Winstrike Team jest rosyjską profesjonalną drużyną e-sportową, która została założona w 2018 roku.

Organizacja

Historia

2018

2019

  • 14 marca 2019 - iksou nie jest już trenerem drużyny, a w jego miejsce dołączył pipsoN.
  • 26 marca 2019 - wayLander opuścił drużynę, a za niego dołączył bondik.
  • 20 maja 2019 - Johnta zastąpił pipsoN'a w roli trenera drużyny!
  • 28 maja 2019 - WorldEdit opuścił drużynę, a za niego dołączył El1an.
  • 29 maja 2019 - Boombl4 opuścił drużynę, a za niego dołączył na zasadzie wypożyczenia z organizacji Natus Vincere Edward.
  • 28 sierpnia 2019 - Kvik opuścił drużynę.
  • 7 września 2019 - Czas wypożyczenia Edwarda z organizacji Natus Vincere dobiegł końca!
  • 1 października 2019 - n0rb3r7 został przesunięty na ławkę rezerwową drużyny!
  • 7 października 2019 - Lack1 dołączył do składu na zasadzie transferu definitywnego, Hobbit został wypożyczony z organizacji HellRaisers, a KrizzeN będzie występował jako stand-in.
  • 8 października 2019 - n0rb3r7 oficjalnie opuścił drużynę.
  • 22 listopada 2019 - Johnta nie jest już trenerem drużyny!

2020

2021

Byli członkowie

Byli trenerzy

Zastępstwa

Osiągnięcia

Miejsce Turniej Lokalizacja Data Pula nagród
Pierwsze miejsce M.Game League 2 Online 14 maja - 26 czerwca 2018 450,000 RUB
3/4 miejsce Thunderpick Invitational 2 Online 7 maja - 28 czerwca 2018 $500
Pierwsze miejsce Legend Series 5 - Etap grupowy Online 6 marca - 3 lipca 2018 €1,230
3/4 miejsce MID.TV Cyber Cup Rosja Moskwa, Rosja 28 - 29 lipca 2018 125,000 RUB
Drugie miejsce BravoBet Cup Online 22 lipca - 5 sierpnia 2018 $1,750
15/16 miejsce FACEIT Major: London 2018 Anglia Londyn, Anglia 12 - 14 września 2018 $8,750
1/4 miejsce CIS Minor Championship - Katowice 2019: Zamknięte kwalifikacje Online 17 listopada 2018
Trzecie miejsce Rivalry.gg Rising Stars Online 21 listopada - 18 grudnia 2018 $1,500
Trzecie miejsce CIS Minor Championship - Katowice 2019 Polska Katowice, Polska 16 - 20 stycznia 2019 $5,000
Pierwsze miejsce Intel Extreme Masters Season XIII - Katowice Major 2019: Decydujące mecze minorów Polska Katowice, Polska 27 stycznia 2019
17/19 miejsce Intel Extreme Masters Season XIII - World Championship Polska Katowice, Polska 13 - 17 lutego 2019
Drugie miejsce LOOT.BET Season 1 Online 4 lutego - 20 marca 2019 $7,500
Drugie miejsce CS.Money Premier - Etap online Online 30 stycznia - 10 kwietnia 2019
5 miejsce WePlay! Forge of Masters Season 1: Sezon zasadniczy Online 8 - 16 kwietnia 2019 $1,250
1/4 miejsce DreamHack Open Summer 2019 - Europejskie otwarte kwalifikacje Online 4 maja 2019
Pierwsze miejsce Road to GG League 2019 - Etap trzeci: Olsztyn Polska Olsztyn, Polska 11 - 12 maja 2019
Drugie miejsce CS.Money Premier Rosja Moskwa, Rosja 11 czerwca 2019 $3,000
7/8 miejsce DreamHack Open Summer 2019 Szwecja Jönköping, Szwecja 15 - 16 czerwca 2019 $2,000
7/8 miejsce Good Game League 2019 Polska Poznań, Polska 13 lipca 2019 €3,000
Pierwsze miejsce WESG 2019 - Kazachskie kwalifikacje Online 13 października 2019
Drugie miejsce WESG 2019 - Regionalne finały Kazachstanu Kazachstan Nur-Sułtan, Kazachstan 27 października 2019 500,000 ₸
7/8 miejsce WePlay! Forge of Masters Season 2 Ukraina Kijów, Ukraina 15 - 16 listopada 2019 $2,000
Drugie miejsce LOOT.BET Season 5 Online 13 listopada - 22 grudnia 2019 $7,500
1/4 miejsce DreamHack Open Anaheim 2020 - Europejskie otwarte kwalifikacje Online 17 - 18 stycznia 2020
1/4 miejsce FLASHPOINT Season 1: Drugie europejskie otwarte kwalifikacje Online 8 lutego 2020
5/6 miejsce FLASHPOINT Season 1: Europejskie kwalifikacje Online 14 - 16 lutego 2020 $1,000
1/4 miejsce CIS Minor Championship - Rio 2020: Zamknięte kwalifikacje Online 5 marca 2020
Drugie miejsce ESL One: Road to Rio - WNP Online 30 kwietnia - 17 maja 2020 $10,000
7 miejsce WePlay! Clutch Island Online 23 - 27 czerwca 2020 $3,000
7/8 miejsce ESEA Season 34: Zaawansowana dywizja - Europa Online 28 kwietnia - 9 lipca 2020 $750
Pierwsze miejsce Legend Series Season 6 Online 31 sierpnia - 13 września 2020 €16,000
1/4 miejsce Flashpoint Season 2: Pierwsze otwarte kwalifikacje Online 8 - 9 października 2020
9/10 miejsce Intel Extreme Masters XV - New York Online: WNP Online 13 - 21 października 2020 $1,500
Trzecie miejsce ESEA Season 35: Zaawansowana dywizja - Europa Online 1 września - 30 listopada 2020 $2,500
3/4 miejsce Cyber.Bet Golden League Online 1 - 3 grudnia 2020 $1,750
1/2 miejsce ESEA Season 35: Najważniejsza dywizja - Europa: Baraże Online 15 - 18 grudnia 2020
Pierwsze miejsce Dell Gaming League 2020 Online 14 - 24 grudnia 2020 800,000₽
5/8 miejsce Vulkan Fight Series Online 9 grudnia 2020 - 13 stycznia 2021 $1,125
9/12 miejsce Snow Sweet Snow 1 Online 18 stycznia - 8 lutego 2021 $6,000
3/4 miejsce Snow Sweet Snow 2 Online 15 lutego - 10 marca 2021 $7,000

Naklejki

FACEIT Major: London 2018

Winstrike Team (Folia) London'18.pngWinstrike Team (Holo) London'18.pngWinstrike Team London'18.png

Intel Extreme Masters Season XIII - World Championship

Winstrike Team (Folia) Katowice'19.pngWinstrike Team (Holo) Katowice'19.pngWinstrike Team Katowice'19.png

Graffiti

FACEIT Major: London 2018

Winstrike Team (Graffiti) London'18.png

Edycja Wspólnota Niepodległych Państw CS:GO - Profesjonalne drużyny - Wspólnota Niepodległych Państw (Europa)
Rosja 1WIN TeamUkraina AkumaBiałoruś ANOXRosja Arcade eSportsRosja Alpha Republic of Esport Female
Ukraina Art of CybergameUkraina Astana DragonsBiałoruś Binary Dragons GoldUkraina CR4ZY
Rosja Cyber LegacyRosja dAT Team FemaleRosja DreamEatersRosja Elements Pro Gaming
Rosja Enervate GamingUkraina EnsoRosja EntropiqRosja EPG FamilyRosja Espada
Ukraina Esports Club KyivBiałoruś EvolutionUkraina eXplosiveUkraina FCDB EsportsWNP Flipsid3 Tactics
Rosja FLuffy GangstersRosja forZeRosja forZe.FYRosja Galaxy Racer FemaleRosja Gambit Academy
Rosja Gambit EsportsRosja Gambit YoungstersBiałoruś GGWP.proBiałoruś GoodJob
Rosja Hard Legion EsportsRosja HOLLYWOODWNP HS.GGRosja Invictus Gaming InternationalBiałoruś K29
Rosja Lazarus Esports FemaleRosja London Conspiracy FemaleRosja Monolith Female
Rosja Monolith GamingRosja Moscow Five AcademyRosja Natus VincereUkraina Natus Vincere Junior
Ukraina Natus Vincere YouthBiałoruś Nemiga GamingRosja NokSuKaoRosja PiTERRosja PLINK-TECH
Rosja Pro100WNP Pro100 AcademyUkraina Project XRosja Quantum BellatorWNP Rebels
Rosja Reason Gaming FemaleWNP Revival GamingRosja Revival Gaming FemaleWNP Runtime.gg
Rosja RuSh3DRosja S-GamingRosja SkitLite AcademyRosja Space JamRosja Spartak Esports
Ukraina spray'n'prayWNP Team EmpireRosja Team PhenomenonRosja Team Spirit
Rosja Team Spirit AcademyRosja Team UniqueRosja Team YPRosja Team YP LadiesRosja Trident Clan
WNP USSR TeamWNP USSR Team WhiteUkraina Vega SquadronRosja Vega Squadron Academy
Rosja VP.ProdigyUkraina Windigo AcademyRosja WINSIDE eSportsRosja Winstrike Team
Ukraina Worst PlayersRosja zNationBiałoruś Zorka
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.