X-Bet.co Invitational 4 był turniejem, który odbył się w dniach od 30 września do 18 października 2018 roku.
Broadcast[]
- Komentator: Aleksei "Deq" Pinaevskii
Drużyny[]
|
Uwaga:
- Drużyna EURONICS Gaming została zastąpiona przez UltiCoin.
Wyniki[]
Etap grupowy[]
Grupa A[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Epsilon eSports | 2 | 0 |
2. | HAVU Gaming | 2 | 1 |
3. | attackiereN | 1 | 2 |
4. | Majestic Lions | 0 | 2 |
Mecze grupy A[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Majestic Lions | 14 | 16 | attackiereN |
HAVU Gaming | 9 | 16 | Epsilon eSports |
attackiereN | 14 | 16 | Epsilon eSports |
Majestic Lions | 3 | 16 | HAVU Gaming |
attackiereN | 1 | 2 | HAVU Gaming |
Grupa B[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | BPro Gaming | 2 | 0 |
2. | x-kom Team | 2 | 1 |
3. | Nordavind | 1 | 2 |
4. | expert eSport | 0 | 2 |
Mecze grupy B[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
BPro Gaming | 16 | 5 | Nordavind |
x-kom Team | 16 | 10 | expert eSport |
BPro Gaming | 16 | 10 | x-kom Team |
Nordavind | 16 | 7 | expert eSport |
x-kom Team | 2 | 0 | Nordavind |
Grupa C[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | SuperJymy | 2 | 0 |
2. | Izako Boars | 2 | 1 |
3. | Team Endpoint | 1 | 2 |
4. | PACT | 0 | 2 |
Mecze grupy C[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
SuperJymy | 19 | 15 | Team Endpoint |
Izako Boars | 16 | 14 | PACT |
SuperJymy | 16 | 8 | Izako Boars |
Team Endpoint | 16 | 11 | PACT |
Izako Boars | 2 | 1 | Team Endpoint |
Grupa D[]
- Skład drużyny Squared eSports rozstał się z organizacją i był odtąd znany pod nazwą GoldenGitte.
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Vexed Gaming | 2 | 0 |
2. | Tricked Esport | 2 | 1 |
3. | GoldenGitte | 1 | 2 |
4. | UltiCoin | 0 | 2 |
Mecze grupy D[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Tricked Esport | 12 | 16 | Vexed Gaming |
UltiCoin | 14 | 16 | Squared Esports |
Vexed Gaming | 16 | 13 | GoldenGitte |
Tricked Esport | 16 | 6 | UltiCoin |
GoldenGitte | 0 | 2 | Tricked Esport |
Faza pucharowa[]
Ćwierćfinały[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
BPro Gaming | 2 | 0 | HAVU Gaming |
Vexed Gaming | 2 | 0 | Izako Boars |
Epsilon eSports | 2 | 0 | x-kom Team |
SuperJymy | 0 | 2 | Tricked Esport |
Półfinały[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
BPro Gaming | 2 | 0 | Vexed Gaming |
Epsilon eSports | 2 | 0 | Tricked Esport |
Finał[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
BPro Gaming | 2 | 0 | Epsilon eSports |
Pula nagród[]
- BPro Gaming - $5,000
- Epsilon eSports - $2,000