FANDOM


World Electronic Sports Games 2016 - Europejskie kwalifikacje
World Electronic Sports Games
Lokalizacja: Ukraina - flaga Kijów, Ukraina
Pula nagród: ¥500,000
Liczba drużyn: 20
Data rozpoczęcia: 6 października 2016
Data zakończenia: 9 października 2016

World Electronic Sports Games 2016 - Europejskie kwalifikacje były głównymi europejskimi kwalifikacjami do turnieju World Electronic Sports Games 2016.

BroadcastEdytuj

  • Komentatorzy:
    • Kanada - flaga Matthew "Sadokist" Trivett
    • Wielka Brytania - flaga Henry "HenryG" Greer
    • Wielka Brytania - flaga Tom "Tombizz14" Bissmire
    • Wielka Brytania - flaga Ryan "Flakes" Oliver
    • Australia - flaga Joshua "Dowsey" Dowse
    • Wielka Brytania - flaga Tom "Weefreemen" Pickering

DrużynyEdytuj





WynikiEdytuj

Etap grupowyEdytuj

Grupa AEdytuj

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Polska - flaga Team Kinguin 4 0
2. Ukraina - flaga .Ukraine 3 1
3. Szwecja - flaga GODSENT 2 2
4. Węgry - flaga Pixel 1 3
5. Francja - flaga Team LDLC.com Espoir 0 4
Mecze grupy AEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
GODSENT Szwecja - flaga 10 16 Ukraina - flaga .Ukraine
Pixel Węgry - flaga 16 8 Francja - flaga Team LDLC.com Espoir
Team Kinguin Polska - flaga 16 13 Ukraina - flaga .Ukraine
GODSENT Szwecja - flaga 19 15 Węgry - flaga Pixel
GODSENT Szwecja - flaga 16 1 Francja - flaga Team LDLC.com Espoir
Team Kinguin Polska - flaga 16 14 Węgry - flaga Pixel
.Ukraine Ukraina - flaga 16 10 Węgry - flaga Pixel
Team Kinguin Polska - flaga 16 3 Francja - flaga Team LDLC.com Espoir
GODSENT Szwecja - flaga 8 16 Polska - flaga Team Kinguin
.Ukraine Ukraina - flaga 16 1 Francja - flaga Team LDLC.com Espoir

Grupa BEdytuj

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Francja - flaga Team EnVyUs 4 0
2. Dania - flaga Astralis 3 1
3. Belgia - flaga dd 2 2
4. Niemcy - flaga ALTERNATE aTTaX 1 3
5. Wielka Brytania - flaga fish123 0 4
Mecze grupy BEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team EnVyUs Francja - flaga 16 5 Niemcy - flaga ALTERNATE aTTaX
fish123 Wielka Brytania - flaga 15 19 Belgia - flaga dd
Team EnVyUs Francja - flaga 16 12 Wielka Brytania - flaga fish123
Astralis Dania - flaga 16 12 Niemcy - flaga ALTERNATE aTTaX
Team EnVyUs Francja - flaga 16 9 Belgia - flaga dd
Astralis Dania - flaga 16 4 Wielka Brytania - flaga fish123
Astralis Dania - flaga 16 3 Belgia - flaga dd
ALTERNATE aTTaX Niemcy - flaga 16 6 Wielka Brytania - flaga fish123
Astralis Dania - flaga 14 16 Francja - flaga Team EnVyUs
ALTERNATE aTTaX Niemcy - flaga 10 16 Belgia - flaga dd

Grupa CEdytuj

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Rosja - flaga .Russia 3 1
2. Norwegia - flaga .Norway 3 1
3. Polska - flaga Virtus.pro 2 2
4. Bułgaria - flaga BPro Gaming 1 3
5. Serbia - flaga Guerilla Method 1 3
Mecze grupy CEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
.Norway Norwegia - flaga 16 7 Serbia - flaga Guerilla Method
Virtus.pro Polska - flaga 19 22 Rosja - flaga .Russia
Virtus.pro Polska - flaga 5 16 Norwegia - flaga .Norway
BPro Gaming Bułgaria - flaga 16 4 Serbia - flaga Guerilla Method
Virtus.pro Polska - flaga 16 9 Bułgaria - flaga BPro Gaming
.Russia Rosja - flaga 16 13 Norwegia - flaga .Norway
Virtus.pro Polska - flaga 16 13 Serbia - flaga Guerilla Method
.Russia Rosja - flaga 16 10 Bułgaria - flaga BPro Gaming
.Russia Rosja - flaga 8 16 Serbia - flaga Guerilla Method
.Norway Norwegia - flaga 16 11 Bułgaria - flaga BPro Gaming

Grupa DEdytuj

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Dania - flaga Team Dignitas 4 0
2. Szwecja - flaga Epsilon eSports 3 1
3. Finlandia - flaga iGame.com 2 2
4. Portugalia - flaga k1ck Oldschool 1 3
5. Rosja - flaga EYESports 0 4
Mecze grupy DEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team Dignitas Dania - flaga 16 9 Szwecja - flaga Epsilon eSports
iGame.com Finlandia - flaga 16 8 Rosja - flaga EYESports
k1ck Oldschool Portugalia - flaga 16 6 Rosja - flaga EYESports
Team Dignitas Dania - flaga 16 1 Finlandia - flaga iGame.com
Team Dignitas Dania - flaga 16 11 Portugalia - flaga k1ck Oldschool
Epsilon eSports Szwecja - flaga 19 17 Finlandia - flaga iGame.com
Epsilon eSports Szwecja - flaga 16 8 Portugalia - flaga k1ck Oldschool
Team Dignitas Dania - flaga 16 10 Rosja - flaga EYESports
Epsilon eSports Szwecja - flaga 16 8 Rosja - flaga EYESports
iGame.com Finlandia - flaga 16 10 Portugalia - flaga k1ck Oldschool

Faza pucharowaEdytuj

Runda 1Edytuj

Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Astralis Dania - flaga 1 2 Szwecja - flaga GODSENT
.Norway Norwegia - flaga 1 2 Finlandia - flaga iGame.com
.Ukraine Ukraina - flaga 2 1 Belgia - flaga dd
Epsilon eSports Szwecja - flaga 0 2 Polska - flaga Virtus.pro

ĆwierćfinałyEdytuj

Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team Dignitas Dania - flaga 2 0 Szwecja - flaga GODSENT
Team Kinguin Polska - flaga 2 1 Finlandia - flaga iGame.com
.Russia Rosja - flaga 2 0 Ukraina - flaga .Ukraine
Team EnVyUs Francja - flaga 1 2 Polska - flaga Virtus.pro

PółfinałyEdytuj

Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team Dignitas Dania - flaga 2 1 Polska - flaga Team Kinguin
.Russia Rosja - flaga 2 0 Polska - flaga Virtus.pro

FinałEdytuj

Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team Dignitas Dania - flaga 2 0 Rosja - flaga .Russia

Trzecie miejsceEdytuj

Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team Kinguin Polska - flaga 0 2 Polska - flaga Virtus.pro

Pula nagródEdytuj

Każda z poniższych drużyn dostała się na główny turniej

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.