World Electronic Sports Games 2017 był turniejem, który odbył się w dniach od 13 do 18 marca 2018 roku w Chinach.
MVP[]
- Freddy "KRIMZ" Johansson
Kwalifikacje[]
- World Electronic Sports Games 2017 - Afryka Południowa
- World Electronic Sports Games 2017 - Afryka Północna
- World Electronic Sports Games 2017 - Północnoamerykańskie finały
- World Electronic Sports Games 2017 - Południowoamerykańskie finały
- World Electronic Sports Games 2017 - Europejskie finały
- World Electronic Sports Games 2017 - Chińskie finały
- World Electronic Sports Games 2017 - Finały Azji-Pacyfik
Żeński turniej[]
Broadcast[]
- Komentatorzy:
- Anders Blume
- Tom "Tombizz14" Bissmire
- Hugo Byron
- Niels "rizc" Topp
Drużyny[]
|
Uwagi:
- Drużyna EMC nie mogła uczestniczyć w tym turnieju.
- Drużyna Ukraina nie mogła uczestniczyć w tym turnieju z powodu rezygnacji s1mple'a.
- Drużyny NOREG i Viva Algeria nie mogły uczestniczyć w tym turnieju z powodu problemów z wizą.
Wyniki[]
Pierwszy etap grupowy[]
Grupa A[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | MVP PK | 3 | 0 |
2. | Team One | 2 | 1 |
3. | Alpha Red | 1 | 2 |
3. | subtLe | 0 | 3 |
Mecze grupy A[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
MVP PK | 16 | 7 | Alpha Red |
subtLe | 2 | 16 | Team One |
MVP PK | 16 | 10 | Team One |
subtLe | 14 | 16 | Alpha Red |
MVP PK | 16 | 8 | subtLe |
Team One | 16 | 8 | Alpha Red |
Grupa B[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | GODSENT | 3 | 0 |
2. | AGO Esports | 2 | 1 |
3. | B.O.O.T-dreamScape | 1 | 2 |
4. | Swole Patrol | 0 | 3 |
Mecze grupy B[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
GODSENT | 16 | 1 | B.O.O.T-dreamScape |
AGO Esports | 16 | 5 | Swole Patrol |
GODSENT | 16 | 14 | Swole Patrol |
AGO Esports | 16 | 10 | B.O.O.T-dreamScape |
GODSENT | 16 | 8 | AGO Esports |
Swole Patrol | 14 | 16 | B.O.O.T-dreamScape |
Grupa C[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Belgia | 3 | 0 |
2. | Wololos | 2 | 1 |
3. | Parallax | 1 | 2 |
4. | Vici Gaming | 0 | 3 |
Mecze grupy C[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Vici Gaming | 11 | 16 | Wololos |
Belgia | 16 | 5 | Parallax |
Vici Gaming | 11 | 16 | Belgia |
Parallax | 4 | 16 | Wololos |
Vici Gaming | 8 | 16 | Parallax |
Belgia | 16 | 8 | Wololos |
Grupa D[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | BIG | 3 | 0 |
2. | Rosja | 2 | 1 |
3. | SK Gaming | 1 | 2 |
2. | NEW4 | 0 | 3 |
Mecze grupy D[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
SK Gaming | 10 | 16 | Rosja |
BIG | 1 | 0 | NEW4 (walkower) |
SK Gaming | 11 | 16 | BIG |
Rosja | 1 | 0 | NEW4 (walkower) |
SK Gaming | 1 | 0 | NEW4 (walkower) |
Rosja | 13 | 16 | BIG |
Grupa E[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Team EnVyUs | 1 | 0 |
2. | Bravado Gaming | 0 | 1 |
Mecze grupy E[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Team EnVyUs | 16 | 3 | Bravado Gaming |
Grupa F[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Space Soldiers | 3 | 0 |
2. | Recca Esports | 1 | 2 |
3. | Limitless Addict | 1 | 2 |
4. | Isurus Gaming | 1 | 2 |
Mecze grupy F[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Space Soldiers | 16 | 11 | Isurus Gaming |
Recca Esports | 17 | 19 | Limitless Addict |
Space Soldiers | 16 | 11 | Limitless Addict |
Recca Esports | 16 | 3 | Isurus Gaming |
Space Soldiers | 16 | 6 | Recca Esports |
Limitless Addict | 14 | 16 | Isurus Gaming |
Grupa G[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Fnatic | 3 | 0 |
2. | Cloud9 | 2 | 1 |
3. | The Onliners | 1 | 2 |
4. | SZ Absolute | 0 | 3 |
Mecze grupy G[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Cloud9 | 16 | 1 | SZ Absolute |
Fnatic | 16 | 6 | The Onliners |
Cloud9 | 16 | 2 | The Onliners |
Fnatic | 16 | 14 | SZ Absolute |
Cloud9 | 8 | 16 | Fnatic |
SZ Absolute | 9 | 16 | The Onliners |
Grupa H[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | ORDER | 1 | 0 |
2. | Team MAX | 0 | 1 |
Mecze grupy H[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
ORDER | 16 | 8 | Team MAX |
Drugi etap grupowy[]
Grupa A[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Rosja | 5 | 1 |
2. | MVP PK | 4 | 2 |
3. | Team EnVyUs | 2 | 4 |
4. | Recca Esports | 1 | 5 |
Mecze grupy A[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Team EnVyUs | 0 | 2 | Rosja |
MVP PK | 2 | 0 | Recca Esports |
Team EnVyUs | 1 | 1 | Recca Esports |
MVP PK | 1 | 1 | Rosja |
Rosja | 2 | 0 | Recca Esports |
Team EnVyUs | 1 | 1 | MVP PK |
Grupa B[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Space Soldiers | 5 | 1 |
2. | Team One | 4 | 2 |
3. | ORDER | 3 | 3 |
4. | Bravado Gaming | 0 | 6 |
Mecze grupy B[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Space Soldiers | 2 | 0 | Bravado Gaming |
ORDER | 1 | 1 | Team One |
Space Soldiers | 1 | 1 | Team One |
ORDER | 2 | 0 | Bravado Gaming |
Team One | 2 | 0 | Bravado Gaming |
Space Soldiers | 2 | 0 | ORDER |
Grupa C[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Fnatic | 4 | 2 |
2. | AGO Esports | 3 | 3 |
3. | BIG | 3 | 3 |
4. | Wololos | 2 | 4 |
Mecze grupy C[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
BIG | 0 | 2 | AGO Esports |
Fnatic | 2 | 0 | Wololos |
BIG | 2 | 0 | Wololos |
Fnatic | 1 | 1 | AGO Esports |
Fnatic | 1 | 1 | BIG |
Wololos | 2 | 0 | AGO Esports |
Grupa D[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Cloud9 | 6 | 0 |
2. | GODSENT | 4 | 2 |
3. | Belgia | 1 | 5 |
4. | Team MAX | 1 | 5 |
Mecze grupy D[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
GODSENT | 0 | 2 | Cloud9 |
Belgia | 1 | 1 | Team MAX |
GODSENT | 2 | 0 | Team MAX |
Belgia | 0 | 2 | Cloud9 |
Cloud9 | 2 | 0 | Team MAX |
Belgia | 0 | 2 | GODSENT |
Playoffy[]
Ćwierćfinały[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Fnatic | 2 | 0 | MVP PK |
Cloud9 | 1 | 2 | Team One |
Space Soldiers | 2 | 0 | GODSENT |
Rosja | 2 | 1 | AGO Esports |
Półfinały[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Fnatic | 2 | 0 | Team One |
Space Soldiers | 2 | 0 | Rosja |
Finał[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Fnatic | 2 | 1 | Space Soldiers |
Trzecie miejsce[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Team One | 0 | 2 | Rosja |
Pula nagród[]
- Fnatic - $800,000
- Space Soldiers - $300,000
- Rosja - $150,000
- Team One - $70,000
- 5/8 miejsce MVP PK - $25,000
- 5/8 miejsce Cloud9 - $25,000
- 5/8 miejsce GODSENT - $25,000
- 5/8 miejsce AGO Esports - $25,000
- 9/12 miejsce Team EnVyUs - $10,000
- 9/12 miejsce ORDER - $10,000
- 9/12 miejsce BIG - $10,000
- 9/12 miejsce Belgia - $10,000
- 13/16 miejsce Recca Esports - $10,000
- 13/16 miejsce Bravado Gaming - $10,000
- 13/16 miejsce Wololos - $10,000
- 13/16 miejsce Team MAX - $10,000