Y-Games PRO Series 2022 był turniejem, który odbył się w dniach od 22 kwietnia do 8 lipca 2022 roku.
Broadcast[]
- Gospodarze:
- Matěj "Straty" Cihlář
- Jozef "Joshua" Dekan
- Analitycy:
- Tomáš "teCkoO" Koširer
- Milan "bitO" Bitala
- Martin "M4T0D4B" Brázdil
- Komentatorzy:
- Obserwator: Martin "BuKY" Bukovský
Drużyny[]
|
Uwaga:
- Drużyna Team Sampi wypadła z turnieju.
Wyniki[]
Etap grupowy[]
Grupa A[]
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | Natus Vincere Junior | 6 | 1 |
2. | x-kom AGO | 5 | 2 |
3. | eSuba | 5 | 2 |
4. | ALTERNATE aTTaX | 4 | 3 |
5. | Entropiq Prague | 4 | 3 |
6. | Budapest Five | 3 | 4 |
7. | Team Narcis | 1 | 6 |
8. | Inside Games | 0 | 7 |
Mecze grupy A[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Entropiq Prague | 16 | 12 | eSuba |
Inside Games | 5 | 16 | Natus Vincere Junior |
Team Narcis | 9 | 16 | Budapest Five |
ALTERNATE aTTaX | 14 | 16 | x-kom AGO |
Entropiq Prague | 16 | 4 | Inside Games |
Team Narcis | 1 | 16 | ALTERNATE aTTaX |
eSuba | 7 | 16 | Natus Vincere Junior |
Budapest Five | 25 | 22 | x-kom AGO |
Budapest Five | 13 | 16 | ALTERNATE aTTaX |
Team Narcis | 6 | 16 | x-kom AGO |
Budapest Five | 13 | 16 | eSuba |
Entropiq Prague | 10 | 16 | Natus Vincere Junior |
eSuba | 22 | 19 | Inside Games |
ALTERNATE aTTaX | 16 | 6 | Inside Games |
x-kom AGO | 16 | 11 | Natus Vincere Junior |
Team Narcis | 13 | 16 | Entropiq Prague |
Team Narcis | 13 | 16 | eSuba |
x-kom AGO | 16 | 12 | Inside Games |
Budapest Five | 6 | 16 | Entropiq Prague |
ALTERNATE aTTaX | 10 | 16 | Natus Vincere Junior |
x-kom AGO | 16 | 7 | Entropiq Prague |
Budapest Five | 6 | 16 | Natus Vincere Junior |
Team Narcis | 16 | 14 | Inside Games |
ALTERNATE aTTaX | 7 | 16 | eSuba |
Budapest Five | 16 | 12 | Inside Games |
ALTERNATE aTTaX | 16 | 12 | Entropiq Prague |
Team Narcis | 9 | 16 | Natus Vincere Junior |
x-kom AGO | 8 | 16 | eSuba |
Grupa B[]
- Drużyna ENTERPRISE esports została zdyskwalifikowana z turnieju.
Nr | Drużyna | Ilość wygranych | Ilość przegranych |
---|---|---|---|
1. | BIG Academy | 6 | 1 |
2. | MAD DOG'S PACT | 5 | 2 |
3. | Dynamo Eclot | 5 | 2 |
4. | Cryptova | 4 | 3 |
5. | ONYX | 4 | 3 |
6. | Dark Tigers | 2 | 5 |
7. | 1dayHeroes | 2 | 5 |
8. | 0 | 7 |
Mecze grupy B[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Cryptova | 16 | 14 | Dark Tigers |
MAD DOG'S PACT | 16 | 10 | BIG Academy |
1dayHeroes | 12 | 16 | ONYX |
Dynamo Eclot | 1 | 0 | ENTERPRISE esports (walkower) |
Dynamo Eclot | 22 | 20 | Cryptova |
1dayHeroes | 7 | 16 | MAD DOG'S PACT |
ONYX | 8 | 16 | BIG Academy |
ENTERPRISE esports | 7 | 16 | Dark Tigers |
Dynamo Eclot | 16 | 12 | Dark Tigers |
ENTERPRISE esports | 16 | 19 | Cryptova |
1dayHeroes | 15 | 19 | BIG Academy |
ONYX | 16 | 9 | MAD DOG'S PACT |
ONYX | 1 | 0 | ENTERPRISE esports (walkower) |
MAD DOG'S PACT | 16 | 12 | Cryptova |
BIG Academy | 16 | 12 | Dark Tigers |
1dayHeroes | 5 | 16 | Dynamo Eclot |
1dayHeroes | 1 | 0 | ENTERPRISE esports (walkower) |
ONYX | 15 | 19 | Dynamo Eclot |
BIG Academy | 16 | 7 | Cryptova |
MAD DOG'S PACT | 10 | 16 | Dark Tigers |
BIG Academy | 16 | 11 | Dynamo Eclot |
ONYX | 16 | 11 | Dark Tigers |
1dayHeroes | 11 | 16 | Cryptova |
MAD DOG'S PACT | 1 | 0 | ENTERPRISE esports (walkower) |
1dayHeroes | 16 | 11 | Dark Tigers |
MAD DOG'S PACT | 1 | 0 | Dynamo Eclot (walkower) |
ONYX | 3 | 16 | Cryptova |
BIG Academy | 1 | 0 | ENTERPRISE esports (walkower) |
Play-iny[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
eSuba | 2 | 0 | Dark Tigers |
MAD DOG'S PACT | 2 | 1 | Team Narcis |
x-kom AGO | 2 | 0 | 1dayHeroes |
Dynamo Eclot | 2 | 0 | Budapest Five |
ALTERNATE aTTaX | 0 | 2 | ONYX |
Cryptova | 2 | 1 | Entropiq Prague |
Faza pucharowa[]
Ćwierćfinały[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Natus Vincere Junior | 0 | 2 | ONYX |
eSuba | 0 | 2 | Dynamo Eclot |
AGO | 2 | 1 | MAD DOG'S PACT |
Cryptova | 0 | 2 | BIG Academy |
Półfinały[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
ONYX | 1 | 2 | Dynamo Eclot |
AGO | 1 | 2 | BIG Academy |
Finał[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
Dynamo Eclot | 2 | 3 | BIG Academy |
Trzecie miejsce[]
Drużyna nr.1 | Punkty | Punkty | Drużyna nr. 2 |
---|---|---|---|
ONYX | 1 | 2 | AGO |
Pula nagród[]
- BIG Academy - €14,000
- Dynamo Eclot - €7,000
- AGO - €4,500
- ONYX - €2,500
- 5/8 miejsce Natus Vincere Junior - €1,500
- 5/8 miejsce eSuba - €1,500
- 5/8 miejsce MAD DOG'S PACT - €1,500
- 5/8 miejsce Cryptova - €1,500
- 9/14 miejsce Dark Tigers - €1,000
- 9/14 miejsce Team Narcis - €1,000
- 9/14 miejsce 1dayHeroes - €1,000
- 9/14 miejsce Budapest Five - €1,000
- 9/14 miejsce ALTERNATE aTTaX - €1,000
- 9/14 miejsce Entropiq Prague - €1,000
- 15 miejsce Inside Games - €500