World Electronic Sports Games 2018 był turniejem, który odbył się w dniach od 11 do 17 marca 2019 roku w Chinach.
Żeński turniej[]
Broadcast[]
- Komentatorzy:
Drużyny[]
|
Uwaga:
- Drużyny Isurus Gaming, MVP PK, ENCE eSports, k23 oraz Ninjas in Pyjamas nie wystąpią na tym turnieju.
Wyniki[]
Etap grupowy[]
Grupa A[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | G2 Esports | 4 | 0 |
2. | Team Singularity | 2 | 2 |
3. | Revolution | 0 | 4 |
Mecze grupy A[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Revolution | 0 | 2 | Team Singularity |
G2 Esports | 2 | 0 | Team Singularity |
G2 Esports | 2 | 0 | Revolution |
Grupa B[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Valiance | 5 | 1 |
2. | OpTic Gaming | 4 | 2 |
3. | Denial Esports | 2 | 4 |
4. | NASR eSports | 1 | 5 |
Mecze grupy B[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Valiance | 1 | 1 | NASR eSports |
Denial Esports | 0 | 2 | OpTic Gaming |
Valiance | 2 | 0 | Denial Esports |
NASR eSports | 0 | 2 | OpTic Gaming |
Valiance | 2 | 0 | OpTic Gaming |
Denial Esports | 2 | 0 | NASR eSports |
Grupa C[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | MIBR | 2 | 0 |
2. | AGO Esports | 0 | 2 |
Mecze grupy C[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
MIBR | 2 | 0 | AGO Esports |
Grupa D[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Absolute | 4 | 0 |
2. | Furious Gaming | 2 | 2 |
3. | FrostFire | 0 | 4 |
Mecze grupy D[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Furious Gaming | 2 | 0 | FrostFire |
Furious Gaming | 0 | 2 | Absolute |
Absolute | 2 | 0 | FrostFire |
Grupa E[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Windigo Gaming | 3 | 1 |
2. | Fnatic | 2 | 2 |
3. | Movistar Riders | 1 | 3 |
Mecze grupy E[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Fnatic | 1 | 1 | Windigo Gaming |
Windigo Gaming | 2 | 0 | Movistar Riders |
Fnatic | 1 | 1 | Movistar Riders |
Grupa F[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Rosja | 4 | 2 |
2. | Panda Gaming | 3 | 3 |
3. | Imperial e-Sports | 3 | 3 |
4. | WARDELL N Friends | 2 | 4 |
Mecze grupy F[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Imperial e-Sports | 1 | 1 | Panda Gaming |
Rosja | 2 | 0 | WARDELL N Friends |
Imperial e-Sports | 0 | 2 | Rosja |
Panda Gaming | 0 | 2 | WARDELL N Friends |
Imperial e-Sports | 2 | 0 | WARDELL N Friends |
Rosja | 0 | 2 | Panda Gaming |
Grupa G[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Team1 | 5 | 1 |
2. | TNC Pro Team | 3 | 3 |
3. | ENZO | 2 | 4 |
4. | 5Power Gaming | 2 | 4 |
Mecze grupy G[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
5Power Gaming | 0 | 2 | ENZO |
Team1 | 2 | 0 | TNC Pro Team |
5Power Gaming | 1 | 1 | Team1 |
ENZO | 0 | 2 | TNC Pro Team |
5Power Gaming | 1 | 1 | TNC Pro Team |
Team1 | 2 | 0 | ENZO |
Grupa H[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | ALPHA Red | 5 | 1 |
2. | Viva Algeria | 4 | 2 |
3. | Chiefs eSports Club | 3 | 3 |
4. | Altima | 0 | 6 |
Mecze grupy H[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Viva Algeria | 2 | 0 | Altima |
ALPHA Red | 1 | 1 | Chiefs eSports Club |
ALPHA Red | 2 | 0 | Viva Algeria |
Altima | 0 | 2 | Chiefs eSports Club |
Viva Algeria | 2 | 0 | Chiefs eSports Club |
ALPHA Red | 2 | 0 | Altima |
Playoffy[]
Runda 1[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Rosja | 0 | 2 | Fnatic |
ALPHA Red | 0 | 2 | OpTic Gaming |
Valiance | 2 | 0 | Team Singularity |
Ukraina | 0 | 2 | AGO Esports |
Windigo Gaming | 2 | 0 | Furious Gaming |
MIBR | 2 | 0 | Viva Algeria |
Absolute | 2 | 0 | TNC Pro Team |
G2 Esports | 2 | 0 | Panda Gaming |
Ćwierćfinały[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Fnatic | 2 | 0 | OpTic Gaming |
Valiance | 1 | 2 | AGO Esports |
Windigo Gaming | 2 | 1 | MIBR |
Absolute | 0 | 2 | G2 Esports |
Półfinały[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Fnatic | 1 | 2 | AGO Esports |
Windigo Gaming | 2 | 0 | G2 Esports |
Finał[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
AGO Esports | 1 | 2 | Windigo Gaming |
Trzecie miejsce[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Fnatic | 0 | 2 | G2 Esports |
Pula nagród[]
- Windigo Gaming - $500,000
- AGO Esports - $200,000
- G2 Esports - $100,000
- Fnatic - $50,000
- 5/8 miejsce OpTic Gaming - $10,000
- 5/8 miejsce Valiance - $10,000
- 5/8 miejsce MIBR - $10,000
- 5/8 miejsce Absolute - $10,000