FANDOM


World Electronic Sports Games 2017 - Europejskie finały
World Electronic Sports Games
Lokalizacja: Hiszpania - flaga Barcelona, Hiszpania
Pula nagród: $92,500
Liczba drużyn: 20
Wersja: CS:GO
Data rozpoczęcia: 23 listopada 2017
Data zakończenia: 26 listopada 2017

World Electronic Sports Games 2017 - Europejskie finały były głównymi europejskimi kwalifikacjami do turnieju World Electronic Sports Games 2017.

BroadcastEdytuj

  • Komentatorzy:
  • Zdalni komentatorzy:
    • Niemcy - flaga Vincent "Zescht" Talmon-Gros
    • Wielka Brytania - flaga Alex "Hawka" Hawkins
    • USA - flaga Dustin "dusT" Mouret
    • Kanada - flaga Keith "Seaside" LaFortune
    • Wielka Brytania - flaga Tom "Wefreemen" Pickering
    • Wielka Brytania - flaga Jamie "SwitchBladeJay" Martin

DrużynyEdytuj





WynikiEdytuj

Etap grupowyEdytuj

Grupa AEdytuj

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość remisów Ilość przegranych
1. Szwecja - flaga GODSENT 4 0 0
2. Ukraina - flaga Ukraina 3 0 1
3. Norwegia - flaga NOREG 2 0 2
4. Wielka Brytania - flaga Team Endpoint 1 0 3
5. Dania - flaga North Academy 0 0 4
Mecze grupy AEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Ukraina Ukraina - flaga 16 8 Dania - flaga North Academy
NOREG Norwegia - flaga 16 12 Wielka Brytania - flaga Team Endpoint
Ukraina Ukraina - flaga 16 9 Norwegia - flaga NOREG
GODSENT Szwecja - flaga 16 14 Wielka Brytania - flaga Team Endpoint
GODSENT Szwecja - flaga 16 3 Norwegia - flaga NOREG
North Academy Dania - flaga 4 16 Wielka Brytania - flaga Team Endpoint
GODSENT Szwecja - flaga 16 10 Ukraina - flaga Ukraina
North Academy Dania - flaga 12 16 Norwegia - flaga NOREG
Ukraina Ukraina - flaga 16 5 Wielka Brytania - flaga Team Endpoint
GODSENT Szwecja - flaga 16 4 Dania - flaga North Academy

Grupa BEdytuj

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość remisów Ilość przegranych
1. Hiszpania - flaga Wololos 3 1 0
2. Turcja - flaga Space Soldiers 2 1 1
3. Niemcy - flaga BIG 2 0 2
4. Rosja - flaga Quantum Bellator Fire 1 0 3
5. Białoruś - flaga Nemiga Gaming 1 0 3
Mecze grupy BEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
BIG Niemcy - flaga 16 6 Białoruś - flaga Nemiga Gaming
Space Soldiers Turcja - flaga 15 15 Hiszpania - flaga Wololos
Quantum Bellator Fire Rosja - flaga 12 16 Białoruś - flaga Nemiga Gaming
Space Soldiers Turcja - flaga 16 6 Białoruś - flaga Nemiga Gaming
BIG Niemcy - flaga 14 16 Hiszpania - flaga Wololos
Nemiga Gaming Białoruś - flaga 2 16 Hiszpania - flaga Wololos
BIG Niemcy - flaga 16 7 Rosja - flaga Quantum Bellator Fire
Quantum Bellator Fire Rosja - flaga 8 16 Hiszpania - flaga Wololos
BIG Niemcy - flaga 12 16 Turcja - flaga Space Soldiers
Quantum Bellator Fire Rosja - flaga 16 7 Turcja - flaga Space Soldiers

Grupa CEdytuj

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość remisów Ilość przegranych
1. Francja - flaga Team EnVyUs 3 1 0
2. Rosja - flaga Rosja 2 1 1
3. Belgia - flaga Belgia 2 0 2
4. Polska - flaga Virtus.pro 0 3 1
5. Węgry - flaga GameAgents 0 1 3
Mecze grupy CEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Virtus.pro Polska - flaga 15 15 Rosja - flaga Rosja
Belgia Belgia - flaga 16 13 Węgry - flaga GameAgents
Virtus.pro Polska - flaga 9 16 Belgia - flaga Belgia
Team EnVyUs Francja - flaga 16 7 Węgry - flaga GameAgents
Rosja Rosja - flaga 16 13 Węgry - flaga GameAgents
Team EnVyUs Francja - flaga 16 11 Belgia - flaga Belgia
Team EnVyUs Francja - flaga 15 15 Polska - flaga Virtus.pro
Rosja Rosja - flaga 16 10 Belgia - flaga Belgia
Virtus.pro Polska - flaga 15 15 Węgry - flaga GameAgents
Team EnVyUs Francja - flaga 16 12 Rosja - flaga Rosja

Grupa DEdytuj

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość remisów Ilość przegranych
1. Polska - flaga AGO Gaming 4 0 0
2. Francja - flaga Limitless Addict 3 0 1
3. Szwecja - flaga Fnatic 2 0 2
4. Serbia - flaga Resistance 0 1 3
5. Dania - flaga Fragsters 0 1 3
Mecze grupy DEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
AGO Gaming Polska - flaga 16 8 Francja - flaga Limitless Addict
Fnatic Szwecja - flaga 16 11 Serbia - flaga Resistance
Fragsters Dania - flaga 6 16 Francja - flaga Limitless Addict
Fragsters Dania - flaga 6 16 Szwecja - flaga Fnatic
Limitless Addict Francja - flaga 16 10 Serbia - flaga Resistance
AGO Gaming Polska - flaga 16 6 Serbia - flaga Resistance
Fnatic Szwecja - flaga 12 16 Francja - flaga Limitless Addict
Fragsters Dania - flaga 15 15 Serbia - flaga Resistance
AGO Gaming Polska - flaga 16 8 Szwecja - flaga Fnatic
AGO Gaming Polska - flaga 16 10 Dania - flaga Fragsters

Faza pucharowaEdytuj

Runda 1Edytuj

Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Space Soldiers Turcja - flaga 2 1 Norwegia - flaga NOREG
Limitless Addict Francja - flaga 0 2 Belgia - flaga Belgia
Rosja Rosja - flaga 0 2 Szwecja - flaga Fnatic
Ukraina Ukraina - flaga 2 0 Niemcy - flaga BIG

ĆwierćfinałyEdytuj

Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team EnVyUs Francja - flaga 0 2 Turcja - flaga Space Soldiers
GODSENT Szwecja - flaga 2 1 Belgia - flaga Belgia
AGO Gaming Polska - flaga 0 2 Szwecja - flaga Fnatic
Wololos Hiszpania - flaga 1 2 Ukraina - flaga Ukraina

PółfinałyEdytuj

Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Space Soldiers Turcja - flaga 1 2 Szwecja - flaga GODSENT
Fnatic Szwecja - flaga 0 2 Ukraina - flaga Ukraina

FinałEdytuj

Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
GODSENT Szwecja - flaga 1 2 Ukraina - flaga Ukraina

Trzecie miejsceEdytuj

Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Space Soldiers Turcja - flaga 2 1 Szwecja - flaga Fnatic

Pula nagródEdytuj

Każda z poniższych drużyn dostała się na główny turniej

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.