaming |
DreamEaters | 2 | 1 | Dracarys |
Nemiga Gaming | 2 | 1 | DreamEaters |
Grupa C[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Syman Gaming | 2 | 0 |
2. | Winstrike Team | 2 | 1 |
3. | Natus Vincere Junior | 1 | 2 |
4. | HellRaisers | 0 | 2 |
Mecze grupy C[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Winstrike Team | 2 | 0 | Natus Vincere Junior |
HellRaisers | 0 | 2 | Syman Gaming |
Winstrike Team | 0 | 2 | Syman Gaming |
Natus Vincere Junior | 2 | 1 | HellRaisers |
Winstrike Team | 2 | 0 | Natus Vincere Junior |
Grupa Europejska[]
Grupa A[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Windigo Gaming | 2 | 0 |
2. | Team GamerLegion | 2 | 1 |
3. | Copenhagen Flames | 1 | 2 |
4. | Vainox Gaming | 0 | 2 |
Mecze grupy A[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Windigo Gaming | 2 | 0 | Vainox Gaming |
Copenhagen Flames | 0 | 2 | Team GamerLegion |
Vainox Gaming | 1 | 2 | Copenhagen Flames |
Windigo Gaming | 2 | 1 | Team GamerLegion |
Team GamerLegion | 2 | 1 | Copenhagen Flames |
Grupa B[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Tricked Esport | 2 | 0 |
2. | Sprout | 2 | 1 |
3. | ex-Epsilon Esports | 1 | 2 |
4. | Aristocracy | 0 | 2 |
Mecze grupy B[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Tricked Esport | 2 | 0 | Aristocracy |
ex-Epsilon Esports | 2 | 1 | Sprout |
Aristocracy | 1 | 2 | Sprout |
Tricked Esport | 2 | 0 | ex-Epsilon Esports |
ex-Epsilon Esports | 1 | 2 | Sprout |
Grupa C[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | SMASH Esports | 2 | 0 |
2. | Team Heretics | 2 | 1 |
3. | Illuminar Gaming | 1 | 2 |
4. | Virtus.pro | 0 | 2 |
Mecze grupy C[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Illuminar Gaming | 1 | 2 | Team Heretics |
Virtus.pro | 1 | 2 | SMASH Esports |
Team Heretics | 1 | 2 | SMASH Esports |
Illuminar Gaming | 2 | 1 | Virtus.pro |
Team Heretics | 2 | 0 | Illuminar Gaming |
Etap preliminarny[]
- Skład drużyny DreamEaters dołączył do organizacji Hard Legion Esports.
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
pro100 | 0 | 2 | Copenhagen Flames |
Hard Legion Esports | 0 | 2 | Phoenix |
Natus Vincere Junior | 0 | 2 | Illuminar Gaming |
Decydująca grupa[]
- Drużyna Illuminar Gaming zrezygnowała z turnieju.
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Copenhagen Flames | 0 | 0 |
2. | Phoenix | 0 | 0 |
3. | 0 | 0 |
Etap trzeci[]
Runda 1[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Nemiga Gaming | 2 | 1 | Unique Team |
Półfinały[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Copenhagen Flames | 2 | 0 | Nemiga Gaming |
Phoenix | 0 | 2 | Team Heretics |
Finały[]
Drużyny[]
|
Uwagi:
- Drużyny Syman Gaming oraz Windigo Gaming zostały zastąpione przez Winstrike Team i Team GamerLegion.
- Skład drużyny SMASH Esports dołączył do organizacji GODSENT.
Etap grupowy[]
Grupa A[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | GODSENT | 2 | 0 |
2. | Team GamerLegion | 2 | 1 |
3. | forZe | 1 | 2 |
4. | Winstrike Team | 0 | 2 |
Mecze grupy A[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Winstrike Team | 10 | 16 | Team GamerLegion |
forZe | 14 | 16 | GODSENT |
Team GamerLegion | 12 | 16 | GODSENT |
Winstrike Team | 1 | 2 | forZe |
Team GamerLegion | 2 | 0 | forZe |
Grupa B[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Tricked Esport | 2 | 0 |
2. | Gambit Youngsters | 2 | 1 |
3. | Team Heretics | 1 | 2 |
4. | Copenhagen Flames | 0 | 2 |
Mecze grupy B[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Gambit Youngsters | 16 | 6 | Copenhagen Flames |
Tricked Esport | 16 | 12 | Team Heretics |
Gambit Youngsters | 7 | 16 | Tricked Esport |
Copenhagen Flames | 0 | 2 | Team Heretics |
Gambit Youngsters | 2 | 1 | Team Heretics |
Playoffy[]
Półfinały[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
GODSENT | 2 | 0 | Gambit Youngsters |
Tricked Esport | 2 | 0 | Team GamerLegion |
Finał[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
GODSENT | 2 | 0 | Tricked Esport |
Pula nagród[]
- GODSENT - $50,000
- Tricked Esport - $20,000
- 3/4 miejsce Gambit Youngsters - $10,000
- 3/4 miejsce Team GamerLegion - $10,000
- 5/6 miejsce forZe - $3,000
- 5/6 miejsce Team Heretics - $3,000
- 7/8 miejsce Winstrike Team - $2,000
- 7/8 miejsce Copenhagen Flames - $2,000